60
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi30
  • Ocen na +0
60 ppt ?

Jak oczyścić organizm przed wiosną? (31)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak oczyścić organizm przed wiosną?

Napisał(a): 95maagdaa -

Hej, myślę o tym, żeby przed wiosną oczyścić swój organizm czyli zrobić tzw. detox. Mam kolegę, który od kilku miesięcy stosuje detox jeden dzień w tygodniu nic nie jedząc przez cały dzień, pijąc jedynie wodę i sok z cytryny. Jego metoda brzmi trochę szaleńczo, ale on sam twierdzi, że czuje się super. Nie chciałabym aż tak radykalnego oczyszczania, więc może ktoś będzie miał ochotę podpowiedzieć mi od czego powinnam zacząć?
INTERIA.PL

Re: Jak oczyścić organizm przed wiosną?

Napisał(a): Air842 -

Kazda dieta to szok dla organizmu . W kazdej gazecie tytul na glownej stonie dieta tysiace rad ,,a ludzie dalej maja nadwage .... UWAGA!! na preparaty nabijace kase oprawcom diety !
Jeden dzien w tygodniu tylko woda mineralna i panowanie nad jedzeniem wystarczy ,zeby utrzymac sie w formie . raz w tygodniu jem tylko winogrona ..UWAGA ..przeczyszcza organizm dokladnie ...
UWAGA na cytryne ---kwas -- na pusty zoladek to morderstwo ....

Napisał(a): Tris -

Niejedzenie nic przez cały dzień i picie tylko wody z cytryną, to tak jak napisała Air jest bardziej niezdrowe, niż zdrowe, chociaż cytryna tak naprawdę nie jest kwasowa, tylko zasadowa Air, ale nie umniejsza to tego, że trzeba jeść..., bez względu na wszystko :\
Woda z cytryną jest dobra fakt, zwłaszcza na czczo rano, ale to nie znaczy, że masz przez resztę dnia nic nie jeść, broń Boże..., szklanka wody z cytryną rano przed śniadaniem, a potem normalny dzień i normalne jedzenie, poza tym więcej warzyw i przede wszystkim owoców, delikatniejsza herbata, mniej kawy itp., więcej po prostu zdrowej żywności, niż niezdrowej :)

Reklama

Napisał(a): Gość -

Tris Niejedzenie nic przez cały dzień i picie tylko wody z cytryną, to tak jak napisała Air jest bardziej niezdrowe, niż zdrowe, chociaż cytryna tak naprawdę nie jest kwasowa, tylko zasadowa Air, ale nie umniejsza to tego, że trzeba jeść..., bez względu na wszystko :\
Woda z cytryną jest dobra fakt, zwłaszcza na czczo rano, ale to nie znaczy, że masz przez resztę dnia nic nie jeść, broń Boże..., szklanka wody z cytryną rano przed śniadaniem, a potem normalny dzień i normalne jedzenie, poza tym więcej warzyw i przede wszystkim owoców, delikatniejsza herbata, mniej kawy itp., więcej po prostu zdrowej żywności, niż niezdrowej :)
Może napisz - co jest niezdrowego w jednodniowym poście niebogo?

Napisał(a): ewalwica -

Air842
Jeden dzien w tygodniu tylko woda mineralna i panowanie nad jedzeniem wystarczy ,zeby utrzymac sie w formie . raz w tygodniu jem tylko winogrona .
Air moja droga, w jednym zdanku ujelas: raz w tygodniu tylko woda oraz raz w tygodniu tylko winogrona? Byla bym zainteresowana bo lubie winogrona, to bylo by dla mnie.
Mogla bys dokladniej, czy do tej wody raz w tygodniu- To panowanie nad jedzeniem to nie jesz nic, czy panujesz bo malo jesz?
Wyglada mi na to ,ze jeden dzien w tygodniu tylko pijesz wode i zajadasz winogrona?
Uff woda tylko plus owoc...uczyli mnie od dziecka ,ze to skret kiszek:))))
Czy dobrze Cie zrozumialam?
Pozdrawiam:)

Reklama

Air842 Kazda dieta to szok dla organizmu . W kazdej gazecie tytul na glownej stonie dieta tysiace rad ,,a ludzie dalej maja nadwage .... UWAGA!! na preparaty nabijace kase oprawcom diety !
Jeden dzien w tygodniu tylko woda mineralna i panowanie nad jedzeniem wystarczy ,zeby utrzymac sie w formie . raz w tygodniu jem tylko winogrona ..UWAGA ..przeczyszcza organizm dokladnie ...
Dlaczego rozcieńczony sok z cytryny na czczo to morderstwo?

Uzasadnij w jakiś zbożny sposób.

Ja już od 5 lat piję taki sok z cytryny zaraz po przebudzeniu i jakoś się nie przeziębiam i nawet nie wiem co to katar.

ewalwica
Air842
Jeden dzien w tygodniu tylko woda mineralna i panowanie nad jedzeniem wystarczy ,zeby utrzymac sie w formie . raz w tygodniu jem tylko winogrona .
Air moja droga, w jednym zdanku ujelas: raz w tygodniu tylko woda oraz raz w tygodniu tylko winogrona? Byla bym zainteresowana bo lubie winogrona, to bylo by dla mnie.
Mogla bys dokladniej, czy do tej wody raz w tygodniu- To panowanie nad jedzeniem to nie jesz nic, czy panujesz bo malo jesz?
Wyglada mi na to ,ze jeden dzien w tygodniu tylko pijesz wode i zajadasz winogrona?
Woda + owoce= skręt kiszek to mit dawno temu obalony.

Reklama

zbigniew1933
ewalwica
Air842
Woda + owoce= skręt kiszek to mit dawno temu obalony.
Dzieki za te nowosci...
To ja taka jeszcze nienaumiana uchowalam sie:D

Junani
zbigniew1933
Air842
Dlaczego rozcieńczony sok z cytryny na czczo to morderstwo?

Ja już od 5 lat piję taki sok z cytryny zaraz po przebudzeniu i jakoś się nie przeziębiam i nawet nie wiem co to katar.
może jej się wydaje, że sok z cytryny zwiększa zakwaszenie organizmu, gdy tym czasem działa odwrotnie... też piję wodę z sokiem z cytryny na czczo i dobrze się z tym czuję. a jak kiedyś rzucałam palenie to sobie cytrynowy detoks zrobiłam. codziennie wypijałam sok z, jak by to powiedzieć..., o jednej cytryny więcej. pierwszego dnia sok z jednej cytryny drugiego z dwóch, trzeciego z trzech, aż do pięciu, a później o jedną mniej, w druga stronę. ponoć można tak dojść do 10 ;))

cytryna z wodą dodatkowo oczyszcza nerki, nie robią się złogi.
Czytałem gdzieś że dobrze jest dodać soku z aloesu do porannego napoju cytrynowego.

Dusia30 Duży plaster cytryny z wodą na czczo, wskazany przez lekarzy. Podobnie jak oczyszczanie organizmu przez tzw "głodówki" dwu lub trzydniowe pozwalające na oczyszczanie organizmu...
Bardzo ważnym jest piecie dużej ilości wody w trakcie tej głodówki, woda zabiera paskudztwa z naszych organizmów.

zbigniew1933
Dusia30 Duży plaster cytryny z wodą na czczo, wskazany przez lekarzy. Podobnie jak oczyszczanie organizmu przez tzw "głodówki" dwu lub trzydniowe pozwalające na oczyszczanie organizmu...
Bardzo ważnym jest piecie dużej ilości wody w trakcie tej głodówki, woda zabiera paskudztwa z naszych organizmów.
Oczywiście, bez wody nie ma życia:)))

Proponuję dietę dr Ewy Dąbrowskiej. Cała dieta post trwa 40 dni,
polega na jedzeniu warzyw i owoców, wybranych oczywiście.
Ta dieta nie tylko oczyszcza, ale przede wszystkim leczy z różnych
chorób. Resetuje nasz organizm, wydala wszystkie złe złogi z organizmu,
odbudowuje na nowo. Jest bardzo trudna do przebrnięcia, ale warto.
Załączę film, w sieci jest tego więcej, warto się zapoznać, znam osobę,
która wyleczyła się tym sposobem z nadciśnienia inną, która wyleczyła
się z choroby haszimoto.

Załączniki:

Junani
ewalwica
Ewo - dieta winogronowa jest dietą oczyszczającą, wypłukuje z organizmu toksyny i regeneruje komórki. jesz 1-2 kg dziennie. porcję owoców dzielisz na mniejsze części i jesz co dwie godziny.
owoce zjadamy w całości, koniecznie z pestkami!! trzeba tylko uważać, aby dobrze je pogryźć, żeby ułatwić ich trawienie. no i oczywiście trzeba pamiętać o piciu dużej ilości wody. można dodatkowo pić herbaty ziołowe.
diety tej nie powinny stosować osoby chore na cukrzycę.
dietę warto stosować 1 lub 2 dni.

korzyści diety, oprócz oczyszczenia, a nawet przeczyszczenia ;) - witamina C, z grupy B, PP, kwas foliowy, potas (umożliwia usunięcie nadmiaru wody z organizmu) ciemne winogrona wzmacniają żyły i naczynka krwionośne. a dzięki pierwiastkowi Bor, zostaje utrzymany odpowiedni poziom estrogenu - szczególnie ważne dla kobiet w trakcie lub po menopauzie.
Junani, dziekuje Ci bardzo, kochana jestes:)
To juz nic nie powstrzyma mnie przed dieta z uwielbianych winogron, bo nie mam ani cukrzycy ani zadnych uczulen. Takze w trakcie lub po menopausie takie wazne- Super !
Pozdrawiam cieplutko:)

Junani
ewalwica

Junani, dziekuje Ci bardzo, kochana jestes:)
To juz nic nie powstrzyma mnie przed dieta z uwielbianych winogron, bo nie mam ani cukrzycy ani zadnych uczulen. Takze w trakcie lub po menopausie takie wazne- Super !
Pozdrawiam cieplutko:)
:)) nie ma sprawy :))
i również mogę się powołać na osoby, które znają się na zdrowym żywieniu i tą dietę regularne stosują i bardzo dobrze się z nią czują.
tylko pamiętaj, że jeśli masz mocno zanieczyszczony organizm, możesz się na początku trochę gorzej poczuć. ale jest to naturalny efekt oczyszczania.
To prawda bo znany jest mi juz ten efekt chwilowego gorszego samopoczucia.
Przed wielu laty zastosowalam trzy dni glodowki, oczyscilam organizm ale jakos nie potrafilam powtornie wziac sie za siebie, moze dlatego, ze nie mam specjalnie nadwagi jak na moje latka:) Ale te winogronka to mnie pewnie niebawem zmobilizuja.
To przy okazji napisze, ze ogladalam tutaj na zachodzie Europy wywiad z cenionym fachowcem co do tych wszystkich diet i oczywiscie jak Junani wspomniala to tylko naciaganie ludzi...Pic na wode.
Zapamietalam dwa super sposoby na zdrowa diete:
1) Jemy wszystko co chcemy w dowolnych ilosciach, ale tylko posilek 2x dziennie- Nie mozna dojadac.

2) dwa dni jemy rowniez wszystko, ile chcemy nawet 5-10 x dziennie ale trzeci dzien tylko pijemy i to powtarzamy przez okolo miesiac czasu.
Jest to typowe nasze oczyszczanie organizmu glodowka ale duzo ciezsze bo co trzeci dzien...
Ponoc b. zdrowe tylko trzeba wyrobic ?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak oczyścić organizm przed wiosną?