538
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń11 tys.
  • Odpowiedzi425
  • Ocen na +5
538 ppt ?

Jak powstrzymać wypadanie włosów? (426)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Jak powstrzymać wypadanie włosów?

Napisał(a): Gość -

1. Radical - mgiełka do włosów ziołowa ( większości nie odpowiada zapach, mi nie przeszkadza, pachnie ziołami) nie jest droga, wystarcza na długo, efekty super

2. Podstawą dla mnie, stawiam przed mgiełką, jest Biotyna
ze Zdrowitu, w niebieskim opakowaniu z czerwonym H, tabletki do ssania. Również nie są drogie a bardzo pomaga.

Przerobiłam dość kosztowne kosmetyki i leki przeciw wypadaniu, ale te dwa okazały się najlepsze
Mam nadzieję, że pomogą również i Tobie.

To wszystko znajdziesz w aptece, nie jestem pewna czy przypadkiem mgiełki z Radical nie znajdziesz w jakiejś drogerii.

Ekscentryczna 1. Radical - mgiełka do włosów ziołowa ( większości nie odpowiada zapach, mi nie przeszkadza, pachnie ziołami) nie jest droga, wystarcza na długo, efekty super

2. Podstawą dla mnie, stawiam przed mgiełką, jest Biotyna
ze Zdrowitu, w niebieskim opakowaniu z czerwonym H, tabletki do ssania. Również nie są drogie a bardzo pomaga.

Przerobiłam dość kosztowne kosmetyki i leki przeciw wypadaniu, ale te dwa okazały się najlepsze
Mam nadzieję, że pomogą również i Tobie.

To wszystko znajdziesz w aptece, nie jestem pewna czy przypadkiem mgiełki z Radical nie znajdziesz w jakiejś drogerii.
Na pewno wypróbuję, miałam szampon radicala, ale mgiełki nie, jest skuteczniejsza niż szampon?

Reklama

Nie powiem Ci, bo docelowo polecono mi mgiełke, szamponu nie musiałam stosować, bo po samej mgiełce były widoczne efekty.

Teraz już nie stosuje mgiełki, bo jest droższa o 3zł bodajże a sama biotyna mi pomaga, tak wiec raz na 3 miesiące kupuje sobie, ( teraz skłamałam) już od ponad pół roku nie używam ani jednego ani drugiego, ale widzę, że zaczynają mi trochę wypadać, więc będę musiała sobie zaaplikować kurację.

Teraz zimową porą włosy strasznie dostają, mróz, wiecznie w czapkach, kapturach.

Jeśli dotąd nie miałaś problemu z włosami to nasuwają się dwa wnioski-albo zmieniłaś szampon,albo masz problem zdrowotny np.brak witamin czy mikroelementów .Możesz pójść do lekarza dermatologa a nawet do neurologa /może masz jakieś bolesne przeżycia?/. Sama już nie aplikuj sobie nowych szamponów czy odżywek bo będzie gorzej.Powodzenia.

Reklama

Napisał(a): gość -

Polecam skrzypovite. Włosy miałam zniszczone od ciągłego prostowania, balejażu - bardzo łamliwe końcówki i strasznie mi wypadały. W efekcie tego moje włosy były coraz krótsze. Koleżanka poleciła mi właśnie skrzypovite i po 2 m-cach stosowania przestały mi wypadać a co najważniejsze udało mi się je zapuścić . Naprawdę polecam. Na opakowaniu jest podana 1 tabletka dziennie - ja biorę 2 ( rano i wieczorem ). Efekty już widzę !!!

Reklama

Ja osobiście każdemu odradzałabym skrzypowitę, brałam sama, okej, efekt fajny bo włosy nie wypadały, ale jak skończyłam opakowanie, to włosy zaczęły mi wypadać jeszcze bardziej zanim zaczęłam brać ją, łamliwość paznokci pogorszyła się również.

Tak więc ja Skrzypowicie mówię stanowcze Nie

Napisał(a): Tris -

Jestem fryzjerką więc doradzę idealnie, wypadanie włosów może być spowodowane, nadmiernym używaniem prostownic, lokówek itd., chorobą, zbyt częstym farbowaniem lub jeśli było robione rozjaśnianie włosów, bo to bardzo niszczy włosy, brakiem witamin, albo po prostu jest to twój okres wypadania, bo co 7 lat włosy wypadają, to normalne, najlepszy sposób to ograniczyć wszelkie urządzenia to układania włosów, czyli właśnie prostownice i inne oraz polecam kupić odżywkę firmy Lady Spa z kaszmirem bez spłukiwana w spreju, to jest tzw. keratynowy eliksir, zawiera przede wszystkim keratynę i kaszmir, które odbudowują włosy i zapobiegają ich wypadaniu, stosuj ten produkt po każdym myciu włosów, najlepiej na mokre włosy, przed ich rozczesaniem i po, dwukrotnie spryskując nim dokładnie włosy, zwłaszcza końcówki, powinnaś zauważyć różnicę, już po 2/3 tygodniach, jeśli włosy po miesiącu stosowania nadal będą wychodzić tyle samo, bez zmian, proponuję udać się do lekarza i zrobić badania. Pozdrawiam.

Napisał(a): gość -

Tris Jestem fryzjerką więc doradzę idealnie, wypadanie włosów może być spowodowane, nadmiernym używaniem prostownic, lokówek itd., chorobą, zbyt częstym farbowaniem lub jeśli było robione rozjaśnianie włosów, bo to bardzo niszczy włosy, brakiem witamin, albo po prostu jest to twój okres wypadania, bo co 7 lat włosy wypadają, to normalne, najlepszy sposób to ograniczyć wszelkie urządzenia to układania włosów, czyli właśnie prostownice i inne oraz polecam kupić odżywkę firmy Lady Spa z kaszmirem bez spłukiwana w spreju, to jest tzw. keratynowy eliksir, zawiera przede wszystkim keratynę i kaszmir, które odbudowują włosy i zapobiegają ich wypadaniu, stosuj ten produkt po każdym myciu włosów, najlepiej na mokre włosy, przed ich rozczesaniem i po, dwukrotnie spryskując nim dokładnie włosy, zwłaszcza końcówki, powinnaś zauważyć różnicę, już po 2/3 tygodniach, jeśli włosy po miesiącu stosowania nadal będą wychodzić tyle samo, bez zmian, proponuję udać się do lekarza i zrobić badania. Pozdrawiam.
Ja też mam podobny problem, można tę odżywkę kupić w Rossmanie? Gdzie ją dostanę?

Tris Jestem fryzjerką więc doradzę idealnie, wypadanie włosów może być spowodowane, nadmiernym używaniem prostownic, lokówek itd., chorobą, zbyt częstym farbowaniem lub jeśli było robione rozjaśnianie włosów, bo to bardzo niszczy włosy, brakiem witamin, albo po prostu jest to twój okres wypadania, bo co 7 lat włosy wypadają, to normalne, najlepszy sposób to ograniczyć wszelkie urządzenia to układania włosów, czyli właśnie prostownice i inne oraz polecam kupić odżywkę firmy Lady Spa z kaszmirem bez spłukiwana w spreju, to jest tzw. keratynowy eliksir, zawiera przede wszystkim keratynę i kaszmir, które odbudowują włosy i zapobiegają ich wypadaniu, stosuj ten produkt po każdym myciu włosów, najlepiej na mokre włosy, przed ich rozczesaniem i po, dwukrotnie spryskując nim dokładnie włosy, zwłaszcza końcówki, powinnaś zauważyć różnicę, już po 2/3 tygodniach, jeśli włosy po miesiącu stosowania nadal będą wychodzić tyle samo, bez zmian, proponuję udać się do lekarza i zrobić badania. Pozdrawiam.
Własnie często suszę i prostuję. Ale wiesz to od dłuższego czasu, a dopiero teraz wypadają na potęgę.
Tę odżywkę gdzie kupię?

Napisał(a): Tris -

ZuzkaWW

Własnie często suszę i prostuję. Ale wiesz to od dłuższego czasu, a dopiero teraz wypadają na potęgę.
Tę odżywkę gdzie kupię?
Odżywkę można kupić w hurtowni fryzjerskiej albo przez internet, skoro prostujesz to polecam również jedwab z firmy Bio Silk Silk Teraphy, ale tan jedwab używaj po myciu na końcówki raz w tygodniu, ponieważ zawiera alkohol i zbyt częste stosowanie może dodatkowo przesuszyć.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • co na wypadanie wosw - forum
  • wypadanie wosw forum
  • co na wypadanie wosw forum
  • co na wypadajce wosy opinie
  • nadmierne wylatywanie wlosow forum
Do góry strony: Jak powstrzymać wypadanie włosów?