28
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń555
  • Odpowiedzi20
  • Ocen na +8
28 ppt ?

Jak pozbyć się łupieżu? (21)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Jak pozbyć się łupieżu?

Napisał(a): Tris -

Udaj się do dermatologa, bo są dwa rodzaje łupieżu: łupież tłusty i łupież suchy, obydwa z nich inaczej się leczy, do tego łupież może powodować też nieodpowiednia pielęgnacja czyli zły rodzaj szamponu, odżywki itd......., dlatego udaj się do dermatologa, bo on rozpozna Twój rodzaj łupieżu i będzie wiedział od czego się wziął i jak go wyleczyć, sama sobie nie poradzisz, bo łupież nieodpowiednio leczony, może się nawet pogorszyć lub i tak po czasie nawrócić.

Reklama

Napisał(a): Laila44 -

Przez pewien czas było to przeklenstwo mojego męża.Kupowałam szampon w aptece na łupież, szampon z czarnej rzepy i nic nie pomagało łupież stale na włosach na ramionach coś okropnego.W Auchanie kupiłam kiedyś zwykły, bardzo tani szampon pokrzywowy i stał cud łupież znikł, zmieniłam go na aloesowo-ogórkowy tak samo tani i skuteczny.Mąż myje na zmianę włosy tylko tymi szamponami.

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~linett -

Ze swojego doświadczenia mogę polecić szampon Pirolam, bo u mnie problem z łupieżem suchym rozwiązał w miesiąc. Zawiera cyklopiroksolaminę, która ma udokumentowane działanie przeciwłupieżowe. Włosy są po tym szamponie lepiej odżywione, lśniące i mocniejsze.

Napisał(a): ~markar -

Sama miałam łupież suchy i bardzo mi pomógł szampon leczniczy pirolam. ma potwierdzone działanie przeciwłupieżowe, już w 4 tygodnie niweluje problem, działając na objawy, ale też przyczyny łupieżu. Nawilża włosy i skórę głowy, a poza tym świetnie się rozczesują włosy na mokro po umyciu tym szamponem.

Napisał(a): ~avita -

Mnie się nie chciało kombinować z kolejnymi nieskutecznymi sposobami na łupież. Po prostu poszłam do apteki i poprosilam o szampon leczniczy pirolam, bo mój brat dzięki niemu się skutecznie pozbył łupieżu. Szampon naprawdę szybko zadziałal i w krótkim czasie pozbyłam się problemu

Napisał(a): ~yolnid -

Najlepiej jest odwiedzić dermatologa https://ranki(...)matolog , który stwierdzi co dokładnie dolega skórze głowy i dobierze odpowiednią leczenie.Leczenie łupieżu najlepiej rozpocząć od zahamowania wzrostu grzyba Pityrosporum ovale, eliminacji łojotoku i przywrócenia równowagi fizjologicznej skóry. Zastosowanie mają preparaty: przeciwłojotokowe grzybobójcze złuszczające keratolityczne (usuwające warstwę rogową naskórka). Łupież zwykły wymaga kremów nawilżających lub oliwy z 3% kwasem salicylowym oraz delikatnych szamponów. W przypadku łupieżu tłustego należy stosować kremy i płyny zawierające leki przeciwgrzybicze z grupy pochodnych imidazolu.

Napisał(a): Justina26 -

Moim sposobem na pozbycie się łupieżu jest stosowanie profesjonalnych szamponów przeciwłupieżowych, które skutecznie zapobiegają nawrotom tej przykrej dolegliwości. Łupież wyleczyłam szamponem z apteki, obecnie od kilku miesięcy używamhttps://allur(...)ml.html
do tej pory łupież nie powrócił a ja ciesze się pięknymi, zdrowymi i lśniącymi włosami :)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • czym pozbyc sie lupiezu forum
Do góry strony: Jak pozbyć się łupieżu?