17
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń120
  • Odpowiedzi16
  • Ocen na +0
17 ppt ?

Jak nawilżyć włosy? (17)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak nawilżyć włosy?

Napisał(a): karaniny -

Cześć! Mam pytanie: czy znacie jakieś sprawdzone domowe sposoby, żeby nawilżyć suche i zniszczone farbowaniem, suszeniem i prostowaniem włosy? Używam odżywek, olejków, masek, szamponów na poprawę kondycji włosa, dodatkowo czasami smaruje je olejem kokosowym na noc. Jednak żadna z tych metod tak naprawdę nie działa za dobrze. Czy znacie jakieś maseczki, które mogłabym zrobić z domowych produktów? Z góry dziękuję za wszelką pomoc :)
INTERIA.PL

Re: Jak nawilżyć włosy?

Napisał(a): Gość -

Najlepiej jest olejować je regularnie. Ja kupuje olejek z czarnuszki i kokosowy z aleolej, i nakładam 3 razy w tygodniu kokosowy na całą długość i zostawiam na kilka godzin, a z czarnuszki po każdym umyciu i nie zmywam. Włosy odbiły mi po farbowaniu i są teraz lśniące, miękkie, nawilżone i rosną nawet szybciej. możesz też spróbować wcierek.

Napisał(a): ~weronikamil -

Jak masz włosy zniszczone farbowaniem, suszeniem itd. to nie wiem czy domowe sposoby cokolwiek dadzą... Już lepiej kupić jakiś porządny profesjonalny zestaw kosmetyków. Np. Absolut daymoist z INOAR. To właśnie specjalna seria dla włosów zniszczonych różnymi zabiegami fryzjerskimi itp. JA akurat męczyłam włosy lokówką i rozjaśniaczem... na szczęście dałam sobie już z tym spokój, zaczęłam jedynie regularnie używać kosmetyków z tej serii i jest super. Włosy przestały się łamać i są nawilżone.

Reklama

Napisał(a): ~włosy -

Fryzjerka mi powiedziała, żeby nie stosować obciążających włosy odżywek, których sie nie zmywa bo one nic nie dają. Raczej powinno dawać się olejki na zmienę: arganowy, jedwab itd. Zamiast odżywek do spłukania, używać maseczek tak samo: np. te duże i keratonina. Plus coś na ochrone przed temperaturą.

Reklama

Napisał(a): ~Pola -

Tu już nawet nie chodzi o produkty, które nawilżą włosy, bo używasz odpowiednich. Zwróć jednak uwagę na to, jakich kosmetyków używasz w ogóle. Farby niszczą włosy, ale są też takie, które całkiem pozytywnie wpływają na ich kondycję, np. cameleo omega z olejkami. Sama po wypróbowaniu jej nie mogłam się nadziwić, że moje włosy są w tak świetnej kondycji. Spróbuj :)

Reklama

Napisał(a): ~margo821 -

Do mnie jakoś nie przemawiają domowe sposoby :D już chyba lepiej kupić porządny kosmetyk, taki profesjonalny daje szybko efekty :D teraz używam maski arganowej z Inoaru i dawno nie miałam tak ładnych włosów. Nawilżone, miękkie i jeszcze się błyszczą ;) no i maska ślicznie pachnie, uwielbiam takie kosmetyki :D

Napisał(a): ~apsik -

Do gotowej maski możesz dodać aloes albo trochę gliceryny, to bardzo nawilża włosy :) Poza tym musisz wyelminować czynniki, które niszczą ci włosy, inaczej nigdy ich nie odratujesz. Mi bardzo pomogło przerzucenie się na prostownicę digital sensor z babyliss, super rzecz do zniszczonych włosów bo sama kontroluje temperaturę żeby ich nie popalić. Teraz po roku użytkowania i dobrej pielęgnacji mam bardzo ładne włosy, nawet zaczęły szybko rosnąć i nie są suche.

Napisał(a): ~Bonitta -

U mnie domowe sposoby nie sprawdziły się w ogóle. Pytanie - gdzie kupujesz najczęściej kosmetyki do pielęgnacji włosów ? Ja zauważyłam znaczną poprawę odkąd przerzuciłam się na kosmetyki profesjonalne. Inoar ma ciekawą linię produktów Herbal Solution przeznaczoną do wszystkich typów włosów. Ma działanie delikatnie oczyszczające a przy tym mocno nawilżające więc to coś dla Ciebie. To co dla mnie jest też mega istotne to to, że te kosmetyki nie są testowane na zwierzętach i w ich składzie nie znajdziesz żadnych siarczanów, parabenów czy alkoholi.

Napisał(a): ~DIANA -

Myślę, że świetnie sprawdzi się u Ciebie seria kosmetyków z naturalnym olejkiem orzechów Macadamia ;) Na początek spróbuj maskę i olejek, jednak całość robi cuda na włosach <3
https://ph-progress.pl/kosswell-macadamia-reinforce-mask-500ml/ ja zamawiam tutaj ;)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak nawilżyć włosy?