364
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń7 tys.
  • Odpowiedzi292
  • Ocen na +4
364 ppt ?

Jak powstrzymać wypadanie włosów? (293)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jak powstrzymać wypadanie włosów?

Napisał(a): gość -

Moim zdaniem będą potrzebne usługi trychologiczne. Wcześniej warto zrobić badania. W Warszawie na Kaskadowej 2 na Bielanach jest super salon. Tam zrobią ci wszystko, zwłaszcza specjalistyczne zabiegi przeciwdziałające wypadaniu włosów i stymulujące wzrost.
INTERIA.PL

Napisał(a): Dracena -

Moja mama walczy z wypadającymi włosami i lekarz polecił jej serię Anticaduta od Biokap'u. Na ich stronie pokazane są i opisane produkty, które wchodzą w skład tej seriihttp://www.bi(...)duktow. Jest to szampon, kapsułki, ampułki i lotion. Nie sa drogie i można je kupić tylko w aptece. Za szampon jak jej kupowałam zapłaciłam troche ponad 30zł, a wystarcza na długo bo zalecane jest uzywanie 2-3 razy w tygodniu.

Napisał(a): Gość -

Mezoterapie igłową można wykonać wszędzie :P Ja jednak obstaje za mniej krwawymi i tanimi metodami, które są równie skuteczne, a mianowicie jak już tu gdzieś wspominałam płukanki ze skrzypu i pokrzywy robione po każdorazowym myciu włosów, stosowanie ziołowych, naturalnych szamponów, oleju arganowego do włosów i łykanie kapsułek z olejem z wiesiołka - najlepsze chyba te polskie z napisem Gal. Efekty gwarantowane przy regularnym stosowaniu, a koszt kuracji śmiesznie niski.

A to można kupić w każdej aptece? Musze u nas zapytać. Bo po ciąży bardzo mi się sypią włosy, miałam ich sporo, więc wcześniej nie zwracałam na to większej uwagi, ale teraz to juz chyba trochę za długo trwa.

Ja próbowałam różnych metod, początkowo naturalne płukanki, wcierki i maseczki... Potem zmieniłam szampon na delikatniejszy, starałam się nie suszyć włosów suszarką (akurat w zimę to prawie niemożliwe bo chora bym była ciągle...) Dopiero kiedy spróbowałam kosmetyków Vivese Senso Duo dało się zauwazyć różnicę. Stosuje je już 2 miesiące i włosy w końcu przestały się sypać! Teraz czekam, że się jeszcze trochę zagęszczą...

Płukanki z kawy przy słabych, zniszczonych i wypadających włosach? Przyznaje, że jeszcze się z tym nie spotkałam. Wiem, że kawa jest jednym ze składników zabiegów wyszczuplających i ujędrniających (kofeina). Człowiek uczy się całe życie :D
W kwestii wypadania włosów raz jeszcze to napiszę - niedoceniany olej z wiesiołka hamuje ich wypadanie oraz silnie odżywia. Opakowanie wiesiołka Gal kosztuje 10-12zł i warto wypróbować.

ze swojej strony polecę zmianę nawyków żywieniowych i mniej stresu :D a z produktów łatwo dostępnych, przy okazji można wejść do apteki i podpytać o szampon biotebal przeciw wypadaniu włosów. dodatkowo wzmacnia i odżywia włosidła :)

Na mnie dobrze podziałał oeparol na włosy i skórę. Chyba już po tygodniu łykania zauważyłam, że wypada mi znacznie mniej włosów. Czasem dobrze jest zaatakować problem nie tylko od zewnątrz, ale także od środka.

Zapisz się do Policealnej Szkoły Delta Edukacja na ulicy Szewskiej 17/1 w Krakowie!

Wśród osób, które zapiszą się do szkoły Delta Edukacja do września 2016 zostanie wylosowana nagroda- TABLET!

Posiadamy DARMOWE kierunki takie jak:
- Technik Weterynarii
- Technik Usług Kosmetycznych
- Technik Rachunkowości
-Technik Administracji
- Technik Informatyk
- Florysta
-Opiekun Medyczny
- Technik BHP
i wiele innych
Można zapisać się telefonicznie lub osobiście w sekretariacie szkoły.

W szkole Delta Edukacja nie płacisz:
- wpisowego
- czesnego
- za sesje egzaminacyjną
-egzaminy zawodowe
-legitymację, indeks
-rezygnację
-frekwencję

oraz nie podpisujesz żadnej umowy!

Nauka jest w 100 % darmowa!
W szkole Delta Edukacja do zapisu potrzebujemy świadectwa ukończenia szkoły średniej oraz podania i dwóch zdjęć!
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • wypadanie wosw forum
Do góry strony: Jak powstrzymać wypadanie włosów?