12
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń100
  • Odpowiedzi11
  • Ocen na +0
12 ppt ?

Jak ogolić miejsce intymne? (12)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak ogolić miejsce intymne?

Napisał(a): ~talis -

Cześć, mam pytanie jak ogolić miejsce intymne? Chodzi mi o to, żeby zrobić to bardzo dokładnie na gładko i w domowym zaciszu. No i oczywiście bez zacięć :) Do tej pory goliłam się maszynką, ale za każdym razem coś było nie tak :/ kremu do depilacji nie chcę nakładać w "tym" miejscu, bo boję się że je podrażnię :) macie jakis dobry delikatny sposob na gładką skórę? :D
INTERIA.PL

Re: Jak ogolić miejsce intymne?

Napisał(a): stiffnecked -

Judas Skuteczna metoda to tzw. golenie "po świńsku" polega na podpaleniu włosów łonowych i szybkim stłumieniu przy pomocy mokrej szmatki.

Metoda ta to stara polska tradycja do dnia dzisiejszego kultywowana przez zwolenników PiS.
Ja uzywam zapalniczki i potem reka poklepuje.

Napisał(a): frankeman -

Można też nanieść piankę montażową, taką do okien, poczekać aż wyschnie i gwałtownie szarpnąć. Gdyby pianka była zbyt mało polska, to można zastosować swojski klej Butapren, ale dłużej schnie.

Napisał(a): ~talis -

Judas Skuteczna metoda to tzw. golenie "po świńsku" polega na podpaleniu włosów łonowych i szybkim stłumieniu przy pomocy mokrej szmatki.

Metoda ta to stara polska tradycja do dnia dzisiejszego kultywowana przez zwolenników PiS.
Pytam poważnie, mogłam spodziewać się głupich odpowiedzi
ale ty przebiłeś wszystkich, jesteś nienormalny.

Napisał(a): Gość -

~talis

Pytam poważnie, mogłam spodziewać się głupich odpowiedzi
ale ty przebiłeś wszystkich, jesteś nienormalny.
Metoda golenia włosów łonowych jest wyznacznikiem normalności?

Włosy wyrosły Ci na łonie z woli Pana, nie zapominaj o tym fakcie.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak ogolić miejsce intymne?