67
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi18
  • Ocen na +-12
67 ppt ?

Jak polepszyć ochotę na seks (19)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak polepszyć ochotę na seks

Napisał(a): amberka -

1,5 roku po ślubie. Seksu 0 i ochoty 0. I to nie jedynie na mojego meza. Nie mam ochoty na nikogo.

Uprzedzająć nie biorę tabletek antykoncepcyjnych i zrobiłam wszystkie badania laboratoryjne, z których okazało się,że ze mną wszystko jest ok. Co mogę zrobić więcej? :(
INTERIA.PL

Re: Jak polepszyć ochotę na seks

Napisał(a): Gość -

seks jest koniecznością, kiedy mózg tego się domaga. To ważna potrzeba życiowa, ale nie aż tak ważna, by o życiu decydowała. Są takie przypadki aseksualności. Nie masz potrzeby, to ten temat nie powinien cię obchodzić. Na pewno jest wiele zachowań , które innym sprawiają radość, gdy dla ciebie są obojętne.I to może być jedna z tych spraw. Problem, to małżeństwo. O mężu nie napisałaś. Czyżby impotent? Półtora roku to sporo.
Choć, jakaś platoniczna miłość. Dużo o tym się pisało, no to może i jest.

Napisał(a): gość -

amberka 1,5 roku po ślubie. Seksu 0 i ochoty 0. I to nie jedynie na mojego meza. Nie mam ochoty na nikogo.
Iść do lekarza i zastosować zalecona terapię. Jeśli jednak terapia nie pomoże to rozwieść się z mężem póki mu życia nie zmarnowałaś. No chyba że nie ma pomiędzy wami na tym tle żadnych tarć to w takim wypadku wszystko jest okej.

Napisał(a): Tris -

Na pewno miałaś wszystkie....., obniżone libido w dużej części przypadków jest spowodowane przez problemy z tarczycą..., a zwykłe, kontrolne badania Ci tego nie wykażą..., trzeba w tym celu pobrać krew i zrobić badania na hormony tarczycy i przeciwciała czyli FT3, TSH i FT4....

Napisał(a): Aleks1 -

Zakochaj się i będziesz chciała tej wyjątkowej bliskości. Niestety ciężko jest zakochać się po raz drugi w tej samej osobie. Jeżeli mąż nie przykłada do seksu wielkiej wagi, to dobrze, natomiast jeżeli jest dla niego ważny, to będziecie mieli smutne życie, albo się rozstaniecie.

Napisał(a): amalane -

A mąż jak na to reaguje? Bo na pewno nie jest dobrze z tego co piszesz.... Czy rozmawiałaś z nim o tym,że nie chce Ci się uprawiać seksu? I czy tak jak tutaj piszą robiłaś na pewno wszystkie badania? Na przykłąd tarczyce? Ewentualnie czy nie masz jakiejś depresji?

Próbowałaś suplementacji? Brak ochoty na seks jest czasami spowodowany brakiem witamin.

Napisał(a): Tris -

gość Sciagnac sobie pare fotek z pomponika najlepiej kiedy zona siedzi w kuchni i zapierdziela gotujac tobie obiadek ale kilka dodatkowych kitek doda ci ochoty na sex jak wyjdzie do pracy debil jestes
Autorką jest kobieta, nie facet...., więc jak już to sam jesteś debil, że tego nie przeczytałeś..., bo pisze jak ,,byk"....

Napisał(a): firstzone -

Skoro ma męża, to pewnie jest heteroseksualna. Cóż, takie rzeczy się zdarzają, szczególnie po zażywaniu antykoncepcji hormonalnej - ale nie tylko. Spadki libido to chyba naturalna rzecz. Spowodowana nerwami itd.
Osobiście mogę polecić Ci Libido Therapy. Środek dostępny jest bez recepty. Poczytaj sobie o nim, mi pomógł, to może i Tobie pomoże - powodzenia.

Napisał(a): Gość -

amberka Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Robiłam badania na tarczycę bo sama już się zastanawiałam czy te problemy nie wynikają właśnie z tarczycy ale jednak nie. Myślicie,że jest sens iść z tym do ginekologa?
Jeśi chodzi o suplementację to nie. Niczego na razie nie stosowałam.
a co to ma do roboty ginekolog? Seks jest w głowie. Tam, to narzędzie seksu.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak polepszyć ochotę na seks