376
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń24 tys.
  • Odpowiedzi79
  • Ocen na +217
376 ppt ?

Jak PiS manipuluje słupkami... (80)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Jak PiS manipuluje słupkami...

Napisał(a): Mirek1955 -

Nie ma żadnej manipulacji. Na rysunku PIS przyjęto, że odcięta jest na poziomie np.80 mld zł. Na drugim rysunku odcieta jest na poziomie 0.
Tak się czasem formatuje wykres by uwypuklić różnicę pomiędzy wartościami. Do każdego słupka jest etykieta z wartością.

Reklama

Re: Jak PiS manipuluje słupkami...

Napisał(a): ~zefir -

Chamsin To całe "23% więcej" to też może być jakieś kolejne typowo pisowskie kłamstwo: mieli nie kraść, ponoć była jakaś nadwyżka budżetowa, 4% wzrostu gospodarczego to ponoć "imponujący" wynik etc

PiS to autor cudu gospodarczego którego trzeba szukać przy użyciu lupy....
PiS ogłasza cud a to wielka lipa zamiast cudu klęska

Reklama

Re: Jak PiS manipuluje słupkami...

Napisał(a): milian -

Ale napisane jest kto jest bliżnim a kto nim nie jest. Nie każdy człowiek to bliżni
~Pwt520 Nie rozumiem w czym jest problem. Wszyscy politycy PiS dumnie obnoszą się ze swoim katolicyzmem. To religia miłości bliźniego. Jedno z przykazań zabrania kłamania przeciw bliźniemu swemu. To oczywiste, że żaden polityk PiS nie skłamałby przeciw bliźniemu, nawet z PO.

Re: Jak PiS manipuluje słupkami...

Napisał(a): ~Vega -

O zlot lemingów tutaj dobrze że wasze ukochane platfusy trzymały proporcje i szkoda że dla was ważny jest banerek a nie wynik za rządów platfusów polska była największym eksporterem telefonów komórkowych nie posiadając ani 1 ich fabryki karuzela mafii vat się kręciła ale ważny teraz banerek i proporcje słópków oj lemingi taka z was ciemnota płynie że strach się bać takiej opozycji ... Ave Polsko

Reklama

Re: Jak PiS manipuluje słupkami...

Napisał(a): Blandare51 -

~anka
Blandare51
~TUSK To dzisiejszy przekaz dnia z Gabinetu Cieniasów? 8 lat mieliście na uszczelnienie VAT i mogliście dać 500+ by wygrać wybory. I co ? NIC .Zwyczajnie nic nie chcecie dać Polakom .Pilnujecie tylko interesów EU w Polsce jak kiedyś ZSRR.
Kazdego dnia rodzi sie kilkanascie, a moze nawet kilkadziesiat pisiorow... Uzywajcie prezerwatywy!
Oto wpis wykształconego,z dużego miasta, ŻENADA
Wyksztalconego, ale nie z duzego miasta - ze wsi zapadlej...... Myslisz, ze rekomendacja srodkow antykoncepcyjnych swiadczy o wyksztalceniu? O mieszkaniu w duzym miescie? ŻENADA.

Re: Jak PiS manipuluje słupkami...

Napisał(a): ~JohnDoe -

~gość Manipulacja to byłaby gdyby liczby w słupkach się różniły ale normalny człowiek widzi, że liczby są takie same i tym samym jest odporny na kwiczenie peowskich cymbałów.
Niestety to nie prawda. Większość Polaków nie rozumie tego co czyta. Tym bardziej nie będą wnikać w liczby tylko w wysokość słupków.

Cytując:

"Jak wyjaśnia dr Antoni Ściemiński, socjolog z Politechniki Olsztyńskiej, polski czytelnik przyjmuje za prawdziwe wszystko co szatą graficzną i stylem przypomina źródła, którym zwykł ufać, jednocześnie nie przyjmując uwagi do treści. Dotyczy to najczęściej materiałów, które mogą wywołać silne odruchy emocjonalne lub które współgrają z uprzedzeniami badanych."

Re: Jak PiS manipuluje słupkami...

Napisał(a): ~a tam co tam -

~JAM Liczby są te same! Jak ktoś patrzy na kolory,długość słupków to baran-nie obrażając barana!
Ależ przekaz jest własnie dla obrazkowców jedynie. Przecież towarzysz piotrowicz wyjaśnił juz kiedyś, że tvpis nie jest dla inteligentnych.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak PiS manipuluje słupkami...