521
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń10 tys.
  • Odpowiedzi412
  • Ocen na +5
521 ppt ?

Jak powstrzymać wypadanie włosów? (413)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jak powstrzymać wypadanie włosów?

Napisał(a): Gość -

Mi nie pomagało przyjmowanie witamin, zmiany diet i stosowanie preparatów. Włosy wychodziły mi garściami.. Po swoich przejściach wiem, że lekarz może na prawdę pomóc. Trafiłam do Dr Orlitz, która przyjmuje w Derma-Clinic Dr Orlitz w Częstochowie. Jestem po 3 sesji mezoterapii i widzę różnicę, może na razie niewielką, ale jest. Wiem, że w tym wypadku trzeba uzbroić się w cierpliwość. Na prawdę polecam klinikę, mają cudowne podejście do pacjenta.
INTERIA.PL

Napisał(a): gość -

Ja natomiast chciałabym Ci polecić kreatynę do włosów. Spróbuj jej moja koleżanka po użyciu wielu odżywek do włosów wciąż miała problem z wypadaniem włosów, natomiast gdy kupiła tą:http://www.to(...)ki.html kreatynę do włosów problem znikł w mgniemu oka. Lecz koleżanki wyżej mają rację najlepiej udaj się do lekarza specjalisty bo to może być dość poważna sprawa.

Reklama

Ja też borykałam się z problemem wypadających włosów. Tak naprawdę im szybciej zaczyna się działać tym lepiej, bo straconych włosów sie odrazu nie odzyska. Ja w każdym razie zahamowałam proces wypadania przyjmując Skrzypolen i kwasy dha i epa, w oleju z rekina, do tego przestałam suszyć je gorącym powietrzem z suszarki, latem praktycznie w ogóle staram się nie suszyć. No ale zanim zaczełam stosowac tabletki to juz mi się nieźle włosy przerzedziły. Ale teraz mam juz sporo "baby hair":D

Ja po wypróbowaniu wszystkich sklepowych odżywek zmądrzałam i poszłam na serię zabiegów regenerujących do salonu fryzjerskiego, który takie zabiegi miał w ofercie. Znalazłam go na dość już znanym portalu http://ladytime.pl. Szukałam tam zniżkowych zabiegów kosmetycznych, bo takie poleciła mi koleżanka. Tymczasem właśnie na regenerację włosów. Po zabiegu wytłumaczyła mi pani wykonująca zabieg, jak i czym na co dzień pielęgnować włosy.

Reklama

też byłam załamana, zniszczone,wypadające włosy. Ale rozmawiając z koleżanką powiedziała mi że jej mamy koleżanka która miała chemioterapię używała jakiś tam tabletek i jej zaczęły rosną włosy.Na drugi dzień powiedziała mi nawę i stosuję je 4 dzień i nie wiem czy sobie wmawiam ale przecież byłby to niemożliwe że włosy mi minimalnie wypadają. Tabletki które łykam to prolady 45 tabletek za 10 zł ( bambus, cynk, skrzyp, biotyna) Są tanie a skłąd mają lepszy niż nie jedna skrzypowita czy belissa. Sama sprawdzałam na internecie. Polecam każdemu.

Reklama

Ja z pełną odpowiedzialnością zamiast tych wszystkich suplementów mogę polecić wam kreatynę do włosów przy wsparciu olejekiem arganowym działa na prawdę cuda. Ja kupuję swój zestaw na www.topdrogeria.pl Ufam im więc mogę i wam polecić

na mnie suplementy nie działają, po wielu przejściach, płaczu i załamywaniu rąk, zdecydowałam się pójść do dermatologa, ktróy polecił mi tonik i szampon Novoxidyl ze względu na zawartość triaminodilu. I uff... w końcu zaczynam obserwować efekty!

Ja sie trochę boję tych nowych zabiegów. NIe wiem, podchodze do nich z dystansem. Dziewczyny dajcie znać jak tam po jakimś dłuższym czasie:)
Moja babcia zawsze powtarzała, że ma takie gęste włosy bo piła skrzyp;P Ja tez biorę tabletki, w których jest skrzyp i len i jak narazie włosy przestały mi wypadać. Ale czekam na Wasze efekty:)
Pozdrawiam!

Bardzo ważne są witaminy lekarz przypisał mi tabletki, w których jest len i skrzyp pomogły one bardzo, ale do tej kuracji musiałam jeszcze czegoś poszukać bym była w 100% usatysfakcjonowana. Więc znalazłam na www.topdrogeria.pl świetną kreatynę do włosów, która działa wspaniale na wypadające, słabe i łamliwe włosy. To jest mój zestaw, który bardzo mi pomaga.

Dieta ma wpływ na włosy. Jeśli zależy ci na tym, aby je wzmocnić zadbaj, aby w twoim jadłospisie znalazły się produkty bogate w: magnez (kasza gryczana), żelazo (wątróbka, buraki), selen (płatki kukurydziane). Możesz zaopatrzyć się w preparaty wzmacniające cebulki włosów, np. z wyciągiem ze skrzypu polnego, pokrzywy, rzepy, kapsułki z witaminą H - biotyną. Aby zapobiec wypadaniu włosów możesz przyrządzić maskę z paru kropli nafty, żółtka i oleju. Taką maskę nakłada się na skórę głowy i włosy na godzinę przed myciem głowy. Zabieg mezoterapii skóry głowy stosuje się w leczeniu łysienia androgenowego i plackowatego. Zabieg jest skuteczny także w przypadku włosów słabych i potrzebujących odżywienia.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • wypadanie wosw forum
  • nadmierne wylatywanie wlosow forum
  • co na wypadajce wosy opinie
  • co na wypadanie wosw forum
Do góry strony: Jak powstrzymać wypadanie włosów?