Odpowiadasz na:
Jak poderwać zięcia?

Krystyna
Temat dodał(a):
Krystyna -
Witam wszystkie teściowe. Chciałam podzielić się swoim dylematem, czy warto zacząć romans z własnym zięciem? Jakie jest Wasze zdanie na ten temat, a może któraś z Was ma już jakieś doświadczenie? Jestem bardzo ciekawa czy temat chwyci... Pozdrawiam, Krystyna.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Jak poderwać zięcia?

Napisał(a): Wiktoria -

Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały związek.
Mam na imię Wiktoria lat 19, szczupla szatynka, więcej moich nagich fotek i kontakt do mnie na

***https://szalo(...)19.html ***
i wyszukaj mnie po nicku: "Wikaa19"

napisz do mnie i spotkajmy się!
**jestem realna, rejestrując się za darmo pokazujesz mi że jesteś realny i Ci zależy - tak odsiewam ludzi :)**

Napisał(a): Podniecony -

@Loluś Napisz jak się dobraliście do siebie od początku ze szczegółami oraz jak ona się ubiera ile lat, czy ona zaczęła ?

Reklama

Napisał(a): ~gość -

Loluś Cześć ja piszę jako zięć. Pewnie daj mu niech Cię dobrze przeleci i bez wielkiego angażowania jak ma chęć na Ciebie.A przecież nikt nie musi wiedzieć że Cię posuwa bo tylko o to chodzi. Ja też bym moją wylizał itd.ale nie chce dać. Ma 70 lat ale się trzyma i czysta jest.Teściowe by chętnie się podzieliły muszelką ale się boją.Takim czym trzeba się dzielić A nie potem narzekać , a mogłam korzystać. Pozdrawiam Was wszystkie teściowe. 😚😚😚
Miałem lepiej byłem w związku z kobietą, pojechaliśmy do Turcji /w tamtym roku/ na wczasy ja ze swoją i jej zadbana mamusia. Szybciej kilka razy przeleciałem dyskretnie jej mamusię, nawet się zastanawiałem czy nie jest lepsza od córci. Nie mam pojęcia czy mamusia nie podzieliła się z córcią z sekretu, faktem jest że na drugi dzień po przyjeździe córka oświadczyła że idzie sama na bazar, że mamy na nią czekać w pokoju i wróci za dwie godziny. Ech żeby łóżko umiało mówić :d Ciekawe bo w ciągu 10 dni trzy razy znalazła pretekst żeby nas zostawić samych. Niestety życie tak się potoczyło, że raj na ziemi się skończył. Dorotko z ...... pozdrawiam i pozdrów mamusię ;)

Napisał(a): Loluś -

Cześć ja piszę jako zięć. Pewnie daj mu niech Cię dobrze przeleci i bez wielkiego angażowania jak ma chęć na Ciebie.A przecież nikt nie musi wiedzieć że Cię posuwa bo tylko o to chodzi. Ja też bym moją wylizał itd.ale nie chce dać. Ma 70 lat ale się trzyma i czysta jest.Teściowe by chętnie się podzieliły muszelką ale się boją.Takim czym trzeba się dzielić A nie potem narzekać , a mogłam korzystać. Pozdrawiam Was wszystkie teściowe. 😚😚😚

Reklama