521
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń10 tys.
  • Odpowiedzi412
  • Ocen na +5
521 ppt ?

Jak powstrzymać wypadanie włosów? (413)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jak powstrzymać wypadanie włosów?

Napisał(a): Gość -

Tris
ZuzkaWW

Własnie często suszę i prostuję. Ale wiesz to od dłuższego czasu, a dopiero teraz wypadają na potęgę.
Tę odżywkę gdzie kupię?
Odżywkę można kupić w hurtowni fryzjerskiej albo przez internet, skoro prostujesz to polecam również jedwab z firmy Bio Silk Silk Teraphy, ale tan jedwab używaj po myciu na końcówki raz w tygodniu, ponieważ zawiera alkohol i zbyt częste stosowanie może dodatkowo przesuszyć.
O to poszukam w necie i wypróbuję, dzięki za rady :)
INTERIA.PL

Reklama

Napisał(a): gość -

Witam. Wypadanie włosów zimą może być spowodowane osłabieniem organizmu, infekcjami, przegrzewaniem włosów noszeniem czapki /co obecnie jest nieuniknione/ a także brakiem minerałów i witamin. Polecam zdrowiej się odżywiać, zadbać o zdrowie i prawidłowy sen. Dosyć szybko pomaga na osłabienie włosów jedzenie takich warzyw jak cebula. Oczywiście, najlepiej w sałatkach warzywnych, gdyż sama może podrażniać żołądek.

Pozdrawiam.

Reklama

Jak można się dowiedzieć- w samochodzie porucznika Artura Wosztyla, ktoś przeciął przewody hamulcowe !
Porucznik Wosztyl był Pilotem JAK-a 40 , to jedyny żyjący świadek związany z tragedią Smoleńską, który potwierdza słowa nieżyjącego już technika pokładowego JAK-a 40 Remigiusza Musia o komendzie podanej przez Rosjan z wieży do zejścia do 50 m!
Przypomnijmy -ten kluczowy świadek Remigiusz Muś, zginął w niewyjaśnionych okolicznościach- żona znalazła go powieszonego w piwnicy, dodajmy, nic nie wskazywało na to, aby Remigiusz Muś chciał odebrać sobie życie, mało tego, nie znaleziono listu pożegnalnego, a na drugi dzień miał umówione spotkanie z jedna rodzin ofiar smoleńskich !
Pan Macierewicz w związku z sytuacją wystąpił z pismem do Prokuratora Generalnego- by ten objął ochroną tak strategicznego i ważnego świadka ! Co usłyszał ? Rzecznik Prokuratury - odpowiedział- nie znane jest mi pismo, proszę zadzwonić jutro ! Czy konieczny jest jakiś komentarz ! Zbyteczny- powiem tylko tyle- Ludzie , Polacy, tak ta POwładza wyjaśnia i prowadzi śledztwo smoleńskie ! Kpina z Narodu, kpina z Polski ! Tyle temacie !

Reklama

A ja wyprobowalam wszystko z wyzej wymienionych preparatow, sprayow, do wcierania, suplementow diety itp. itd...i nawet wiecej...dopoki nie spotkalam bardzo dobrej dermatolog, ktora polecila mi najlepszy sposob...codziennie wieczorem przed snem 1 tabletka rutinoskorbinu, 1 tabletka cynku i 1 tabletka witaminy B12 - i pomoglo, po 2 miesiacach wlosy staly sie silniejsze, lsniace, przestaly wypadac, a bylo tragicznie, garsciami mi wlosy wychodzily.
POLECAM KAZDEMU - juz po kilku tygodniach zobaczysz poprawe! TANIO i przede wszystkim SKUTECZNIE!

Skrzypovita jak dla mnie pomaga bardzo niewiele, używałam jej dłuższy czas i efekty były mizerne. Pomogły mi dopiero kosmetyki hiszpańskiej firmy DSD de Luxe, a szczególnie te ampułki: (...) Odkąd weszli na dobre do Polski można je wreszcie kupić we w miarę przyzwoitej cenie, wcześniej trzeba było płacić jak za woły.

Stosowałam tą kurację po około 6 kuracji przyszły efekty - teraz 2 razy w miesiącu profilaktycznie ją stosuję.
Gonia35 Wypadanie włosów to złożony temat jest wiele przyczyn niektóre są wyleczalne inne nie. Na pewno nie jeżeli są to problemy genetyczne lub jeśli są związane z chorobą lub skutkami jej leczenia. Ale można pozbyć się wypadania włosów poprzez zmiany żywieniowe i kosmetyczne. Można również, zdecydowanie skrócić włosy, co też pomoże w ich wzmocnieniu - na pewno należy je odżywić. Odżywianie proponuję zacząć od prostej kuracji olejkiem kokosowym nanosząc go na włosy i delikatnie wmasowując w głowę. Następnie należy owinąć głowę ręcznikiem i pozostawić tak na całą noc. Po czym należy głowę umyć dobrym regenerującym szamponem i tu proponuję profesjonalną markę Chantal oraz należy nałożyć odżywkę. Kurację taką należy powtarzać 2 razy w tygodniu. Więcej na temat kosmetyków do takiej kuracji znajdziesz http://www.to(...)wy.html

Wypadanie włosów to może być bardzo poważna sprawa. Przyczyn może być bardzo wiele wewnętrznych i zewnętrznych. Jeśli nie pomogą Ci kosmetyki, to najlepiej byłoby udać się na konsultację do lekarza o specjalności trychlologia. Zobacz artykuł właśnie na ten temat: http://zabieg(...)-wybor/

Trochę męczące jest spanie całą noc w ręczniku na głowie, ale warto.
Natasza1977 Stosowałam tą kurację po około 6 kuracji przyszły efekty - teraz 2 razy w miesiącu profilaktycznie ją stosuję.
Gonia35 Wypadanie włosów to złożony temat jest wiele przyczyn niektóre są wyleczalne inne nie. Na pewno nie jeżeli są to problemy genetyczne lub jeśli są związane z chorobą lub skutkami jej leczenia. Ale można pozbyć się wypadania włosów poprzez zmiany żywieniowe i kosmetyczne. Można również, zdecydowanie skrócić włosy, co też pomoże w ich wzmocnieniu - na pewno należy je odżywić. Odżywianie proponuję zacząć od prostej kuracji olejkiem kokosowym nanosząc go na włosy i delikatnie wmasowując w głowę. Następnie należy owinąć głowę ręcznikiem i pozostawić tak na całą noc. Po czym należy głowę umyć dobrym regenerującym szamponem i tu proponuję profesjonalną markę Chantal oraz należy nałożyć odżywkę. Kurację taką należy powtarzać 2 razy w tygodniu. Więcej na temat kosmetyków do takiej kuracji znajdziesz http://www.to(...)wy.html
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • wypadanie wosw forum
  • nadmierne wylatywanie wlosow forum
  • co na wypadajce wosy opinie
  • co na wypadanie wosw forum
Do góry strony: Jak powstrzymać wypadanie włosów?