32
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi1
  • Ocen na +71
32 ppt ?

Jak pisać w dziale DO ADMINA? (2)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak pisać w dziale DO ADMINA?

Napisał(a): Admin -

Dział „Do Admina” służy do publikowania tematów związanych z pytaniami, problemami oraz propozycjami związanymi z funkcjonowaniem forum.interia.pl.
Przed zamieszczeniem tematu w tym dziale zapoznaj się z poniższymi wytycznymi:

INFORMACJE WSTĘPNE

1. Na wszystkie poprawnie założone tematy odpowiemy do 7 dni roboczych (zwykle odpowiadamy tego samego dnia).

2. We wszelkich kwestiach nie wymienionych w poniższych punktach, prosimy o kontakt pod adresem: admin@forum.interia.pl.

3. Zgłoszenia niekompletne, naruszające http://forum.(...)2313019, nietematyczne mogą zostać usunięte.

4. Oficjalne odpowiedzi ze strony administracji forum udzielane są tylko pod dwoma nickami na forum: Admminka oraz Admin. Wypowiedzi z jakichkolwiek innych kont nie są przez nas autoryzowane i nie ponosimy za nie odpowiedzialności.

5. Jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy, wyjaśnień, instrukcji odnośnie sposobu działania forum, działania jego mechanizmów, masz problemy z obsługą pisz na adres: admin@forum.interia.pl.

SKARGI

1. Jeśli Twoja skarga dotyczy niesłusznie usuniętego/zakrytego wątku lub posta przed zamieszczeniem tematu koniecznie zapoznaj się z http://forum.(...)2313019. Jeśli uważasz, że Twój wpis nie naruszył żadnego z punktów regulaminu, zadaj pytanie wskazując o jaki wpis dokładnie chodzi, im więcej szczegółów podasz tym szybciej odpowiemy na Twój wpis. Konieczne minimum to w przypadku wątku/tematu: data utworzenia, tytuł tematu; w przypadku posta: link do dyskusji lub tytułu wątku w którym wpis umieszczono, data i/lub godzina dodania. W przypadku wpisu użytkownika niezalogowanego zawsze konieczne jest podanie podpisu (nicka). Jeśli zakładasz temat lub piszesz do nas z innego nicka, niż ten którego dotyczy zgłoszenie podaj o jaki nick chodzi.

2. Jeśli skarga dotyczy bana na konto skontaktuj się z nami pod adresem: admin@forum.interia.pl.

3. Jeśli skarga dotyczy zachowania innego użytkownika na forum względem Ciebie, to: jeśli doszło do złamania regulaminu, zgłoś dany wpis do moderacji lub poinformuj nas o nim w wiadomości prywatnej/mailowo (koniecznie z linkiem do danego wpisu), jeśli doszło do złamania prawa zgłoś ten fakt odpowiednim organom ścigania. Informujemy, że administracja nie reaguje w żaden sposób na konflikty prywatne pomiędzy użytkownikami forum, a jedynie na fakt naruszenia regulaminu forum.

4. Jeśli masz pytania odnośnie aspektów prawnych funkcjonowania forum, obowiązków oraz praw przysługujących usługodawcy, zapoznaj się z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, link:http://isap.s(...)type=3. W przypadku dodatkowych pytań lub niejasności prosimy o kontakt pod adresem: admin@forum.interia.pl.

PROPOZYCJE

1. Jeśli chcesz zgłosić nam swoją propozycje względem usprawnień na forum, opisz dokładnie jak dane rozwiązanie powinno Twoim zdaniem funkcjonować oraz jakie Twoim zdaniem będą korzyści dla użytkowników z wprowadzenia danego rozwiązania na forum.

2. Daj znać czy propozycja jest Twoim indywidualnym pomysłem czy zgłaszasz ją w imieniu grupy użytkowników.

3. Każda zrealizowana propozycja zmian na forum, będzie nagradzana przez nas upominkiem rzeczowym!

4. Informujemy, że realizujemy jedynie wybrane pomysły użytkowników, które zgadzają się z nasza linią prowadzenia serwisu oraz są zgodne z wyznaczonymi celami produktu.
INTERIA.PL

Re: Jak pisać w dziale DO ADMINA?

Napisał(a): Admin -

PROBLEMY (COŚ NIE DZIAŁA)

1. Przed zgłoszeniem jakiegokolwiek problemu wykonaj zestaw czynności testowych: wyczyść dane tymczasowe przeglądarki, zamknij przeglądarkę i uruchom ją ponownie. Spróbuj wykonać daną czynność na innej przeglądarce. W przypadku zauważenia komunikatu: „Chwilowa niedostępność”, prosimy o nie wysyłanie zgłoszeń – jest to błąd o którym zawsze jesteśmy informowani automatycznie i zwykle jego naprawa trwa od kilku do kilkunastu minut. Nie ma potrzeby go zgłaszać, prosimy w takich przypadkach o cierpliwość.

2. Jeśli po wykonaniu powyższych czynności problem nadal występuje prosimy w zgłoszeniu o podanie następujących informacji:

a. Jasno zatytułowany temat opisujący sedno problemu (np. Problem z dodaniem wątku, Nie mogę zalogować się na konto);

b. Nazwa systemu operacyjnego z jakiego korzystasz;

c. Przeglądarka – nazwa oraz wersja;

d. Dokładny opis problemu zawierający wykonaną akcję oraz jej spodziewany efekt oraz uzyskany efekt, przykład: klikam w przycisk dodaj odpowiedź, powinno pojawić się formularz z polem do dodania odpowiedzi, zamiast tego otrzymuję pustą stronę;

e. Bardzo pomocne będą zrzuty ekranu (print screen) dołączone do zgłoszenia;

3. Informujemy, że wszystkie mechanizmy forum działają jednakowo dla KAŻDEGO użytkownika, więc jeśli coś działa u jednej osoby, a nie działa u innej, to w 99 proc. przypadków problem leży po stronie komputera danego użytkownika.

I raz jeszcze: We wszelkich kwestiach nie wymienionych w powyższych punktach, prosimy o kontakt pod adresem: admin@forum.interia.pl.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jak napisa informacje e szuka sie admina
  • interia zgoszenie naruszenia forum
  • skargi do interi gdzie moge napisac
Do góry strony: Jak pisać w dziale DO ADMINA?