376
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń24 tys.
  • Odpowiedzi79
  • Ocen na +217
376 ppt ?

Jak PiS manipuluje słupkami... (80)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Jak PiS manipuluje słupkami...

Napisał(a): ~nie sądze -

~rafu Najsmutniejsze jest to jak wielu ludzi którym PiS pluje w twarz mówi że to deszcz pada... Tym sposobem ta partia będzie mogła zrobić z nasza ojczyzną wszystko bo zawsze będzie miała poparcie... To źle wróży naszej Polsce...

Re: Jak PiS manipuluje słupkami...

Napisał(a): ~SP4 -

~boog94
~TUSK To dzisiejszy przekaz dnia z Gabinetu Cieniasów? 8 lat mieliście na uszczelnienie VAT i mogliście dać 500+ by wygrać wybory. I co ? NIC .Zwyczajnie nic nie chcecie dać Polakom .Pilnujecie tylko interesów EU w Polsce jak kiedyś ZSRR.
jaki masz poziom IQ? pewnie poniżej średniej by tak wiezyć w bzdury?
Ekonomia jest prosta - PiSuarowa władza rozdaje pieniądze, których nie ma w budżecie - na kredyt ludziom by tacy mniej rozgarnięci na nich głosowali - zwiększając tym samym zadłużenie kraju, co prędzej czy później doprowadzi do bankructwa Państwa. Osobna kwestia to przykręcanie śruby firmom - owszem uszczelniono co nieco podatek VAT ale za cenę ucieczki z polski wielu firm - o tym sie nie mówi głośno - dlatego też chcą wprowadzic podatek od przenosin firm poza granicę i nie chodzi o to, że uciekaja firmy uczciwe, lecz o fakt, że żadna duża firma nie ma ochoty sadzić sie z US w PL przez kilka kilkanascie lat o złe naliczenie podatku.. - jeśli w ogóle rozumiesz o czym mówię - z Twej wypowiedzi wynika, że jesteś typowym roszczeniocem, który tylko chce brać nic nie dając od siebie w zamian..
WSZĘDZIE W UE JEST KASA NA DZIECI TYLKO U NAS NIGDY po NIE MIAŁO PROSZĘ NIE PISAĆ BREDNI

Reklama

Re: Jak PiS manipuluje słupkami...

Napisał(a): ~PS4 -

gość PiS to warcholstwo, chamstwo posługujące się kłamstwem. Rządy PiSu cofają Polskę w rozwoju cywilizacyjnym. Ta tłuszcza i bolszewia doprowadzi Polskę do ruiny moralnej
CZYM POSŁUGIWAŁO SIĘ po JAK KTOŚ POWIEDZIAŁ PRAWDĘ O TYCH pajacach DZIWNYM TRAFEM POPEŁNIAŁ SAMOBÓJSTWO NAWET GENERAŁ SŁAWOMIR PETELICKI STRZELAŁ DO SIEBIE DWA RAZY A TO NIE JEST NAWET DZIWNE PRAWDA.

Re: Jak PiS manipuluje słupkami...

Napisał(a): ~oiuoiu -

~gość Manipulacja to byłaby gdyby liczby w słupkach się różniły ale normalny człowiek widzi, że liczby są takie same i tym samym jest odporny na kwiczenie peowskich cymbałów.
do pisdniętych przemawiają tylko obrazki więc nie pieprz głupot jak bredziu....
to tak jak z tymi premiami... 1,5 mln dla naszych a wy 100 mln ale dla wszystkich:D:D

Reklama

Re: Jak PiS manipuluje słupkami...

Napisał(a): ~więć -

~Pwt520 Nie rozumiem w czym jest problem. Wszyscy politycy PiS dumnie obnoszą się ze swoim katolicyzmem. To religia miłości bliźniego. Jedno z przykazań zabrania kłamania przeciw bliźniemu swemu. To oczywiste, że żaden polityk PiS nie skłamałby przeciw bliźniemu, nawet z PO.
Tak,politycy często ukrywają swoje niedociągnięcia i często koloryzują. Tak też nie widziałem by z partii PO jak niejaka Hanna odstąpiła od dojenia Polski z budżetu. Ludzie jak ma być dobrze,jak każdy przyjdzie i nażre się, jeszcze powie ze mu się należy bo społeczne=moje.

Re: Jak PiS manipuluje słupkami...

Napisał(a): ~waa -

~zołzunia A nie bawi Was jak to pisuary mówią - zrobimy to, zrobimy tamto, wybudujemy, postawimy, kupimy, zreformujemy, damy, pomożemy, zakupimy itp., itd, Od ponad dwóch lat słyszę tylko: daliśmy dzieciom, pomogliśmy seniorom, (?) uszczelniliśmy VAT, a kiedy przeczytam czy usłyszę o tym co konkretnie ZROBILI dla Polski ? Nawet już ingerują w literaturę piękną (nie wspomnę o historii, prawie) - Żeromski przewraca się w grobie. Może zapomnieli, że był to ulubiony pisarz marszałka (celowo napisałam małą literą) na którego tak chętnie się po ołują. Czy chcą nowego "przewrotu majowego", a może sierpnia 1980 roku ?
napisz co zrobiło po przez te 8 lat ,ale konkretnie bo ja nic konkretnego sobie nie przypominam ,pracuję w cementowni takiego popytu jaki jest na cement nie było od ośmiu lat ,można sprawdzić nie wiwem jak jest w innych dziedzinach ,ale budown ictwo ma się raczej bardzo dobrze

Re: Jak PiS manipuluje słupkami...

Napisał(a): andrzej4271 -

PiS to katastrofa dla ojczyzny żaden budżet nie wytrzyma takich wydatków. Zniszczą kraj i Kaczor bardzo dziś chory kojtnie i wszyscy zwala na niego winę i po herbacie. Nie ma szczęścia ta nasza ojczyzna. Łempaty już wychodzi siebie w kolejnych obietnich aby tylko siedzieć na stołkachi wydzierac się że nam to się należy. Oprzytomniej narodzie ten który nie idąc na wybory umożliwił im kradzieżemilionow Tylko 19 %Polaków ich popiera. To garstka idąc na wybory zmieciemy ich. I tak 500+nikt już nie odbierze.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak PiS manipuluje słupkami...