215
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń11 tys.
  • Odpowiedzi98
  • Ocen na +1
215 ppt ?

Jak obniżyć ciśnienie krwi? (99)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jak obniżyć ciśnienie krwi?

Napisał(a): gość -

kobieto ,nie pieprz bredni,nie ma takiego czegoś ,nadciśnienie to choroba przewlekla o różnym podłożu i powinien być pod stałą opieką kardiologa .Chyba ,że chcesz zostać wdową to parz mu ziółka i czekaj na efekty,albo idż do jakiegoś oszołoma -uzdrowiciela ,ty głupia babo.Brak mi słów ,a tak nawiasem mówiąc to jakie ty masz wykształcenie?Chyba szkoła specjalna.Brak mi słów.
INTERIA.PL

Do tej pseudolekarki-rady dotyczące odżywiania ,stylu zycia i owszem,ale najpierw odpowiednie leki.A w ogóle dziwię się jak można na forum pisać takie pierdoły,może powinniśmy iść do szeptuchy- to takie babki żyjące do dziś we wschodniej Polsce,za parę złociszów poszeptają i wyleczą.Ludzie ,mamy 21 wiek ,co się dzieje?

Reklama

Zdrowo się odżywiając! Mnie mówią, że wyglądam młodziej, lepiej. I faktycznie świetnie się czuję. Tajemnica polega na tym, że Odżywiam się zdrowo , jem owoce i warzywa, jem regularnie, zaczynam też od zdrowego śniadania co jest najważniejsze w tym wszystkim(zdrowesniadanie.info/gberes ; idealnafigura.com/gberes).Zdrowie jest tylko jedno, warto o niego zadbać!

Reklama

nie wiem na ile Twój mąż ma kłopoty z cisnieniem, jednak najlepiej żeby go leczył lekarz bo sprawa jest poważna jak chcesz niekonwencjonalnie to proponuje przychodnie ojców Bonifratrów i pójscie tam do lekarza ziołolecznika

Reklama

Problemy z ciśnieniem to nie przelewki. Mogą doprowadzić do różnych dolegliwości serca, a nawet zawału czy udaru. Ja już się przyzwyczaiłam, że będę brała amlator do końca życia, i jedyne czego mogę żałować, to to, że nie poszłam do lekarza wcześniej. Nie mniej jednak nadciśnienie to nie koniec świata, o ile w porę się nim zajmie specjalista.

Owszem, ale często jest już zbyt późno, żeby poradzić sobie z nadciśnieniem bez leków. Mi przepisali doronorm, wyniki mi się poprawiły. Jak już się ocknęłam, że stan robi się poważny, to naturalne metody nic nie dały.

Mi się często zdarzało popijać energetyki, do tego lubię ostre i słone potrawy, często jem na mieście w barach szybkiej obsługi. Ni się obejrzałam, a już nadciśnienie III stopnia mi wykazały badania. Też biorę amlator, ale musiałam zrezygnować z niezdrowego trybu życia.

Alkohol, papierosy, nadmiar soli - te czynniki bardzo często sprzyjają nadciśnieniu. Ciężko to ograniczyć więc zwykle każdy zwleka do ostatniej chwili i trzeba zacząć się leczyć farmakologicznie. Leki nie zawsze pomagają, bo trzeba dobrać je indywidualnie i dostosować dawki. Ja się sam zapytałem lekarza o amlator i przepisał mi na próbę, biorę i jest ok,.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jak obniy cinienie krwi bez lekw forum
  • naturalne sposoby na nadcinienie forum
  • czarna porzeczka na wysokie cinienie
  • jak skutecznie obniy cinienie forum
  • forum jak obnizyc wyskie cisnienie krwi
  • jak obniy cinienie krwi forum
  • obnizenie cisnienia forum
Do góry strony: Jak obniżyć ciśnienie krwi?