102
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi73
  • Ocen na +-13
102 ppt ?

Jak poprawić wygląd piersi? (74)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Jak poprawić wygląd piersi?

Napisał(a): gość -

Posiadamy DARMOWE kierunki takie jak:
- Technik Weterynarii
- Technik Usług Kosmetycznych
- Technik Rachunkowości
-Technik Administracji
- Technik Informatyk
- Florysta
-Opiekun Medyczny
- Technik BHP
i wiele innych
Można zapisać się telefonicznie lub osobiście w sekretariacie szkoły.

W szkole Delta Edukacja nie płacisz:
- wpisowego
- czesnego
- za sesje egzaminacyjną
-egzaminy zawodowe
-legitymację, indeks
-rezygnację
-frekwencję

oraz nie podpisujesz żadnej umowy!

Nauka jest w 100 % darmowa!
W szkole Delta Edukacja do zapisu potrzebujemy świadectwa ukończenia szkoły średniej oraz podania i dwóch zdjęć!

tosca Jak sprawić, żeby piersi były bardziej jędrne? Jak na piersi wpływają treningi na siłowni? Myślicie, że powodują ich zwiększenie, czy może raczej zanik? Jak można poprawić ich wygląd? Macie jakieś sposoby?
Ćwiczenia z pewnością pomogą, bo wzmocnią mięśnie, ale przydałoby się trochę zadbać też o jędrność skóry. Jest taka fajna klinika w Wawie - WellDerm, maja tam super zabiegi ujędrniające i liftingujące na ciało, może soc takiego będzie dla Ciebie rozwiązaniem>

gość
tosca Jak sprawić, żeby piersi były bardziej jędrne? Jak na piersi wpływają treningi na siłowni? Myślicie, że powodują ich zwiększenie, czy może raczej zanik? Jak można poprawić ich wygląd? Macie jakieś sposoby?
Ćwiczenia z pewnością pomogą, bo wzmocnią mięśnie, ale przydałoby się trochę zadbać też o jędrność skóry. Jest taka fajna klinika w Wawie - WellDerm, maja tam super zabiegi ujędrniające i liftingujące na ciało, może soc takiego będzie dla Ciebie rozwiązaniem>
A gdzie jest WellDerm w Warszawie? To jest klinika medycyny estetycznej czy gabinet?

Sa różne zabiegi - bardziej i mniej inwazyjne. Można robić masaże, maski i stosować różne kuracje. Oczywiście sa to zabiegi mniej inwazyjne na dekolt i piersi. Najlepiej umów sie na konsultację, opowiedz jaki masz problem i coś ci doradzą. Ja polecam warszawski WellDerm. Bardzo sprawdzone miejsce, maja bardzo fajne pakiety zabiegów na różne problemy.

gość Sa różne zabiegi - bardziej i mniej inwazyjne. Można robić masaże, maski i stosować różne kuracje. Oczywiście sa to zabiegi mniej inwazyjne na dekolt i piersi. Najlepiej umów sie na konsultację, opowiedz jaki masz problem i coś ci doradzą. Ja polecam warszawski WellDerm. Bardzo sprawdzone miejsce, maja bardzo fajne pakiety zabiegów na różne problemy.
A w Pakietach w WellDermie jest taniej niż kosztują pojedyncze zabiegi? Jak to jest? Słyszałam, że to bardzo dobra klinika.

gość
gość Sa różne zabiegi - bardziej i mniej inwazyjne. Można robić masaże, maski i stosować różne kuracje. Oczywiście sa to zabiegi mniej inwazyjne na dekolt i piersi. Najlepiej umów sie na konsultację, opowiedz jaki masz problem i coś ci doradzą. Ja polecam warszawski WellDerm. Bardzo sprawdzone miejsce, maja bardzo fajne pakiety zabiegów na różne problemy.
A w Pakietach w WellDermie jest taniej niż kosztują pojedyncze zabiegi? Jak to jest? Słyszałam, że to bardzo dobra klinika.
Te pakiety WellDermu sa świetne, bo tam są zabiegi naprzemienne, specjalnie dobrane do konkretnego problemu, z którym się borykasz. I wtedy masz nie jeden zabieg cały czas, tylko np 3 różne - uzupełniające się. No i z pewnością w pakiecie będzie taniej niz pojedynczo.

Napisał(a): Gość -

A ewentualnie zabieg podniesienia piersi http://www.kl(...)-piersi? Ktoś z Was wykonywał taki zabieg? Ja rozważam, bo nie wiem, czy ćwiczenia w moim przypadku pomogą. Mam piersi zmasakrowane po ciąży i karmieniu i mocno rozważam taki zabieg. Jest dostępny w ofercie Kliniki Sfera, gdzie robiłam kilka innych drobniejszych zabiegów. Ma któraś z Was, dziewczyny, jakieś doświadczenie w tym temacie?

Napisał(a): ~Ciria -

Na początku tylko ćwiczyłam klatkę piersiową. Jednak nic to nie dawało. Piersi dalej zwisały, co mnie strasznie denerwowało. Pomyślałam, że okej - kupię sobie ten krem jeszcze, zobaczymy jak będzie. Szczerze mówiąc nie wierzyłam w jakieś cudowne preparaty na piersi. Do czasu jak nie wypróbowałam frashe. Co prawda moje piersi nie są większe po tym preparacie, ale ujędrniły mi się na tyle, że już tak strasznie nie wiszą :)

Napisał(a): ~Dominika -

Zawsze chciałam mieć większe piersi i postanowiłam zrobić zabieg powiększania za pomocą implantów. Zabieg jest pod znieczuleniem, bardzo szybko i sprawnie przebiegł. Po zabiegu piersią są większe i mają bardzo ładny kształt, super wyszło, bardzo jestem zadowlona. Zabieg robiłam mi dr Raczkowska z Krakowa.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak poprawić wygląd piersi?