120
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi110
  • Ocen na +0
120 ppt ?

Jak nie zachorować w zimie? (111)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jak nie zachorować w zimie?

Napisał(a): gość -

Spotkałam się już z lekiem uniben. Rzeczywiście czuć różnicę w działaniu, tzn. działa szybciej od tabletki, właściwie można powiedzieć, że działa natychmiast. A sięgnęłam po niego, kiedy tabletki już nie pomagały.
INTERIA.PL

Re: Jak nie zachorować w zimie?

Napisał(a): mikaaa3 -

tak, na mnie działa. a miałam naprawdę potworny ból gardła, a po za użyciu UNIBENU naprawdę poczułam ulgę. oczywiście na ulotce jest wskazana dawka, nie można przesadzać z psikaniem. ale warto spróbować tego leku. Wiadomo na każdego wszystko inaczej działa. ale jak nie spróbujesz to się nie dowiesz.

Reklama

Re: Jak nie zachorować w zimie?

Napisał(a): gość -

Uodparniać trzeba się przez cały rok. Ja co lato jeżdżę nad Bałtyk. I to działa - 2 tygodnie, bo pierwszy tydzień organizm potrzebuje zaaklimatyzować się i dopiero potem czerpie z otoczenia to, co najlepsze. Polecam zdecydowanie małe miejscowości. Ostatnio byłam w Ostrowie, koło Karwi. Świetna miejscowość - mała, a co za tym idzie więcej tu miejsca na plaży, i nie ma takiego ruchu na ulicach i chodnikach. Mozna zregenerować się także psychicznie ( a przecież dobre samopoczucie psychiczne to więcej zdrowia fizycznego). W tym roku jadę do znajomych do domków o nazwie Balfala. Otwierają je dopiero w tym roku, ale byłam zobaczyć jak się budują i na prawdę są super. Zupełnie inne niż do tej pory widziałam. z tego, co mówiła mi właścicielka mają być to ekskluzywne domki, które nawiązują standardem do hotelu, czy apartamentu. Uważam że fajny pomysł. Z tego, co wiem niedługo ruszają ze stroną www.balfala.pl . Wiem ze można przygotowania podejrzeć na fejsie. Już im zalajkowałam bo nawet stronka jest niekonwencjonalna - i fajnie :)

Reklama

Reklama

Re: Jak nie zachorować w zimie?

Napisał(a): gość -

Szanowni Państwo,

warunki pogodowe mają duży wpływ na to, jak się czujemy. Niestety, zimowa aura nie sprzyja dobremu samopoczuciu. Jak walczyć ze złym nastrojem, gdy za oknem śnieg, wiatr i niska temperatura? Najwięcej energii można dostarczyć sobie poprzez wysiłek fizyczny. Regularne ćwiczenia zwiększają bowiem poziom adrenaliny, która pomaga walczyć ze stresem i pobudza wydzielanie hormonów peptydowych, odpowiedzialnych za odczuwanie zadowolenia i poprawę samopoczucia. Możemy zwiększyć ich poziom w naszym organizmie wieloma formami aktywności fizycznej – jazdą na rowerze, tańcem, joggingiem czy zajęciami aerobowymi. Jeśli pogoda nie pozwala na uprawianie sportu na zewnątrz, warto skorzystać z treningów grupowych w klubie fitness. Coraz większą popularność zyskuje Spinning, w którym wykorzystuje się rowery stacjonarne do jazdy w rytm muzyki oraz Zumba, łącząca aerobik oraz tańce latynoamerykańskie. Warto pamiętać, że systematyczne wykonywanie ćwiczeń poprawia nastrój, kondycję, zwiększa wytrzymałość i podnosi odporność naszego organizmu.

Fabryka Formy

Re: Jak nie zachorować w zimie?

Napisał(a): gość -

Ja wyznaję zasadę, że naturalne środki są najlepsze. Organizm sam sobie da radę z zarazkami, jeśli trochę o siebie dbamy. My nie szczepimy się, ani nie bierzemy żadnych chemicznych wspomagaczy tylko się wysypiamy, jemy dużo naturalnych produktów z witaminą C (kiszona kapusta, sok z dzikiej róży, w ogóle różne domowe przetwory, z malin, czarnego bzu itp.), dużo spacerów i rowerowania, nawet jak jest chłodniej. Jak się zdarzy, że deszcz nas zmoczy, po powrocie pakuję dzieci pod koc i daję im gorący sok, mokre ciuszki raz dwa do pralki i na elektryczną suszarkę (mąż mi kupił TOTU, rewelacyjna, parę godzin i wszystko suchutkie) i następnego dnia śmigamy dalej, wszyscy zdrowi ;)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jak nie chorować zimą
  • jak nie zachorować w zimie
  • co robic zeby niezachorowac?
  • co robic zeby nie zachorowac w zime
  • co robić żeby nie chorować
Do góry strony: Jak nie zachorować w zimie?