376
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń24 tys.
  • Odpowiedzi79
  • Ocen na +217
376 ppt ?

Jak PiS manipuluje słupkami... (80)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak PiS manipuluje słupkami...

Napisał(a): uni -

Chwalą się, że za rządów PiS wpływy z podatku VAT znacząco wzrosły. W 2017 roku wpływy są według grafiki o 23% większe... Tylko, że nie zachowano proporcji przy tworzeniu grafiki.. Słupki na wykresie PiS są znacznie wyższe.. zobaczcie sami:Internauci się pieklą, co nie dziwi.. Jedno jest pewne, w dobie mediów społecznościowych takie manipulacje i zakłamywanie faktów nie ujdzie uwadze Internautów..
Załączniki:
INTERIA.PL

Reklama

Re: Jak PiS manipuluje słupkami...

Napisał(a): ~TUSK -

To dzisiejszy przekaz dnia z Gabinetu Cieniasów? 8 lat mieliście na uszczelnienie VAT i mogliście dać 500+ by wygrać wybory. I co ? NIC .Zwyczajnie nic nie chcecie dać Polakom .Pilnujecie tylko interesów EU w Polsce jak kiedyś ZSRR.

Re: Jak PiS manipuluje słupkami...

Napisał(a): Blandare51 -

~TUSK To dzisiejszy przekaz dnia z Gabinetu Cieniasów? 8 lat mieliście na uszczelnienie VAT i mogliście dać 500+ by wygrać wybory. I co ? NIC .Zwyczajnie nic nie chcecie dać Polakom .Pilnujecie tylko interesów EU w Polsce jak kiedyś ZSRR.
Kazdego dnia rodzi sie kilkanascie, a moze nawet kilkadziesiat pisiorow... Uzywajcie prezerwatywy!

Reklama

Re: Jak PiS manipuluje słupkami...

Napisał(a): ~gość -

~gość Manipulacja to byłaby gdyby liczby w słupkach się różniły ale normalny człowiek widzi, że liczby są takie same i tym samym jest odporny na kwiczenie peowskich cymbałów.
Uwielbiasz gdy ci twoja ukochana partia pluje w twarz, wsadź sobie tą twoją normalność tam gdzie słońce nie dochodzi.

Reklama

Re: Jak PiS manipuluje słupkami...

Napisał(a): ~Pwt520 -

Nie rozumiem w czym jest problem. Wszyscy politycy PiS dumnie obnoszą się ze swoim katolicyzmem. To religia miłości bliźniego. Jedno z przykazań zabrania kłamania przeciw bliźniemu swemu. To oczywiste, że żaden polityk PiS nie skłamałby przeciw bliźniemu, nawet z PO.

Re: Jak PiS manipuluje słupkami...

Napisał(a): Chamsin -

To całe "23% więcej" to też może być jakieś kolejne typowo pisowskie kłamstwo: mieli nie kraść, ponoć była jakaś nadwyżka budżetowa, 4% wzrostu gospodarczego to ponoć "imponujący" wynik etc

PiS to autor cudu gospodarczego którego trzeba szukać przy użyciu lupy....

Re: Jak PiS manipuluje słupkami...

Napisał(a): ~zołzunia -

A nie bawi Was jak to pisuary mówią - zrobimy to, zrobimy tamto, wybudujemy, postawimy, kupimy, zreformujemy, damy, pomożemy, zakupimy itp., itd, Od ponad dwóch lat słyszę tylko: daliśmy dzieciom, pomogliśmy seniorom, (?) uszczelniliśmy VAT, a kiedy przeczytam czy usłyszę o tym co konkretnie ZROBILI dla Polski ? Nawet już ingerują w literaturę piękną (nie wspomnę o historii, prawie) - Żeromski przewraca się w grobie. Może zapomnieli, że był to ulubiony pisarz marszałka (celowo napisałam małą literą) na którego tak chętnie się powołują. Czy chcą nowego "przewrotu majowego", a może sierpnia 1980 roku ?

Re: Jak PiS manipuluje słupkami...

Napisał(a): ~rafu -

Najsmutniejsze jest to jak wielu ludzi którym PiS pluje w twarz mówi że to deszcz pada... Tym sposobem ta partia będzie mogła zrobić z nasza ojczyzną wszystko bo zawsze będzie miała poparcie... To źle wróży naszej Polsce...
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak PiS manipuluje słupkami...