41
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń564
  • Odpowiedzi35
  • Ocen na +-30
41 ppt ?

jak odzyskać byłą dziewczynę? (36)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

jak odzyskać byłą dziewczynę?

Napisał(a): ~gość -

witam
mam 24 lata, tydzień temu dziewczyna zakończyła Nasz związek trwający 3 lata. Nie mam z Nią w ogóle kontaktu, jest na wakacjach w Bieszczadach ze swoją mamą. Nie czyta moich maili, nie odbiera telefonów. Zakończyła związek mówiąc, że chce być wolna, potem że ma kogoś i że ją ograniczam. Zakończyła związek prawdopodobnie dlatego (choć tego nie wiem), ze jej mama tak kazała, bo samej jej się w życiu nie ułożyło (rozwiodła się). Bardzo ją kocham, a ona mówi że mnie już nie, ale przecież uczucia nie wygasają z dnia na dzień. Podpowiedzcie co robić...
INTERIA.PL

Reklama

Re: jak odzyskać byłą dziewczynę?

to nie tak, że jest za późno, bo w takich sprawach to za późno jest jak się zdradzi. Jej bym nigdy z nikim nie zdradził. Taka jest prawda, że na tyle Ją kocham, że pragnę wyłącznie jej szczęścia. Wiem że zawsze chce być przy Niej. Jej mama jest zazdrosna trochę, że sama nikogo nie ma i jej dzieci (starsze od mojej wybranki o 9 i 10 lat) są samotni. Dlatego jestem odrzucany. Tym czasem nie wie, że jak się pokłóciły to zawsze prosiłem i nalegałem, żeby się pogodził. tak samo z rodzeństwem. Serce nie sługa...

Napisał(a): Gość -

~gość to nie tak, że jest za późno, bo w takich sprawach to za późno jest jak się zdradzi. Jej bym nigdy z nikim nie zdradził. Taka jest prawda, że na tyle Ją kocham, że pragnę wyłącznie jej szczęścia. Wiem że zawsze chce być przy Niej. Jej mama jest zazdrosna trochę, że sama nikogo nie ma i jej dzieci (starsze od mojej wybranki o 9 i 10 lat) są samotni. Dlatego jestem odrzucany. Tym czasem nie wie, że jak się pokłóciły to zawsze prosiłem i nalegałem, żeby się pogodził. tak samo z rodzeństwem. Serce nie sługa...
Tak, serce nie sługa. Nie ma co wymyślać jakichś karkołomnych tłumaczeń, że twoja luba powiedziała ci "papa" bo jej matka jest samotna. Powód znasz - chce być bez ciebie, bo ma kogoś, wiec dlaczego ma odbierać maile, czy odpowiadać na smsy? .

Reklama

tylko właśnie jej nie zraniłem ani nic z tych rzeczy. Być może znudziło się jej życie w stałym związku i szuka czegoś w rodzaju odpoczynku... Nie wiem ciężko mi to na odległość stwierdzić. Nie widzieliśmy się prawie całe wakacje, więc jej niestety nie rozumiem....

Reklama

Napisał(a): ~Komil -

~Paulo3 Tak jak napisał kolega wyżej - próbuj. W moim przypadku konsultacje z panem Miłoszem się sprawdziły, kompetentnie podchodzi do swojej pracy. Też przez fora trafiłem na niego i nie żałuję.
Chłopaki Dziękuję za opinie, znalazłem jeszcze kilka informacji na innych forach. Zaraz po Nowym Roku jestem umówiony na konsultacje do pana Miłosza. Liczę że się uda tak jak Wam.

Napisał(a): ~Jaro -

Pan Miłosz Barszczak nie nawija makaronu na uszy tylko przechodzi od razu do działania i wyjaśnia jak należy postępować. Na początku wydawały mi się te działania dziwne, ale z biegiem czasu okazały się skuteczne. Warto posłuchać i inaczej postąpić niż zawsze.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • odzyska by
  • jak odzyskac byla dziewczyn
  • odzyskanie byej dziewczyny forum
Do góry strony: jak odzyskać byłą dziewczynę?