45
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi34
  • Ocen na +0
45 ppt ?

Jak pokonać migrenę? (35)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak pokonać migrenę?

Napisał(a): Gość -

Mojej ukochanej bardzo dokucza migrena, ma takie napady całodniowe, że ledwo funkcjonuje - boli ją, ma nudności, ograniczone widzenie i nadwrażliwość na światło i dźwięki... Bierze jakieś leki przeciwbólowe, ale niewiele dają... Macie pomysł jak mógłbym jej pomóc?
INTERIA.PL

Reklama

Re: Jak pokonać migrenę?

Napisał(a): Gość -

nibynick Zimne kompresy na czoło i oczy. Może przyniesie choć drobną ulgę.
I ewentualnie herbata z dużą ilością soku z cytryny.
O dostawę herbaty dbam zawsze :) zimne kompresy trochę pomagają, ale niewiele... Najgorsze jest to, że ona z bólu praktycznie nie widzi na jedno oko :(

Reklama

Reklama

Napisał(a): gość -

od lat imigran 50mg. zawsze w portfelu, zawsze zapas w domu. Już wiem że nigdy nie zdarza się, żeby głowa mnie tak po prostu bolała. To zawsze migrena. Biorę od razu, jak tylko mam pierwsze objawy. Nie jest tanio. Lek na receptę. Gdy ograniczyłam słodycze, napady zdarzają się średnio raz na dwa tygodnie.

uderzeniowo - "Solpadeine" musujące 2x w jednej szklance (1/2 wody) lub RECEPTOWE (! ! ! ) COFFECORN też 2x i za 2h znowu 2x - jeSli na ten rodzaj migreny dziaLa skoncentrowana kofeina - może być i ETOPIRYNA (też ma kofeinę) - ALE TYLKO NIE KAWA ! ! ! i b. dużo pić - ok 1 1/2 litra w ciągu godziny - działa

najlepiej iść do lekarza .w moim przypadku kręg szyjny blokuje odpływ krwi z głowy i mam takie same objawy - okropne bóle głowy ,złe widzenie -wręcz kolorowe tęcze .po badaniach neurolog przepisał lekarstwo rozszeszające naczynia krwionośne i jest dobrze

Polecam lekarza, który zajmuje się leczeniem migreny, mnie bardzo pomógł. Mam tabletki które przerywają ból migrenowy i nie ma sensu brać "zwykłych" tabletek przeciwbólowych bo na niewiele się zdadzą.
Polecam ZOLMILES ale najpierw trzeba zdiagnozować ból.
W Krakowie jest centrum leczenia migreny, polecam.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • dr magdalena nowaczewska bydgoszcz
Do góry strony: Jak pokonać migrenę?