32
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń177
  • Odpowiedzi25
  • Ocen na +21
32 ppt ?

Jak prawidłowo zrobić kupę w lesie? (26)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Jak prawidłowo zrobić kupę w lesie?

Napisał(a): ObserwatorII -

Lee1
ObserwatorII
Lee1 Dlaczego uważasz, inteligencie inaczej, że to jest skierowane do katolików? Naprawdę wszystko kojarzy ci się z religią? I znaczy, że wszyscy ateiści robią kupę w lesie prawidłowo, wg instrukcji Lasów Państwowych?
Teraz będę wiedział, jak rozpoznać ateistę :)))
Witaj żółtolicy, ni hao, ni da lao jia zhei na li?

Czy w kraju o katolickich korzeniach i w katolickim szariacie głoszonym przez kościół mało katolików egzystuje?

Toć Polską rządzi kler -Jędraszewski w pozłacanej szacie objawił gawiedzi -nie spijałeś słów prawdy z ust tego nowego narodowego proroka?

Polscy leśnicy to sami katolicy starannie wybrani ze stada owieczek z polecenia plebana.

Skoro nadleśnictwo zdecydowało podjąć temat porozrzucanych jak grzyby po deszczu kup w polskich lasach nie myślę że to Rosjanie, Niemcy czy Ukraińcy do lasów podrzucają.

Identyczna sytuacja jest na Jasnej Górze ociekającej kałem pielgrzymów, zbocza góry są śliskie i wonne w oczekiwaniu deszczu.

Ateiści wynaleźli nocniki i papier toaletowy -miej to na uwadze.

???
Dlaczego żółtolicy?
Czyż nie jeden raz czytałem i słyszałem, że w naszym kraju jest mnogo ateistów, agnostyków, i innych podobnych, którzy nie życzą sobie katolickiego - jak powiedziałeś - szariatu? A w ogóle, wiesz, jak naprawdę wygląda szariat? Nie, bo gdybyś miał konkretne porównanie, nie pisałbyś głupot. Nadleśnictwo z pewnością nie zamierzało nikogo dyskryminować i miało na myśli nie tylko katolików, ale i resztę społeczeństwa polskiego, i nie tylko, bo Ukraińców jest u nas nadmiar.
Masz tak zryte pod deklem, nieszczęśniku, że juz nawet potrzeby fizjologiczne i papier toaletowy kojarzy ci sie z religią.
Tak, ateiści wynaleźli papier. I co jeszcze takiego wynaleźli?
Żółtolicy ponoeważ Twój nick mi się z Bruce Lee kojarzy, to bardzo popularne nazwisko w Chinach ( około 230 milionów Chińczyków je nosi.

Żyłem ci ja w katolickim szariacie, gdzie panował religijny porządek, kościelna układanka w zależnościach ziemsko-niebiańskich.

Akurat nocnik i papier toaletowy nigdy i się z religią nie kojarzył, czynności opróżniania znane w świecie zwierząt nie róznią się od ludzkich defekacji.

Skoro Tobie nawet te grzeszne w świetle religii czynności kojarzą się z wyznaniem, nie mam pomysłu jak to zweryfikować.... może telefon do Keramka w ramach pomocy w odpowiedzi?

Podpowiem że małpa i człowiek ( wierzący i ateista) przyjmuje tą samą pozycję w trakcie opróżniania.w lesie, lecz małpa nie pozostawia odchodów w postaci wonnych "min " na duktach leśnych, min poślizgowych w które wdeptują leśnicy, ruchadła leśne i grzybiarze.

Reklama

Lee1 Właściwie - po co odpowiadam na te idiotyzmy?
Sam widzisz mój żółtolicy Przyjacielu, że tematy idiotyczne mają dużo większą poczytność, widocznie trafiają w gusta polskiej, religijnej na pokaz gawiedzi....leśnicy wiedzieli co robią opisując narodowy problem umiejętnego wypróżniania.

Nawet Twoją żółtawą dostojność zwabiła zapachem i słowem że tak powiem.

Napisał(a): Lee1 -

ObserwatorII
Lee1][cytat kogo=ObserwatorII][cytat kogo=Lee1
Żółtolicy ponoeważ Twój nick mi się z Bruce Lee kojarzy, to bardzo popularne nazwisko w Chinach ( około 230 milionów Chińczyków je nosi.

Żyłem ci ja w katolickim szariacie, gdzie panował religijny porządek, kościelna układanka w zależnościach ziemsko-niebiańskich.

Akurat nocnik i papier toaletowy nigdy i się z religią nie kojarzył, czynności opróżniania znane w świecie zwierząt nie róznią się od ludzkich defekacji.

Skoro Tobie nawet te grzeszne w świetle religii czynności kojarzą się z wyznaniem, nie mam pomysłu jak to zweryfikować.... może telefon do Keramka w ramach pomocy w odpowiedzi?

Podpowiem że małpa i człowiek ( wierzący i ateista) przyjmuje tą samą pozycję w trakcie opróżniania.w lesie, lecz małpa nie pozostawia odchodów w postaci wonnych "min " na duktach leśnych, min poślizgowych w które wdeptują leśnicy, ruchadła leśne i grzybiarze.
Idiotyzmów ciąg dalszy.
No comment.
Dodam tylko, że mój nick nie ma nic wspólnego z B. Lee ani z Chinami, aczkolwiek nic nie mam do Chińczyków.

Reklama

Napisał(a): Lee1 -

ObserwatorII
Sam widzisz mój żółtolicy Przyjacielu, że tematy idiotyczne mają dużo większą poczytność, widocznie trafiają w gusta polskiej, religijnej na pokaz gawiedzi....leśnicy wiedzieli co robią opisując narodowy problem umiejętnego wypróżniania.

Nie zwabiła mnie instrukcja wypróżniania się, tylko twoja antykatolicka obsesja. Obsesja w ogóle jest bardzo niezdrowa.
Myślałeś kiedyś o leczeniu psychiatrycznym?

Lee1
ObserwatorII

Nie zwabiła mnie instrukcja wypróżniania się, tylko twoja antykatolicka obsesja. Obsesja w ogóle jest bardzo niezdrowa.
Mój Przyjacielu, gdzie odnalazłeś w temacie złożonym pod wpływem i natchnieniem leśników bożych troszczących się o polskie lasy religijnej obrazy i ataku na kościół oraz Boga?

Czy to ja wymyśliłem korniki czy Bóg?

Opanuj religijne wzburzenie i nie obwiniaj mnie za grzechy innych bo w ten sposób modelujesz mnie na forumowego męczennika a stąd mały krok do świętości.

Wszyscy leśnicy w Polsce mają własnych kapłanów a i wielu kapłanów leśnictwem i kłusownictwem sie zajmuje...nie zaprzesz się tego w żaden sposób.

Załączniki:

Reklama

Napisał(a): ~Administracja -

Szanowny użytkowniku, przypominamy, że forum nie służy do personalnych potyczek. Jeżeli Pański proceder się będzie notorycznie powtarzał, to zbanujemy Pana w trybie natychmiastowym. Bez zwłoki odwoławczej.

Administracja,.

~Administracja Szanowny użytkowniku, przypominamy, że forum nie służy do personalnych potyczek. Jeżeli Pański proceder się będzie notorycznie powtarzał, to zbanujemy Pana w trybie natychmiastowym. Bez zwłoki odwoławczej.

Administracja,.
Kiedy mam zacząć się bać, podpowiedz

Napisał(a): ~administracja -

ObserwatorII
~Administracja Szanowny użytkowniku, przypominamy, że forum nie służy do personalnych potyczek. Jeżeli Pański proceder się będzie notorycznie powtarzał, to zbanujemy Pana w trybie natychmiastowym. Bez zwłoki odwoławczej.

Administracja,.
Kiedy mam zacząć się bać, podpowiedz
Proszę spróbować po opanowaniu strachu przed komornikiem.

Napisał(a): ~gość -

ObserwatorII
Lee1
ObserwatorII

Mój Przyjacielu, gdzie odnalazłeś w temacie złożonym pod wpływem i natchnieniem leśników bożych troszczących się o polskie lasy religijnej obrazy i ataku na kościół oraz Boga?

Czy to ja wymyśliłem korniki czy Bóg?

Opanuj religijne wzburzenie i nie obwiniaj mnie za grzechy innych bo w ten sposób modelujesz mnie na forumowego męczennika a stąd mały krok do świętości.

Wszyscy leśnicy w Polsce mają własnych kapłanów a i wielu kapłanów leśnictwem i kłusownictwem sie zajmuje...nie zaprzesz się tego w żaden sposób.

Zdjęcie
Mój Przyjacielu? Tylko nie całuj Pana, bo się powtórzy historia sprzed 2 tys. lat.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak prawidłowo zrobić kupę w lesie?