28
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń413
  • Odpowiedzi24
  • Ocen na +-8
28 ppt ?

Jak otwierać zamarznięte drzwi w samochodzie? (25)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Jak otwierać zamarznięte drzwi w samochodzie?

Napisał(a): Gość -

hannna463 W tym roku jeszcze się nie zdarzyło, żeby przymarzły mi drzwi, ale na zapas chciałam zapytać, jak sobie z tym radzicie? Macie jakieś sposoby na szybkie otwarcie zamarzniętych samochodowych drzwi?
Drzwi, czy zamek?

Reklama

Napisał(a): boozar -

WildD
hannna463 W tym roku jeszcze się nie zdarzyło, żeby przymarzły mi drzwi, ale na zapas chciałam zapytać, jak sobie z tym radzicie? Macie jakieś sposoby na szybkie otwarcie zamarzniętych samochodowych drzwi?
Drzwi, czy zamek?
Jeśli drzwi to dobrze jest posmarowac preparatem do uszczelek.

a jeśli chodzi o zamek to są takie specjalne spraye na zamarźnięte zamki.

Reklama

Reklama

Napisał(a): gość -

0becny Przytrzymujesz klameczkę jak do otwarcia i dopychasz drzwi do uszczelki.
-----NIE GWAŁĆ I NIE CUDZOŁUŻ A DRZWI NA PEWNO CI NIE ZAMARZNĄ JUŻ NIEBAWEM ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA U SPOWIEDZI BYŁEŚ JUŻ

kalibabka chlusnąć gorącą wodą na zamek,odmarzną
------NAJLEPIEJ CHLUŚNIJ SOBIE PO KROKU A WTĘCZAS NATYCHMIAST ODMARZNIE I DO PRZODU A BYŚ TYLKO NIE ZGWAŁCIŁ BO W PIEKLE JEST OKROPNIE STRASZNIE A TAM JEST DEMON I MNOGO DIABŁÓW A ONI TAKICH UWIELBIAJĄ A TY SWOIMI GRZECHAMI WZMACNIASZ SWOIĘ CIERPIENIE W PIEKLE STRASZNYM

boozar
WildD
Drzwi, czy zamek?

a jeśli chodzi o zamek to są takie specjalne spraye na zamarZnięte zamki.
---JEŚLI NIE MASZ PREPARATU PODGRZEJ KLUCZYK ZAPAŁKAMI LUB ZAPALNICZKĄ A W 100 PROCENTACH ZAMEK PUSCI----A USZCZELKI POSMARUJ PŁYNEM HAMULCOWYM TAK ŻEBY NIE ZAMOCZYĆ KAROSERI PA WESOŁYCH SWJĄT BOŻEGO NARODZENIA ALE SIĘ NIE MARTW DO NOWEGO ROKU CI NIE ZAMARZNĄ A PO NOWYM ROKU ZOBACZYMY

beddame poczekac na odwilz:)
---A GDY ODWILŻ PRZYIDZIE A TY ZNAJDZIESZ DRUGIEGO A ZDRADA JEST STRASZNYM GRZECHEM KTÓRY PROWADZI PROSTO W RĘCE DEMONA I SZEREG DIABŁÓW GDZIE JEST MĘKA I WIECZNE CIERPIENIE BEZ KOŃCA NA WIEKI WIEKÓW . A WIESZ ŻE NIE WIARA JEST TEŻ STRASZNYM GRZECHEM A NIEBAWEM BĘDĄ ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA I NIE BĘDZIESZ MOGŁA UCZESTNICZYĆ W TAK PŻEPIĘKNĘ ŚWIĘTA GDY --]---PA WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU------]]]---SIĘ NIE SPRAWDZI WIĘC NIE GRZESZCIE A JEST NIE WYKLUCZONA ..WESOŁYCH ANIOŁKÓW.. PA

gość
beddame poczekac na odwilz:)
---A GDY ODWILŻ PRZYIDZIE A TY ZNAJDZIESZ DRUGIEGO A ZDRADA JEST STRASZNYM GRZECHEM KTÓRY PROWADZI PROSTO W RĘCE DEMONA I SZEREG DIABŁÓW GDZIE JEST MĘKA I WIECZNE CIERPIENIE BEZ KOŃCA NA WIEKI WIEKÓW . A WIESZ ŻE NIE WIARA JEST TEŻ STRASZNYM GRZECHEM A NIEBAWEM BĘDĄ ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA I NIE BĘDZIESZ MOGŁA UCZESTNICZYĆ W TAK PŻEPIĘKNĘ ŚWIĘTA GDY---]---PA WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU-]]]A DATA 16-22--12-2014 ROKU---SIĘ NIE SPRAWDZI WIĘC NIE GRZESZCIE A JEST NIE WYKLUCZONA ..WESOŁYCH ANIOŁKÓW.. PA

mozna tez pogadać ze specami, którzy prowadzą awaryjne otwieranie samochodów, coś takiego mam na myśli - www.pogotowie-zamkowe-poznan.pl/awaryjne-otwieranie-samochodow.html - potrafią otworzyć samochód bez szkody dla zamka i myślę,że może mogliby wiedzieć jak zabezpieczyć sam mechanizm przed zamarzaniem.

boozar
WildD
Drzwi, czy zamek?

a jeśli chodzi o zamek to są takie specjalne spraye na zamarźnięte zamki.
spróbuj z tym odmrażaczem, warto mieć jeśli chodzi o zamek. Chociaż u mnie ostatnio nawet to nie pomogło :/ Konieczna była pomoc specjalistów - Pogotowie Zamkowe z Poznania. Prowadzą awaryjne otwieranie drzwi, na stronie jest kontakt do nich -http://www.po(...)an.html
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak otwierać zamarznięte drzwi w samochodzie?