Odpowiadasz na:
Jak prawidłowo zrobić kupę w lesie?

ObserwatorII
Temat dodał(a):
ObserwatorII -
"Jak z szacunkiem dla przyrody i nas samych w lesie zrobić kupę?". Zapewne większość osób robi to źle. Jak się okazuje, wystarczy wprowadzić pewne bardzo drobne nawyki, dzięki którym ułatwimy życie zarówno otaczającej nas przyrodzie, jak również innym ludziom robiących kupę.Lasy Państwowe (a dokładnie Nadleśnictwo Spychowo) opublikowały na jednym ze swoich profili na Facebooku instrukcję, jak prawidłowo powinno wypróżniać się w lesie. Nie, to nie żart. Dobrze czytacie. Wbrew pozorom sposób, w jaki wykonujemy tę, wydawałoby się prostą czynność w lesie, ma ogromne znaczenie. Dlaczego?Post Lasów Państwowych opatrzony jest dokładną instrukcją wraz ze zdjęciami. Zgodnie z nią w lesie powinno załatwiać się do dołka, który powstaje w wyniku odgarnięcia kawałka darni. Do tak utworzonej dziury należy się załatwiać, wrzucając do niej również zużyty papier. Na koniec wystarczy wszystko z powrotem przykryć. Lasy Państwowe dodatkowo doradzają, aby w razie braku papieru toaletowego, po prostu użyć kawałka suchego mchu.Wychodzi na to że prawdziwi Polacy katolicy nawet kupy w poprawny sposób nie potrafią zrobić i minister rolnictwa był zmuszony opublikować szczegółową instrukcję dla zwolenników PiS.https://podroze.onet.pl/polska/lasy-panstwowe-opublikowaly-instrukcje-jak-robic-kupe-w-lesie/mx78cb4?utm_source=facebook_extra&utm_medium=social&utm_campaign=_24h_&utm_term=autor_3&fbclid=IwAR0LbfMq3a48gW_DtJXT5RvNsI9bKDBKcBKbUz_mX7Ll5VsRq0gnkG15SPQ

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Jak prawidłowo zrobić kupę w lesie?

Napisał(a): ~administracja -

ObserwatorII
~Administracja Szanowny użytkowniku, przypominamy, że forum nie służy do personalnych potyczek. Jeżeli Pański proceder się będzie notorycznie powtarzał, to zbanujemy Pana w trybie natychmiastowym. Bez zwłoki odwoławczej.

Administracja,.
Kiedy mam zacząć się bać, podpowiedz
Proszę spróbować po opanowaniu strachu przed komornikiem.

Napisał(a): ObserwatorII -

~Administracja Szanowny użytkowniku, przypominamy, że forum nie służy do personalnych potyczek. Jeżeli Pański proceder się będzie notorycznie powtarzał, to zbanujemy Pana w trybie natychmiastowym. Bez zwłoki odwoławczej.

Administracja,.
Kiedy mam zacząć się bać, podpowiedz

Reklama

Napisał(a): ~Administracja -

Szanowny użytkowniku, przypominamy, że forum nie służy do personalnych potyczek. Jeżeli Pański proceder się będzie notorycznie powtarzał, to zbanujemy Pana w trybie natychmiastowym. Bez zwłoki odwoławczej.

Administracja,.

Napisał(a): ObserwatorII -

Lee1
ObserwatorII
Lee1 Właściwie - po co odpowiadam na te idiotyzmy?
Sam widzisz mój żółtolicy Przyjacielu, że tematy idiotyczne mają dużo większą poczytność, widocznie trafiają w gusta polskiej, religijnej na pokaz gawiedzi....leśnicy wiedzieli co robią opisując narodowy problem umiejętnego wypróżniania.

Nawet Twoją żółtawą dostojność zwabiła zapachem i słowem że tak powiem.
Nie zwabiła mnie instrukcja wypróżniania się, tylko twoja antykatolicka obsesja. Obsesja w ogóle jest bardzo niezdrowa.
Myślałeś kiedyś o leczeniu psychiatrycznym?
Mój Przyjacielu, gdzie odnalazłeś w temacie złożonym pod wpływem i natchnieniem leśników bożych troszczących się o polskie lasy religijnej obrazy i ataku na kościół oraz Boga?

Czy to ja wymyśliłem korniki czy Bóg?

Opanuj religijne wzburzenie i nie obwiniaj mnie za grzechy innych bo w ten sposób modelujesz mnie na forumowego męczennika a stąd mały krok do świętości.

Wszyscy leśnicy w Polsce mają własnych kapłanów a i wielu kapłanów leśnictwem i kłusownictwem sie zajmuje...nie zaprzesz się tego w żaden sposób.

Załączniki:

Reklama