71
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń5 tys.
  • Odpowiedzi13
  • Ocen na +27
71 ppt ?

jak przedłużyć przyjemność? (14)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

jak przedłużyć przyjemność?

Napisał(a): ~kobieta -

Mam problem odmienny od wiekszosci kobiet na tym globie.. nie mam najmniejszych problemow z tym, zeby osiagnac orgazm podczas pieszczot z moim psrtnerem. Moge szczytowac zarowno podczas stosunku jak i innych pieszczot.. I niby na pierwszy rzut oka wszystko jest okej, no wlasnie.. tylko pozornie.. wszystko jes super, ale orgazm przychodzi... za szybko! co robic? jak przedluzyc przyjemnosc? Nie zartuje, pytam zupelnie serio..

Re: jak przedłużyć przyjemność?

Napisał(a): ~Balbina -

Kajetana Przecież kobiety mogą przeżywać jeden orgazm za drugim więc w czym problem. Przedłużać też można, ale za takie porady to się płaci.
Dobrą jest technika podduszania, wystarczy poprosić partnera by zacisną place na szyi na jakiś czas.
Brak dopływu tlenu do mózgu potęguje orgazm 10-krotnie.

Napisał(a): ~gość -

olianka To nie jest chyba takie proste.. Eh, nie wiem czy w gruncie rzeczy lepiej jest już wcale nie mieć, czy mieć tak, jak Ty, bo może to wkurzać, że po kilku minutach jest po wszystkim
Mnie to nie wkurza. Raczej odpręża. :-)

Napisał(a): ~gosc -

olianka To nie jest chyba takie proste.. Eh, nie wiem czy w gruncie rzeczy lepiej jest już wcale nie mieć, czy mieć tak, jak Ty, bo może to wkurzać, że po kilku minutach jest po wszystkim
Czy nie możesz pocierać sobie palcem 24/24 ¿
« Wróć do tematów
Do góry strony: jak przedłużyć przyjemność?