215
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń6 tys.
  • Odpowiedzi151
  • Ocen na +2
215 ppt ?

Jak poderwać zięcia? (152)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak poderwać zięcia?

Napisał(a): Krystyna -

Witam wszystkie teściowe.
Chciałam podzielić się swoim dylematem, czy warto zacząć romans z własnym zięciem?
Jakie jest Wasze zdanie na ten temat, a może któraś z Was ma już jakieś doświadczenie?
Jestem bardzo ciekawa czy temat chwyci...
Pozdrawiam, Krystyna.
INTERIA.PL

Reklama

Re: Jak poderwać zięcia?

Napisał(a): Krystyna -

Dzień dobry.
Przejrzałam kilka stron z tematem dyskretnych relacji pomiędzy teściową a zięciem i zauważyłam, że wcale nie jestem osamotniona. Można poznać wiele historii, nawet bardzo pikantnych opowiadających takie bliskie relacje.
Każda teściowa to przecież kobieta, wiadomo że starsza, ale często zaniedbywana przez swojego męża, a i czasem od kilku lat samotna. Nasze ciało nie przypomina już ciała nastolatki ale nadal mamy swoje potrzeby, pragnienia, niespełnione fantazje...
A cóż można powiedzieć o zieciu?
To najczęściej młodszy mężczyzna, dbający o siebie, z dużym libido, apetytem na sex.
Nie wiem jak Was drogie Panie, ale mnie to kręci i zamierzam coś z tym zrobić...
Pozdrawiam i czekam na ciekawe wpisy.

Reklama

Napisał(a): zoŁZA -

Droga Krysiu, jeśli masz dobre relacje z zięciem to czemu nie spróbować...
Ja swojej decyzji nie żałuję, zaczęło się całkiem niewinnie po jakiejś domowej imprezie. Z czasem mieliśmy ochotę na więcej, choć nie było to dla mnie takie łatwe.
Dziś wiem, że mogę na niego liczyć. Ten układ daje nam obojgu to czego potrzebujemy. Dyskrecję i przyjemność.
Pozdrawiam.

Reklama

Napisał(a): gośćIza -

Myślę, że mój zięć ma na mnie ochotę.
Jak jesteśmy sami to zaczyna wtrącać w rozmowę sprośne dowcipy albo próbuje przechodzić do bardziej odważnych tematów.
Czasem nawet czuję jak zaczynam nabierać ochoty ale zawsze się powstrzymuje i hamuje jego zapędy.
Kiedyś wyraźnie widać było, że jest podniecony przy mnie. Spodnie mu odstawały z przodu i kątem oka widziałam jak się dotykał.
Udawałam, że nic nie widzę ale było to wyraźnie widać.

Napisał(a): gość -

Drogie Panie. Z perspektywy skromnego zięcia wygląda to tak.
Mam ochotę na swoją teściową już od dawna, robię różne podchody i prowokuje sytuacje sam na sam ale z drugiej strony zero reakcji.
Może poradzicie co mam zrobić żeby kobieta po 50tce nabrała ochoty na coś intymnego ze swoim zieciem?

Napisał(a): Mirka59 -

Mój zięć jest wspaniałym, delikatnym mężczyzną...
Wszystko zaczęło się od tego,że kiedy byliśmy sami zaproponował mi zrobienie kilku zdjęć. Nawet mi się to podobało, świetnie się przy tym bawiłam. Były to normalne zdjęcia w domowym zaciszu.
Kiedy kolejny raz zostaliśmy sami ponownie poprosił o możliwość zrobienia zdjęcia. Zaproponował lampkę wina i zaczęliśmy zabawę w fotografa i modelkę. Zakładałam dla niego różne bluzki i spódnice, sukienki, spodnie... przebierałam się w swoim pokoju a on czekał na mnie z aparatem w salonie.
W którymś momencie kiedy byłam zmienić kolejny strój on stanął w drzwiach mojego pokoju. Byłam w samej bieliźnie a on przyłożył aparat do oka i zaczął robić mi zdjecia. Byłam lekko zmieszana i nie wiedziałam co mam robić. Słyszałam tylko dźwięk aparatu i jego słowa komplementujące moje ciało...
Poprosiłam żeby wyszedł na chwilę, założyłam piękną, nową bieliznę i odważnie weszłam do salonu.
Teraz to on był w szoku...
Co było potem to nasza słodka tajemnica.

Napisał(a): Iska -

Witam, mam 55l i przyznam że kiedyś podczas składania życzeń imieninowych mój zięć kilkukrotnie całował mnie w poliki. Czułam, że trochę tego za dużo i odwróciła głowę na bok a On wtedy zaczął całować mnie w szyję... pamiętam do dziś jakie miałam ciarki na plecach. To było cudowne uczucie.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • podrywanie tesciowej
Do góry strony: Jak poderwać zięcia?