Odpowiadasz na:
jak pozbyć się zmarszczek :( boję się, że przestanę być atrakcyjna dla męża.

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Jakie kremy stosować, jakie są sprawdzone? Nie mam dużego budżetu, ale jak sprawić, by nie pojawiało się więcek zmarszczek a stare zniwelować?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: jak pozbyć się zmarszczek :( boję się, że przestanę być atrakcyjna dla męża.

Napisał(a): ~ooot -

Anti Aging Floslek, potem długo nic

Re: jak pozbyć się zmarszczek :( boję się, że przestanę być atrakcyjna dla męża.

Napisał(a): ~mch123 -

Jakich kosmetyków używasz? Czy wśród nich są kosmetyki o działaniu przeciwzmarszczkowym? Jeśli nie, koniecznie to zmień. Świetnym działaniem charakteryzują się preparaty od Bielendy. Ja używam tych, z serii BOTANIC SPA RITUALS (mają właśnie działanie przeciwzmarszczkowe).

Reklama

Napisał(a): ~margo654 -

Wiem, że zabiegi medycyny estetycznej bez chemii przeprowadza Aleksandra Sobczyk – Smereczyńska. Zwiotczała skóra znika od ręki po zastosowaniu kwasu hialuronowego i to podobno nowej generacji. Jakość współpracy jest bardzo wysoka. Masz realną opiekę lekarza medycyny estetycznej.

Napisał(a): JuliaTylko -

Malinka99 Jest sporo kremów przeciwzmarszczkowych, więc warto poczytać opinie albo zapytać Pani w drogerii :) Ja testowałam np. bielendowy krem forte nano cell xtrem i mogę powiedzieć że dobrze wygładza skórę i napina, zmarszczki są mniej widoczne
Używałam ten krem od Bielendy, o którym piszesz, ale na chłodną porę był mi trochę za lekki i kupiłam tą reklamowaną serię przez Edytę Olszówkę profesjonalna terapia wieku hialuronowa wolumetria. Mam krem 40+ i serum. Mają w składzie trzy rodzaje kwasu hialuronowego, peptydy oraz olejek makadamia. Zmarszczki i tak się nie zmniejszą, ale wydaje mi się, że lekko się spłyciły, a cera wygląda zdecydowanie lepiej.

Reklama