131
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi90
  • Ocen na +0
131 ppt ?

Jak pić żeby się nie upić (91)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re:  Jak pić żeby się nie upić

Napisał(a): Gość -

Może nie pić drinków, które zawierają dużo alkoholu?
Np. mohito, balalaika, bałtyk...Jest wiele drinków, które aż tak bardzo nie uderzają do głowy...
Ale żeby w ogóle nie mieć kaca, to najlepiej wziąć 2KC...tak na wszelki wypadek ;)

Alkohol wypłukuje z organizmy witaminę C także trzeba uzupełnić jej zawartość ^^ (tabletki, owoce cytrusowe etc.)
Woda mineralna niegazowana, tłusty posiłek (te zabawy z olejem też są dobre ale mnie osobiście naciąga przy tym ^^), ograniczyć palenie lub przepijanie innym alkoholem gdyż przyśpiesza to wchłanianie alkoholu, nie pić na pusty no i oczywiście motywacja ^^ kaca brak : )

Jeśli pijesz czystą wódkę, to najlepszym sposobem na wypicie dużo i nie upicie się w 5 minut jest:
Kolejka
Popitka (najlepiej zimny soczek, gazowane to nie jest zbyt dobry pomysł)
Zagryzka (kanapeczka, śledzik, ogóreczek =>> zagryzkowa mafia! ... żadne paluszki, chrupeczki, piz.... ) trzeba jeść powoli... a po to, żeby odczekać przed następną kolejką (ja polecam dobre kanapki, jakieś 4-5 minutek zależnie od kanapki )
jeszcze troszkę soku i...
Kolejka (całość się zapętla.. tzn powtarzamy wszystko co u góry)

Osobiście z bratem, szwagrem i jego bratem przesiedzieliśmy tak nie jedną noc na budowie.

tłuszcze- a cholesterol ? woda po piciu też nic inne sposoby też do kitu !!! Pamiętaj pij tak abyś fason utrzymał to jest recepta na picie i tego nic nie zastąpi !!! J tak piję i zawsze każdego przetrzymuję . WAŻNE zakąska i popicie jak najmniej tłuszczy i małe dawki a rana dotrzymasz .

Wiele osób tutaj pyta: ''po co pić jeżeli nie chce się upić?'' Otóż moja odpowiedź brzmi: bo chce się wygrać w ALKOCHIŃCZYKA!! xD właśnie dziś będziemy grać z ekipą w tą hmmm....przerażającą grę ;) moim sposobem na nieupicie się (zbyt szybko) i wypicie w miare dużej ilości to wit. C. Oczywiście podstawowa zasada to jeść przed i w trakcie picia. Zobaczymy co będzie z dzisiejszej imprezy :D Trzymajcie kciuki i pozdrawiam xD

baranie to nie białko ścina alkohol tylko alkohol denaturyzuje białko!!!!!!! i to nie ma sensu. Poza tym w zakwaszaniu organizmu coś jest ale to też nie jest świetny sposób na kaca.... bo takiego nie ma, zawsze w mniejszym lub większym stopniu odczuwamy ból głowy i pragnienie nastepnego dnia. A teraz odnośnie tematu.... Pamiętam że dawniej jak szedłem na ważne imprezy stosowałem się do zaleceń "ekspertów" czyli : 1) dzien przed dobrze się wyspać 2) cały dzień dużo pić (wody:P) ...3) przed wyjściem zjeść coś obfitego i tłustego oraz połknąć garść wit C..... 4) na imprezie dużo jeść i popijać.... 5) po powrocie wypić na maksa wody, połknąć aspirin c , i zjeść 2 łyżki miodu........ i te właśnie zalecenia są gówno warte bo na imprezie sie najebiesz a następnego dnia baniak cie napierdala pijesz 100 l wody i masz trampka w mordzie.... A teraz powiem o moim drugim sposobie 1) dzień wcześniej wypij z kolegą 0,7 i po cztery piwka na sen....2) śpij max 5h 3) na obiad zjedz obojetnie co 4) idz na impreze i gwarantuje ze wypijesz na kacu duzo więcej niż jak jesteś wypoczęty aha i jak jesteś prawdziwy kozak to wstań następnego dnia o godz 7.00 idz na balkon wypij słodką pepsi i zapal fajke to stawia na nogi..:D:D:D:D nie no z tym to zart ale reszta to prawda.. pozdrawiam

Czytam, czytam i jeszcze raz czytam i nic... Po pierwsze żal mi was co niektórych, ponieważ w temacie jest krótko i na temat "Jak pić żeby się nie upić" A wy tu dajecie jakieś odpowiedzi z kacem na drugi dzień... Czy nie wpadł z was nikt na pomysł, że może ktoś chcę pokazać rówieśnikom, że potrafi wypić więcej od nich, że jest lepszy? Ktoś wchodzi na te forum z myślą, że dadzą jakąś dobrą sprawdzoną poradę taka by pokazać kolegą, że pije i pije i nic jest trzeźwy stoi i myślą sobie, ale ma łeb do picia!. A więc jeszcze raz, proszę o poradę sprawdzoną jak pić dużo, ale się nie upić! Jakiś sposób na oszukanie organizmu? Jakieś specyfiki? Czekam na jakiegoś normalnego człowieka, który odpiszę po ludzku, ale najpierw zastanów się co będziesz pisał i nie rób z siebie idioty.

WSZEDŁEM NA TO FORUM Z NADZIEJĄ ŻE ZNAJDĘ JAKIŚ DOBRY SPOSÓB A TU 50% UŻYTKOWNIKÓW NAWIJA CAŁKOWICIE NIE NA TEMAT NP. POCO DANA OSOBA WCHODZI NA FORUM O NAZWIE JAK PIC ŻEBY SIĘ NIE OPIC ? ŻEBY NAPISAC (NIE PIC WCALE) ? JAKI W TYM SENS? TO CZYSTA GŁUPOTA!!!

10 podstawowych zasad alkoholika ^^ ( by się nie upić).
1, Przed spożyciem alkoholu ( wódki) wziąć wdech i wypić kielona, po przelaniu wydech.
2, Wypić jakiś drink energetyzujący np. Redbull.
3, Jeść tłuste potrawy : Na imprezie nie może zabraknąć np. Orzeszków.
4, Dużo się ruszać, na weselach imprezach np. Sylwestrowych.
5, Przed wyjściem na imprezę najeść się do syta, stosując wyższą zasadę.
6, Dziwny sposób, ale podobno skuteczny. Wypić szklankę surowego jajka ( biało zawarte w jajku pod wpływem wódki sie ścina i nie czujecie % zawartych w alkoholu).
7, Wziąć 2 tabletki Sylimarol/ 2KC.
8, Łyknij kilka tabletek Witaminy C.
9,Porządnie się wyspać.
10, Nie mieszać ;pp

NIe sprawdziłem żadnego sposobu,a le jutro ide na Sylwestrową imprezę i mam nadzieję, ze pomoże xDD
pozdro DeRossi.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • co zazyc zeby sie nie upic
  • jak pić żeby się nie upić
  • co jesc przed impreza zeby sie nie upic
  • oliwa przed piciem alkoholu
  • metody zeby sie nie upic oliwa
  • co jesc lub zarzyc zeby sie nie upic
  • jak pic zeby sie nie upic
  • picie oliwy z oliwek przed melanżem
  • co zazyc zeby szybko sie nie opic