5
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń88
  • Odpowiedzi4
  • Ocen na +1
5 ppt ?

Jak okazać zainteresowanie? (5)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak okazać zainteresowanie?

Napisał(a): gość -

Szczerze to nie wiem, ale męczy mnie ta niemoc.
Nie znam go osobiście, nie zamieniłam z nim ani jednego słowa. Być może mnie kojarzy, być może nie.
Nie wiem, czy ja mam się do niego uśmiechać, czy jak, żeby kiedykolwiek zadziało się coś.
Mam wrażenie, że nie ma dziewczyny. Chyba, że tak dobrze to ukrywa.
Wiem, że grupy znajomych w jakich się obracamy są zupełnie odmienne, i to też po części mnie przeraża. Jest starszy, ale niewiele.
Nie chcę wyjść na desperatkę, nie chcę być nachalna. Nie mam pojęcia jak to zrobić, jak pokierować w jakiś sposób tym, abyśmy się chociaż poznali.
Liczę na rady, zrozumienie i jakieś wasze doświadczenia z podobnych sytuacji.

Re: Jak okazać zainteresowanie?

Napisał(a): minimax777 -

Jesli bedziesz sluchac sie innych (mnie wlaczajac) i robic to co sugeruja .. to NIE BEDZIESZ SOBA. Bedziesz sie denerwowac i efektem bedzie nie naturalne zachowanie Twoje i .. ON TO WYCZUJE lub zauwazy. Po CO ???

Badz soba ZAWSZE ...niech Cie pozna taka jaka jestes .. a napewno masz mase dobrych cech. Mysl o sobie DOBRZE a beda one widoczne dla innych. Moze to co kiedys napisalem Ci sie przyda .. kopiuje z innego wpisu:

Cytuje "Gdy przejmujesz sie tym co masz powiedziec ... to w danym momencie JUZ nie jestes soba. Dlaczego ??? Bo sie boisz .. boisz sie ze zostaniesz odzucony, wysmiany .itp. itd. Jest tego strachu duzo w nas ... mozna powiedziec ze AZ za duzo. Gdy strach bierze gore NIGDY nie bedziemy pradziwym soba. Nasze miesnie sa spiete, nie jestesmy rozluznieni i nasz umysl nie pracuje tak jak powinien .. a co za tym, idzie ... robimy smieszne bledy ... i wygladamy jakbysmy mieli 2 klepki w glowie ... choc ich tam jest wiecej.

Jak temu zaradzic ???

Popatrz na te mysli ktore sie pojawiaja. jak je mozesz obserwowac ... to znaczy ze to nie TY. Obserwator i rzecz obserwowana nie moga byc TYM samym. Skoro tak to nie musisz dawac uwagi tym myslom. Poczuj skad sie one biora / jakie uczucie z tym jest powiazane. Spytaj sie siebie czy te mysli to strach?? Jesli tak to gdzie on we mnie jest??? Idz za tm co czujesz , obserwuj siebie/cialo neutralnie i pozwol sie temu objawic. Gdy ten strach poczujesz to go obserwuj jak jastrzab swoja ofiare . Jak z tym zostaniesz i bedziesz to w sobie czul .. to to uczucie zacznie topniec. Sama obserwacja to powoduje. Jak bedziesz przez jakis czas to robil czyli patrzyl najpierw na mysli - dochodzil do uczucia i go rozmywal w nicosc ... to w pewnym momencie mysle przestana naplywac z taka czestotliwoscia jak przedtem. przyjdzie rozluznienie ... i zaczniesz byc blizej tego czym jestes niz dalej. Pojawi sie swoboda myslenia i blyskotliwosc. To napewno ci pomorze nawiazac kontakt z dziewczyna. Jak sie pozbedziesz duzej ilosci strachu ... to kto wie ...... moze ta ktorej sie nawet nie spodziewasz bedzie czekala gdzies na Ciebie. Nie bedziesz sie musial nawet wysilac ... bo to co bedzie sie dzialo bedzie zaskoczeniam dla was obojga i przyjdzie jaknajbardziej naturalnie :) :) Nie wierz w nic co napisalem ... bez sprawdzania tego."

Jesli to powyzej napisalem ma dla Ciebie jakis sens .. to mozesz to pociagnac dalej i uzyskac wieksza kontrole nad soba .. idac droga jaka popisalem w tym linku. panietaj tylko NIC NA SILE. Musisz sie sama do tego przekonac (logika) i chciec to zrobic.

Moja rada ..... POSTAW NA NATURALNOSC. badz soba i nie boj sie. Jestem facetem i nie mam problemu by kobieta pierwsza podeszla i zaczela konwersacje... o czymkolwiek. Nawet to lubie bardziej bo znaczy ze nie jest cieleciem i wie czego chce. Zdobywanie kobiety ... dla mnie jest bardzo przereklamowane ... mamy XXI wiek .. a kobiety za duzo czytaja romansow. Nie znaczy ze flirt jest czyms zlym ... wrecz porzeciwnie ale jedno drugiemu nie przeszkadza :). Po tym reszta toczy sie sama .. jesli dwie strony sa zainteresowane. pzdrv

Reklama

Re: Jak okazać zainteresowanie?

Napisał(a): minimax777 -

Zeby nie zostawic Ciebie bez dodatkowej informacji jakiej pewnie oczekujesz ...podam to:

Powiem Ci co dla mnie byloby naturalnym zaczeciem konwersacji przez kobiete. Np. Podchodzisz do niego i mowisz .. "Czy nie masz nic przeciwko temu ze sie przysiade ??? Czakam tu na kogos i ta osoba sie spoznia .. Ty wydajesz sie osoba z ktora moglabym spedzic ten czas milo ...rozmawiajac" lub cos w tym stylu. Jesli nie powie nie .. to masz mozliwosc pogadac i poznac faceta... dostac numer telefonu. Jesli wyczujesz po czasie, ze cos z nim nie jest tak jak sobie to wyobrazalas.. masz wymowke .. znajomy/a sie nie pojawia musze sprawdzic co sie stalo itp. Mozesz sie zmysc bez utraty twarzy.

pzdrv

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak okazać zainteresowanie?