9
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń125
  • Odpowiedzi8
  • Ocen na +0
9 ppt ?

Jak pozbyć się wody z organizmu? (9)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak pozbyć się wody z organizmu?

Napisał(a): ~Cara -

Od kilku dni mam wrazenie, ze nieco przytylam, do tego czuje sie ciagle zmeczona i jakby opuchnieta. Kolezanka powiedziala, ze mogą być to objawy zatrzymania wody w organizmie. Tylko nie wiem co mogłoby być przyczyną? Nie jem jakichś bardzo słonych potraw. Fakt, że mało się ruszam, ale to ma wpływ na taki stan? Wiem z reklam, że są jakieś leki na pozbycie się wody z organizmu, jednak chciałabym spróbować coś domowego, zanim pójdę i wydam fortunę w aptece. Czy zmagał się ktoś z podobnym problemem i wie, jak pozbyć się wody z organizmu?
INTERIA.PL

Re: Jak pozbyć się wody z organizmu?

Napisał(a): Gość -

Jeśli to tylko kilka dni to nie tragizuj.Może jesteś przed miesiączka wiec takie objawy też się zdarzają. Staraj się naturalnymi sposobami pozbyć się wody - o ile to jest woda. Niektóre wody mineralne są moczopędne .Nie pamiętam nazwy.

Napisał(a): Mareva -

~Cara Od kilku dni mam wrazenie, ze nieco przytylam, do tego czuje sie ciagle zmeczona i jakby opuchnieta. Kolezanka powiedziala, ze mogą być to objawy zatrzymania wody w organizmie. Tylko nie wiem co mogłoby być przyczyną? Nie jem jakichś bardzo słonych potraw. Fakt, że mało się ruszam, ale to ma wpływ na taki stan? Wiem z reklam, że są jakieś leki na pozbycie się wody z organizmu, jednak chciałabym spróbować coś domowego, zanim pójdę i wydam fortunę w aptece. Czy zmagał się ktoś z podobnym problemem i wie, jak pozbyć się wody z organizmu?
Herbatka ziołowa typu Urosan albo pokrzywa powinna pomóc.

Napisał(a): Gość -

~Cara Od kilku dni mam wrazenie, ze nieco przytylam, do tego czuje sie ciagle zmeczona i jakby opuchnieta. Kolezanka powiedziala, ze mogą być to objawy zatrzymania wody w organizmie. Tylko nie wiem co mogłoby być przyczyną? Nie jem jakichś bardzo słonych potraw. Fakt, że mało się ruszam, ale to ma wpływ na taki stan? Wiem z reklam, że są jakieś leki na pozbycie się wody z organizmu, jednak chciałabym spróbować coś domowego, zanim pójdę i wydam fortunę w aptece. Czy zmagał się ktoś z podobnym problemem i wie, jak pozbyć się wody z organizmu?
Jeśli nie jesteś przed miesiączką, nie jesteś w ciąży, nie bierzesz tabletek antykoncepcyjnych, to zatrzymanie wody w organizmie może być początkiem choroby.
Niedoczynność tarczycy, problemy z nerkami, wątrobą, czy krążeniem.
Jeśli pracujesz z biurkiem, mało się ruszasz, jesz produkty z dużą ilością soli to też mogą być takie objawy.
Sól to nie tylko ta z solniczki.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak pozbyć się wody z organizmu?