Odpowiadasz na:
Jak poprawić wygląd piersi?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Jak sprawić, żeby piersi były bardziej jędrne? Jak na piersi wpływają treningi na siłowni? Myślicie, że powodują ich zwiększenie, czy może raczej zanik? Jak można poprawić ich wygląd? Macie jakieś sposoby?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Jak poprawić wygląd piersi?

Napisał(a): ~Marti -

Też wybieram się na operację powiększania piersi do dr Olender, słyszałam naprawdę sporo pozytywnych opinii. Twoja to kolejna :)

Re: Jak poprawić wygląd piersi?

Napisał(a): gość -

Też stosowałam kurację z Mama Care, naprawdę fajnie działa.

Re: Jak poprawić wygląd piersi?

Napisał(a): Hartyna -

Ja zdecydowałam się na zbieg powiększania. Szukałam dobrego chirurga i kliniki i tak trafiłam do dr Anny Olender i jej kliniki niedaleko Katowic (Żarki Letnisko). Moje piersi wyglądają naturalnie i w końcu mam taki rozmiar, o jakim marzyłam :) Czekam już tylko na sezon bikini...

Re: Jak poprawić wygląd piersi?

Napisał(a): Gość -

A ewentualnie zabieg podniesienia piersi http://www.kl(...)-piersi? Ktoś z Was wykonywał taki zabieg? Ja rozważam, bo nie wiem, czy ćwiczenia w moim przypadku pomogą. Mam piersi zmasakrowane po ciąży i karmieniu i mocno rozważam taki zabieg. Jest dostępny w ofercie Kliniki Sfera, gdzie robiłam kilka innych drobniejszych zabiegów. Ma któraś z Was, dziewczyny, jakieś doświadczenie w tym temacie?