160
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń7 tys.
  • Odpowiedzi87
  • Ocen na +10
160 ppt ?

Jak poradzić sobie ze zdradą? (88)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak poradzić sobie ze zdradą?

Napisał(a): ~mary -

Co zrobic, jak poradzić sobie ze zdradą?
Moje małżeńswto trwa od 13 lat. Rok temu przyłapałam męża na zdradzie. Nigdy nie byliśmy idealni, zdarzały się kłótnie i gorsze dni, ale nigdy nawet nie pomyślałam że mogłby mnie zdradzić. Co najgorsze, jego kochanką była nasza wspólna znajoma, którą zapraszałam do własnego domu, spędzałam wakacje, nasze dzieci wspólnie się bawiły…Ich romans trwał rok, tuż pod moim nosem! Mąż nawet nie próbował zaprzeczać, przyznał się do zdrady od razu. Życie mi się zawaliło, w jednym momencie straciłam męża i przyjaciółkę. On długo starał się to naprawić. Na początku byłam nieugięta, wyprowadzilam się z domu, zabrałam ze soba dwójke dzieci, ale po kilku tygodniach miałam coraz więcej wątpliwości. Pomyślałam, że może tak będzie lepiej dla dzieci...i w końcu wróciłam. Ale jak ma wyglądać nasze małżeństwo po zdradzie? Już nie potrafię mężowi zaufać, stałam się opryskliwa, czuje jakbym w głębi duszy go nienawidziła. Nie wiem czy jest dla nas jeszcze nadzieja na odbudowanie związku. Czy powinnam wybaczyć zdradę i życ z nim jakby nic się nie stało? Nie wiem czy potrafie

Re: Jak poradzić sobie ze zdradą?

Napisał(a): ~gość -

Nie myśl, że zostajesz z nim dla dobra dzieci...one wcale nie będą scześliwe widząc kłótnie w domu i nienawiść rodziców. Lepiej spakuj walizki i wyprowadź się na dobre, zamknij ten rozdział skoro nie potrafisz wybaczyć

Napisał(a): ~Romantyk -

No to masz problem. Zastanawiam się jednak dlaczego zdradził????? Głowa cię nie bolała za często?? Zaraz mnie zjedziecie ale zapytam, loda lubisz? Minetkę? Seks np. od tyłu? na fotelu czy na dywanie? Może ona to lubiła, a ty nie.

Napisał(a): abce -

Ty nie opuszczaj domu z dziećmi bo nic złego nie zrobiłaś aby uciekać bo i dokąd ? Spakuj rzeczy osobiste męża i postaw w przedpokoju jak wróci z pracy to każ mu je zabrać i odejść . Jak się nie zgodzi / już niedawno tak radziłam/ spakuj jego brudy , lekarstwa itp oraz lewatywę z dopiskiem "chcesz szczęścia więc przejmij i obowiązki " i paczkę wyślij na adres kochanki . Jeśli ją znasz to zanieś paczkę pod jej drzwi i odejdż. Spokojnie i bez kłótni .

Napisał(a): Erha -

~ABC][cytat kogo=abce Ty nie opuszczaj domu z dziećmi bo nic złego nie zrobiłaś aby uciekać bo i dokąd ? Spakuj rzeczy osobiste męża i postaw w przedpokoju jak wróci z pracy to każ mu je zabrać i odejść . Jak się nie zgodzi / już niedawno tak radziłam/ spakuj jego brudy , lekarstwa itp oraz lewatywę z dopiskiem "chcesz szczęścia więc przejmij i obowiązki " i paczkę wyślij na adres kochanki . Jeśli ją znasz to zanieś paczkę pod jej drzwi i odejdż. Spokojnie i bez kłótni .
Ale ty jesteś bystra, jak woda po praniu twoich osranych majtek.[/cytat

Wykazała.się jaki masz poziom inteligencji - jesteś szambem.

Napisał(a): ~mrruuu -

Fascynujące jest, jak bardzo ludzie potrafią zburzyć swoje życie przez to, że rzeczywistość okazała się inna od wyobrażeń.
To, że mąż miał kochankę nie jest w porządku w stosunku do żony. Ale przez rok miał i wszystko funkcjonowało normalnie. Żonie nic nie przeszkadzało.
Tragedia wydarzyła się znacznie później.

~mrruuu Fascynujące jest, jak bardzo ludzie potrafią zburzyć swoje życie przez to, że rzeczywistość okazała się inna od wyobrażeń.
To, że mąż miał kochankę nie jest w porządku w stosunku do żony. Ale przez rok miał i wszystko funkcjonowało normalnie. Żonie nic nie przeszkadzało.
Tragedia wydarzyła się znacznie później.
Jak może przeszkadzać coś o czym się nie wie ? Zdrada to poniżenie bliskie osoby.

Napisał(a): ~Klara -

Klasyka. Facet zdradza, a żona pakuje rzeczy i razem z dziećmi tuła się po rodzinie, czy znajomych. A ten dziad, który zawinił i powinien ponieść karę zostaje w mieszkaniu, czy wspólnym domu i ma się dobrze. To jest sprawiedliwość. Nie wyprowadzaj się, tylko wystaw mu walizki. Niech się wynosi do kochanki.

~Romantyk No to masz problem. Zastanawiam się jednak dlaczego zdradził????? Głowa cię nie bolała za często?? Zaraz mnie zjedziecie ale zapytam, loda lubisz? Minetkę? Seks np. od tyłu? na fotelu czy na dywanie? Może ona to lubiła, a ty nie.
To nie miłość tylko wyuzdanie i zaspokojenie popędu bez czułości .

abce Jak może przeszkadzać coś o czym się nie wie ? Zdrada to poniżenie bliskie osoby.
Czy ta bliska osoba była poniżona przez rok zdradzania?

Zdrada ma różne znaczenia. Tu mąż doznawał przyjemności z kochanką.

~Klara Klasyka. Facet zdradza, a żona pakuje rzeczy i razem z dziećmi tuła się po rodzinie, czy znajomych. A ten dziad, który zawinił i powinien ponieść karę zostaje w mieszkaniu, czy wspólnym domu i ma się dobrze. To jest sprawiedliwość. Nie wyprowadzaj się, tylko wystaw mu walizki. Niech się wynosi do kochanki.
A co jak dom wspólny, albo jego?

~mrruuu
abce Jak może przeszkadzać coś o czym się nie wie ? Zdrada to poniżenie bliskie osoby.
Czy ta bliska osoba była poniżona przez rok zdradzania?

Zdrada ma różne znaczenia. Tu mąż doznawał przyjemności z kochanką.

Zdrada jest poniżeniem drugiej bliskiej osoby .
Mąż egoista zadowalał siebie nie myśląc o żonie , która niczego nie podejrzewała . tym bardziej nie miała żadnych sygnałów ani propozycji ze strony męża . Taki mąż to typowy samiec .

abce
Zdrada jest poniżeniem drugiej bliskiej osoby .
Mąż egoista zadowalał siebie nie myśląc o żonie , która niczego nie podejrzewała . tym bardziej nie miała żadnych sygnałów ani propozycji ze strony męża . Taki mąż to typowy samiec .
Zdrada jest tym, czym jest - bzykaniem poza związkiem. To jest fakt i rzeczywistość.
Reszta to rzeczy wymyślone w głowie - i co kto wymyśli, to jego.
Ty tam widzisz poniżenie na przykład.
Ja widzę bzykanie. A to, co jest nie w porządku to fakt, że przy ślubie ludzie sobie obiecują wierność. Ale obiecują sobie też miłość i że nie opuszczą - a tu czytam o jakiś wyprowadzkach i zemstach. Czyli tyle warte te obietnice.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak poradzić sobie ze zdradą?