371
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń7 tys.
  • Odpowiedzi298
  • Ocen na +4
371 ppt ?

Jak powstrzymać wypadanie włosów? (299)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Jak powstrzymać wypadanie włosów?

Napisał(a): gość -

bardzo wam polecam vitapil. wlasnie skonczylam 2 miesiace kuracji. wlosy nie wypadaja juz w takich ilosciach jak wczesniej, a pociesza dodatkowo fakt, ze rosna nowe od głowy. jeszcze jeden plus to ten, ze włosy nie przetłuszczaja sie juz tak bardzo, a z tym miałam ogromny problem. poki co same plusy, planuje kupic kolejne opakowanie

Ja niedawno zamawiałem specjalistyczny preparat na łysienie przez stronę www.piloxidil.pl. Jest bardzo przystępny cenowo i jak się popatrzy na skład to praktycznie niczym się nie różni od wielu droższych produktów, których pełno na półkach w aptekach.

Stosuję od dwóch miesięcy Piloxidil i jak na razie jestem zadowolony z działania. Przede wszystkim – widać jakieś efekty, bo wcześniej jak używałem różnych preparatów, czy leków to generalnie efekty były prawie, że nie zauważalne gołym okiem.

Napisał(a): Gość -

Ja osobiście stosowałam odżywkę z jajek i oliwy, ale szybko odechciało mi się "zabawy" znalazłam fajny ranking http://www.e-wypadaniewlosow.pl/# pomocnych specyfików. Chyba skorzystam z fillixinu.

Mogę Państwu polecić szampon regeneracyjny przeciw wypadaniu włosów jak i serum z firmy Kosswell.Skutecznie walczy ze zmianami powodującymi wypadanie włosów.Ich aktywne składniki oprawiają mikrokrążenie skóry głowy i stymulują aktywność komórkową u nasady włosów.Zapraszamy do zakupu :) www.progresswrzesnia.pl

Mi na włosy pomógł suplement class a collagen z biotyną i kolagenem. Pojawiło się też dużo małych włosków i ogólnie włosy rosną mi dużo szybciej :) przy okazji wzmocniły mi się tez paznokcie więc ja z efektów jestem baardzo zadowolona :)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • wypadanie wosw forum
Do góry strony: Jak powstrzymać wypadanie włosów?