153
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń13 tys.
  • Odpowiedzi17
  • Ocen na +8
153 ppt ?

Jak podnieść libido? (18)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak podnieść libido?

Napisał(a): ~werkazalamka -

Cześć.. Piszę tutaj, bo liczę na Waszą pomoc.. Zażywam od jakiegoś czasu antykoncepcję hormonalną, jestem jeszcze młodą dziewczyną i boję się wpadki, najbardziej na świecie się tego boję.. Ale do rzeczy - odkąd zażywam hormony, moje libido jest niemal równe ZERU. Jak je podnieść? Wiem, że na osłabienie libido może mieć wpływ właśnie antykoncepcja, ale jej nie odstawię. Powiedźcie proszę, czy taki stan będzie się długo utrzymywał i jak sobie z nim radzić? Przecież nie będę uprawiać seksu na siłę..
INTERIA.PL

Re: Jak podnieść libido?

Napisał(a): ~werkazalamka -

Jesteś pewna? Bo nawet w ulotce jest napisane, że obniżone libido to może być skutek uboczny i dotyka bardzo wiele kobiet, które zażywają antykoncepcję. Czyli powinnam iść do lekarza i on mi przepisze inne tabletki? Chyba to od tego, bo wcześniej nie mieliśmy problemów z namiętnością, a mi się teraz po prostu odechciewa na samą myśl...

Napisał(a): ~Alice -

Spróbuj dietą - naprawdę mało osób wie, że odpowiednia dieta podnosi libido. Kawa i alkohol osłabiają np. chęć na seks. Inaczej jest w przypadku takich produktów jak: marchew, dynia, melon, szpinak (zawierają beta-karoten), sardynki, brokuły, śledzie (zawierają selen), ciemne pieczywo, zielone warzywa liściaste (zawiera witaminę płodności, czyli witaminę E).

Napisał(a): ~hrenka -

Potwierdzam, sport, dieta i libido samo się podniesie! Inna sprawa, że u Ciebie osłabiona chęć na igraszki wydaje się być skutkiem ubocznym antykoncepcji. Też tak miałam. Na pocieszenie powiem Ci, że mi to minęło. Na początku byłam załamana, bo niby zabezpieczenie było, ale kompletnej ochoty na seks.. Z czasem, jak dalej zażywałam tabsy, to się to poprawiło - jednak nie na tyle, jak było przez zażywaniem tabletek. Pomogła też odpowiednia dieta

Napisał(a): ~frytka -

Trzeba poeskperymentować, otwórzcie się na siebie i swoje ciała. Niby najłatwiej jest powiedzieć - tak, to przez tabsy... A może to po prostu wygodna wymówka? Zacznijcie spełniać swoje fantazje erotyczne, dopieszczać się na każdej płaszczyźnie, a pożądanie wróci.

Napisał(a): ~gosc -

Czy po dniu ciężkiej pracy ktoś ma ochotę na przyklad na godzice pieszczot i seksu?Lepiej odpoczac,przygotowac cos do jedzenia na obiad czy kolacje i delektować sie smakiem potraw i towarzystwem drugiej osoby czy rodziny.Na seks lecą niewyzyte malolaty.Temat seksu jest przereklamowany.

Napisał(a): ~jaro -

hormonami nie wolno sie bawic, kiedts bedziesz chciala miec dzieci i wlasnie przez branie hormonow bedziesz bezplodna. sa lepsze sposoby antykoncepcyjne. Jezeli ginekolog przepisal ci tabletki hormonalne to znaczy ze zalezy mu na wypchaniu portfela a nie na twoim dobru

Napisał(a): ~ewi -

~jaro hormonami nie wolno sie bawic, kiedts bedziesz chciala miec dzieci i wlasnie przez branie hormonow bedziesz bezplodna. sa lepsze sposoby antykoncepcyjne. Jezeli ginekolog przepisal ci tabletki hormonalne to znaczy ze zalezy mu na wypchaniu portfela a nie na twoim dobru
zgadzam sie w 100 %

Napisał(a): ~wena -

~ewi
~jaro hormonami nie wolno sie bawic, kiedts bedziesz chciala miec dzieci i wlasnie przez branie hormonow bedziesz bezplodna. sa lepsze sposoby antykoncepcyjne. Jezeli ginekolog przepisal ci tabletki hormonalne to znaczy ze zalezy mu na wypchaniu portfela a nie na twoim dobru
zgadzam sie w 100 %
moherowe berety

Napisał(a): ~edi -

Zmień tabletki na spiralę, będziesz zabezpieczona ale bez hormonów i ochota wróci, seks w związku jest bardzo ważny to jedna z 3 podstaw miłości obok bliskości emocjonalnej i wspólnej pracy dla dobra związku, bez namiętności związek się przewróci jak stołek na dwóch nogach.

Napisał(a): ~aga -

najlepsza metoda w moim przypadku bylo urozmajcenie, fakt ze ja lubie eksperymentowac partner zaproponowal mi sex w wiekszym gronie, bylam niechętna balam sie tego ale teraz nie załuje eksperymentu to milo byc adorowana przez paru panow polecam dla odwaznych dziewczyn.

Napisał(a): ~Adka -

Ja mialam duze problemy z libido w momencie gdy mialam zle dobrana antykoncepcje. Zaczelo mnie to bardzo martwic wiec zglosilam sie do ginekologa, ktory zrobil mi badania i dobral belare, przy ktorej cale libido wrocilo do normy :D teraz znowu moge zawsze i wszedzie :D az maz nie daje rady xD
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak podnieść libido?