48
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi11
  • Ocen na +0
48 ppt ?

Jak powinny wyglądać najbardziej romantyczne oświadczyny? (12)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak powinny wyglądać najbardziej romantyczne oświadczyny?

Napisał(a): Gość -

Cześć,
Planuje zaręczyny z moją dziewczyną podczas naszego wyjazdu do Toskani. Wynajmę domek gdzieś wśród ogrodów bądź w jakiejś małej mieścinę, wynajmę też skuter, będziemy sobie jeździć po okolicy. I tam planuję poprosić ją o rękę. Myślicie że to dobry pomysł?

Jak chciałybyście żeby wyglądały Wasze oświadczyny?
Albo jak wyglądały?
Z góry dzięki za rady :)

INTERIA.PL

Reklama

Re: Jak powinny wyglądać najbardziej romantyczne oświadczyny?

Napisał(a): revek -

KubekBek Cześć,
Planuje zaręczyny z moją dziewczyną podczas naszego wyjazdu do Toskani. Wynajmę domek gdzieś wśród ogrodów bądź w jakiejś małej mieścinę, wynajmę też skuter, będziemy sobie jeździć po okolicy. I tam planuję poprosić ją o rękę. Myślicie że to dobry pomysł?

Jak chciałybyście żeby wyglądały Wasze oświadczyny?
Albo jak wyglądały?
Z góry dzięki za rady :)

" Myślicie że to dobry pomysł?" - najlepszy
Nie potrzebujesz zadnych rad - to inni powinni uczyc sie od ciebie:)

Reklama

Napisał(a): gość -

Świetny pomysł, zrób jej przy okazji jakąś kolacje przy świecach, a jak nie potrafisz gotować to może wieczór przy świecach, nie koniecznie w tym samym dniu co oświadczyny, ale np na 2gi dzień.

pierścionek można w czymś ukryć - ot, taki element zaskoczenia :D BŁAHAHAHA

Nie, wiem, w kieliszku z winem? w małym pudełeczku ze wstążką?

:D chyba trochę przekombinowane, ale pomysł masz pierwszorzędny :)

Reklama

gość Świetny pomysł, zrób jej przy okazji jakąś kolacje przy świecach, a jak nie potrafisz gotować to może wieczór przy świecach, nie koniecznie w tym samym dniu co oświadczyny, ale np na 2gi dzień.
ABSOLUTNIE NIE TEGO SAMEGO DNIA. Daj wam obojgu z dzień, dwa na aklimatyzację.
Co do ukrywania pierścionka to słaby pomysł zważywszy na przedurne koncepcje typu w kieliszku szampana (I BIEDNA SIĘ NIM ZAKRZTUSI BO NIE KAŻDY ZERKA NA DNO KIELISZKA!) albo w deserze (WYGŁODNIAŁA GO ZJE NIE CZUJĄC NAWET ZAWARTOŚCI - I CO? POCZEKASZ 'AZ WYJDZIE'?).

Ogólnie pomysł b. dobry. Mój mąż oświadczył mi się w ostatnim dniu pobytu w Paryżu. Czułam pismo nosem, ale dzień, drugi , czwarty.. więc przełknęłam rozczarowanie a tu... sru przeddzień wyjazdu podczas spaceru wieczorną porą po mieście na kolanko przy zachodzie słońca i regułka, której uczył się z tydzień.

POWODZENIA .

PS.
pamietaj, że to Wasza chwila i oświadczyny w tłumnej sali restauracyjnej czy na obleganym deptaku może pozbawić chwilę czaru.

Hej :) Powiem tak: pomysł masz super!! :P
JA chciałam też żeby moje zaręczyny były wyjątkowe, takie inne. Gdzieś na jakimś wypadzie wspólnym czy coś. Mój chłopak o tym wiedział. Jednak wyglądały inaczej. Zabrał mnie do restauracji. Nakarmił mnie do syta:) Wróciliśmy do domu. On po chwili przyszedł, dał mi kwiaty i uklęknął. Nie trzeba było niczego więcej, aby polały się łzy szczęścia:) Chociaż zaręczyny były w domu to i tak były wyjątkowe. Uczucie niesamowite, nie do opisania:P

Ale Twój pomysł jest także dobry:*
Pozdrawiam i życzę szczęścia.

Wspanialy pomysl, Twoja panna to szczesciara Moj maz od 4 lat oswidczyl mi sie w pierwsza noc na imprezie jak sie poznalismy , tak mu wpadlam w oko ze po tancach i rozmowach sie mnie zapytal czy za niego nei wyjde Slub byl rok potem, kupil mi pierscionek i dal kolo romantycznego dworku a potem wraza z mama przyjechal do moich rodzicow na uroczysta kolacje

gość Hej :) Powiem tak: pomysł masz super!! :P
JA chciałam też żeby moje zaręczyny były wyjątkowe, takie inne. Gdzieś na jakimś wypadzie wspólnym czy coś. Mój chłopak o tym wiedział. Jednak wyglądały inaczej. Zabrał mnie do restauracji. Nakarmił mnie do syta:) Wróciliśmy do domu. On po chwili przyszedł, dał mi kwiaty i uklęknął. Nie trzeba było niczego więcej, aby polały się łzy szczęścia:) Chociaż zaręczyny były w domu to i tak były wyjątkowe. Uczucie niesamowite, nie do opisania:P

Ale Twój pomysł jest także dobry:*
Pozdrawiam i życzę szczęścia.
Cudowny pomysł
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • romantyczne zaręczyny
  • Ronantyczne zareczyny
  • romantyczne zareczyny
  • oświadczyny forum
  • romantyczne oświadczyny
  • najbardziej romantyczne oświadczyny
  • oświadczyny romantyczne
  • zaręczgny Toskania
Do góry strony: Jak powinny wyglądać najbardziej romantyczne oświadczyny?