134
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi90
  • Ocen na +0
134 ppt ?

Jak pić żeby się nie upić (91)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re:  Jak pić żeby się nie upić

Napisał(a): Gość -

Wszelkie metody sprowadzają się do zakwaszania organizmu przez albo naturalne kwasy (ogóreczek, cytrynka, kefirek) albo przygotowane syntetycznie - kwas fumarowy, kwas bursztynowy (2KC i pochodne). Celem jest zawsze ograniczenie przemiany alkoholu (niezbyt toksycznego dla organizmu) na aldehyd octowy (jakieś 5 razy bardziej toksyczny niż alkohol).
Co tu się oszukiwać - są dwie skuteczne substancje. Pierwsza, jakieś kilka razy skuteczniejsza od kwasu fumarowego czy bursztynowego to zwykły kwas acetylosalicylowy (aspiryna innymi słowy). Wystarczy zażyć ok. 1 gram na 100 kg masy ciała (panowie - 2 x 500 g, panie 1 x 500 g) i jesteście relatywnie nie do zabicia. Nawet zeżarcie paczki anty-kaca nie będzie skuteczniejsze.
Lepsza jeszcze jest dwuacetylocysteina (niestety niedostępna w sprzedaży). Ruskie miały to zawsze w zanadrzu żeby armię trzeźwić. Pierwotnie robione na potrzeby armii niemieckiej, teraz przez Hexal w postaci 1-acetylocysteiny. Jednak ta ostatnia nie jest tak skuteczna a ponadto jest substancją mukolityczną (inaczej - wykrztuśną) i nie nadaje się do walki z alkoholem.
Reasumując - aspiryna. Nie rano - tylko podczas picia.

Wypić szklankę gorącego dobrego i tłustego rosołu z kuraczaka lub wołowo-drobiowego.Wziążć 2-3 duże witaminy C i możesz pić.Gwarantuję,długie nie upicie się.A gdyby rano bł kacunio to 2-3 tabletki Magnezu,Wit.B compleks i 2 C.Efekt murowany.Polecam i życzę "mocnej głowy".Pozdrawiam.

Reklama

Reklama

JAK CZYTAM TE WASZE PORADY, TO MI SIĘ ŚMIAĆ CHCE. SAM NIE JESTEM ABSTYNENTEM KTÓREGO SZUKAĆ ZE ŚWIECĄ TRZEBA, WIADOMO, JEST IMPREZKA TO I MOZNA SOBIE POZWOLIĆ.......
ALE CZY NIE MOŻE SOBIE KAŻDY Z WAS POWIEDZIEĆ W PEWNYM MOMENCIE - DOŚĆ ! ZAMIAST LAĆ W GARDŁO DO UPADŁEGO?

Aby nie zawieść zaufania swojej wątroby musisz:Po pierwsze-alkohol pije się aby się napić i mieć "fazę".Po drugie-picie alkoholu prowadzi do upicia się-wcześniej lub póżniej.Po trzecie-bez sensu jest pić tak aby się nie upić - jest to marnowanie alkoholu.Po czwarte-alkohol pity w nadmiarze lecz w niewystarczających dawkach nie jest szkodliwy dla zdrowia.Do tego talent i trening.
PS.Właśnie dzięki treningowi awansowałem w trzech kolejkach z okręgówki do Champions Alcohol Division.

. Nie słyszałam jeszcze o tylu sposobach na kaca i wg na picie. Może zastosuje któryś, na przykład ten z oliwą z oliwek, brzmi ciekawie, ktoś napisał, że się mało nie wykończył czy coś (...). Ja osobiście lubię oliwę więc nie widzę przeszkody . :D .
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • co zazyc zeby sie nie upic
  • jak pić żeby się nie upić
  • co jesc przed impreza zeby sie nie upic
  • oliwa przed piciem alkoholu
  • metody zeby sie nie upic oliwa
  • co jesc lub zarzyc zeby sie nie upic
  • jak pic zeby sie nie upic
  • picie oliwy z oliwek przed melanżem
  • co zazyc zeby szybko sie nie opic
Do góry strony:  Jak pić żeby się nie upić