24
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń44
  • Odpowiedzi9
  • Ocen na +58
24 ppt ?

Jak oszczędzać WODĘ w ogrodzie ? (10)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak oszczędzać WODĘ w ogrodzie ?

Napisał(a): make44 -

W tym filmie pokażę Ci sposoby na oszczędzanie wody w ogrodzie i na balkonie. Pokażę kilka rozwiązań, które pomogą magazynować, racjonować i zmniejszać zapotrzebowanie roślin na podlewanie i zużywanie wody. Jeżeli zastanawiasz się, co zrobić, by zużywać mniej wody w ogrodzie, to ten film jest dla Ciebie :)
Miłego oglądania
pozdrawiam
Annahttps://youtu(...)V-VcONQ
INTERIA.PL

Re: Jak oszczędzać WODĘ w ogrodzie ?

Napisał(a): MissSilentMegan -

Bardzo przydatne pomysły. Akurat dla mojego ogrodu. Mam tak piaszczystą ziemię jak ta w 1:44 minucie filmu.

Reklama

no raczej taka beka nie ozdobi, ale na rynku jest dostępnych szereg zbiorników na deszczówkę, które wyglądaj całkiem nieżle + mają miejsca na posadzenie roślin :) Pozdrawiam

rafal333 W ogrodzie czy na działce to tak ale na balkonie to raczej taka beka nie ozdobi go.

Reklama

bardzo dziękuję za miły komentarz:) Jak jest ziemia piaszczysta, to warto założyć kompostownik i dodawać do ziemi juz "przetrawionego" kompostu- zatrzyma wilgoć w glebie i ja wzbogaci. Trochę czaso i pracochłonne, ale warto :)
pozdrawiam serdecznie

MissSilentMegan Bardzo przydatne pomysły. Akurat dla mojego ogrodu. Mam tak piaszczystą ziemię jak ta w 1:44 minucie filmu.

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak oszczędzać WODĘ w ogrodzie ?