Odpowiadasz na:
Jak poprzez Fb nawiązać rozmowę z nieznajomym mężczyzną?

gość
Temat dodał(a):
gość -
Cześć. Niedawno podczas korzystania z Fb przypadkiem trafiłam na profil mężczyzny,którego kiedyś zauważyłam też na portalu randkowym i stąd skojarzyłam jego twarz. Wiem,ze śpiewa w założonym przez siebie zespole muzycznym bo oglądałam teledyski z jego udziałem. Kilka dni temu delikatnie zaczepiłam go na Fb machając mu.Odpowiedzial mi tym samym i jednocześnie polubił moje zdjęcie profilowe. W pierwszej rozmowie pochwaiłam jego talent po czym mi podziękował. Chciałabym jakoś kontynuować z nim rozmowę by wzbudzić jego zainteresowanie,ale nie bardzo wiem o czym rozmawiać tak na wstępie. Nie chciałabym być nachalna,a zrobic to w delikatny sposób.Ale jak by nie popełnić błędu?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 3 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Jak poprzez Fb nawiązać rozmowę z nieznajomym mężczyzną?

Napisał(a): iiik -

Jak nie nie jestes ładna lub chociaż efektowna, to zapomnij. Facebook to głownie strona wizualna i dobry images,

Napisał(a): Kajetana -

Myślę że już zrobiłaś pierwszy krok i nie połknął haczyka. Może jeszcze połknie. Każdy następny twój krok jest już narzucaniem się.

Napisał(a): gość -

Cześć.
Niedawno podczas korzystania z Fb przypadkiem trafiłam na profil mężczyzny,którego kiedyś zauważyłam też na portalu randkowym i stąd skojarzyłam jego twarz.
Wiem,ze śpiewa w założonym przez siebie zespole muzycznym bo oglądałam teledyski z jego udziałem.
Kilka dni temu delikatnie zaczepiłam go na Fb machając mu.Odpowiedzial mi tym samym i jednocześnie polubił moje zdjęcie profilowe.
W pierwszej rozmowie pochwaiłam jego talent po czym mi podziękował.
Chciałabym jakoś kontynuować z nim rozmowę by wzbudzić jego zainteresowanie,ale nie bardzo wiem o czym rozmawiać tak na wstępie.
Nie chciałabym być nachalna,a zrobic to w delikatny sposób.Ale jak by nie popełnić błędu?