46
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń140
  • Odpowiedzi45
  • Ocen na +0
46 ppt ?

Jak pielęgnujecie skórę? (46)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Jak pielęgnujecie skórę?

Napisał(a): ~Nika -

Niestety zima to taki najgorszy okres na skóry, zmiana temperatur, okres grzewczy, wiatr tylko negatywnie wpływają na stan skóry. Z właśnych doświadczęń polecam stosowanie peelingów, które dodatkowo złuszczają naskórek, a od czasu do czasu zawsze możesz się wybrać na taki peeling do gabinetu medycyny estetycznej. Sama chodzę do krakowskiej kliniki vesuna na terapeutyczny program oczyszczająco-odmłdzający dermaquest. Z resztą tutaj możesz więcej o nich poczytać:https://vesun(...)-skory/ . Po serii zabiegów moja skóra znowu na odpowiednie napięcie, do tego jest wygładzona.

Reklama

Napisał(a): ~borina -

~Nika Niestety zima to taki najgorszy okres na skóry, zmiana temperatur, okres grzewczy, wiatr tylko negatywnie wpływają na stan skóry. Z właśnych doświadczęń polecam stosowanie peelingów, które dodatkowo złuszczają naskórek, a od czasu do czasu zawsze możesz się wybrać na taki peeling do gabinetu medycyny estetycznej. Sama chodzę do krakowskiej kliniki vesuna na terapeutyczny program oczyszczająco-odmłdzający dermaquest. Z resztą tutaj możesz więcej o nich poczytać:https://vesun(...)-skory/ . Po serii zabiegów moja skóra znowu na odpowiednie napięcie, do tego jest wygładzona.
o tych programach słyszałam wiele dobrego, aczkolwiek sama w okresie zimowych funduje sobie serię zabiegów infuzji tlenowej. Chce jakoś przygotować skórę do zbliżającego się sezonu wiosna-lato. Na całe szczęście w tym roku zima, była dla nas bardzo łaska.

Reklama

Napisał(a): doka24 -

ja po prostu używam nawilżajacych albo na bazie olejków płynów do kąpieli, które wstępnie mi natłuszczają skórę, do tego 2-3 razy w tygodniu peeling i jakoś ta skóra nie wygląda źle :) jest miękka, delikatna :) naprawdę nie trzeba wiele. Odkąd używam olejków do kąpieli to już nie stosuję dodatkowo kremów do ciała. jedynie na buzię zwyczajne nawilżające

Napisał(a): ~wiesia -

~wiki pomyśleć może o naturalnych olejkach, które regularnie wcierane znakomicie nawilżają skórę.
dokłądnie i tu sie z tobą zgadzam. Ja mam swój ulubiony sklep Pachnąca Kraina nawet gdzie sie zaopatruje w kosmetyki na bazie olejów, nawet mysła tam kupuje na olejach

Napisał(a): gość -

dobry peeling to podstawa, zrob sobie taki domowy. ja robie albo z kawy i mieszam ja z plynem do mycia od novaclear ktory ma w sobie organiczny olej konopny - cudowny dla skory - albo cukrowy i mieszam z olejem kokosowym np. wazne rowniez jest abys po takim peeleingu nalozyla produkt nawilzacaco-natluszczajacy na skore, ja stosuje balsam od novaclear z serii atopis, i co jeszcze wazne, musisz go nalozyc w zaparowanej lazience zaraz po wypluskaniu sie.

Napisał(a): ~Izasis -

Super są te balsamy z Bielendy z serii wegańskiej Vegan Muesli do ciała, szczególnie mi pasuje ten nawilżający z z pszenica, owsem, mleczkiem kokosowym w składzie. zapach cudny, konsystencja ok, łatwo się i przyjemnie nakłada. skóra jest po nim gładka, delikatna w dotyku.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak pielęgnujecie skórę?