Odpowiadasz na:
Jak poprawić wygląd piersi?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Jak sprawić, żeby piersi były bardziej jędrne? Jak na piersi wpływają treningi na siłowni? Myślicie, że powodują ich zwiększenie, czy może raczej zanik? Jak można poprawić ich wygląd? Macie jakieś sposoby?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Jak poprawić wygląd piersi?

Napisał(a): gość -

Też stosowałam kurację z Mama Care, naprawdę fajnie działa.

Napisał(a): Hartyna -

Ja zdecydowałam się na zbieg powiększania. Szukałam dobrego chirurga i kliniki i tak trafiłam do dr Anny Olender i jej kliniki niedaleko Katowic (Żarki Letnisko). Moje piersi wyglądają naturalnie i w końcu mam taki rozmiar, o jakim marzyłam :) Czekam już tylko na sezon bikini...

Napisał(a): Gość -

A ewentualnie zabieg podniesienia piersi http://www.kl(...)-piersi? Ktoś z Was wykonywał taki zabieg? Ja rozważam, bo nie wiem, czy ćwiczenia w moim przypadku pomogą. Mam piersi zmasakrowane po ciąży i karmieniu i mocno rozważam taki zabieg. Jest dostępny w ofercie Kliniki Sfera, gdzie robiłam kilka innych drobniejszych zabiegów. Ma któraś z Was, dziewczyny, jakieś doświadczenie w tym temacie?

Napisał(a): gość -

gość
gość Sa różne zabiegi - bardziej i mniej inwazyjne. Można robić masaże, maski i stosować różne kuracje. Oczywiście sa to zabiegi mniej inwazyjne na dekolt i piersi. Najlepiej umów sie na konsultację, opowiedz jaki masz problem i coś ci doradzą. Ja polecam warszawski WellDerm. Bardzo sprawdzone miejsce, maja bardzo fajne pakiety zabiegów na różne problemy.
A w Pakietach w WellDermie jest taniej niż kosztują pojedyncze zabiegi? Jak to jest? Słyszałam, że to bardzo dobra klinika.
Te pakiety WellDermu sa świetne, bo tam są zabiegi naprzemienne, specjalnie dobrane do konkretnego problemu, z którym się borykasz. I wtedy masz nie jeden zabieg cały czas, tylko np 3 różne - uzupełniające się. No i z pewnością w pakiecie będzie taniej niz pojedynczo.