134
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń8 tys.
  • Odpowiedzi53
  • Ocen na +0
134 ppt ?

jak przejść metamorfozę? (54)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: jak przejść metamorfozę?

Napisał(a): gość -

Wszyscy mężczyźni bez wyjątku lubią w kobietach: długie zadbane włosy, miły uśmiech, duży biust, dużą pupę i ładne nogi. Jeśli masz kilka kilogramów nadwagi masz wszystko co trzeba. Zainwestuj w dobry biustonosz unoszący biust najlepiej jeśli będzie to model typu balkonetka, kup sobie ołówkowe spódniczki w długości midi, niech nie będzie widać twoich ud a tylko twoje zgrabne łydki. Jeśli nie lubisz szpilek to noś buty na słupku. Zawsze starannie się ubieraj, kiedy gdzieś wychodzisz. Obcas minimum 6 cm. Pożegnaj się z butami na płaskim obcasie. Kup sobie rajstopy ze szwem z tyłu one bardzo ładnie profilują łydkę i zwracają uwagę. Nie kupuj butów o ostrym szpicu ani nie piłuj paznokci na szpony. Unikaj wyglądu wiedźmy. Kup jakiś balsam do włosów z jedwabiem i zmień szampon na drogi i dobry. Możesz tez łykać wit A + E i Cynk. Mężczyźni lubią wszelkie warkocze więc od czasu do czasu tak się uczesz. Nie rób tego wszystkiego dla męża. Zrób to dla siebie. Gwarantuje, że poczujesz się w swoim ciele bardzo dobrze. Zwłaszcza, kiedy inni mężczyźni zaczną się za tobą oglądać. Twój mąż tez to zauważy. Twój mąż prawdopodobnie jest kimś zafascynowany i nie zauważa jaki skarb ma tuz obok siebie. Inni mężczyźni skutecznie mu to uświadomią. Poza tym nie baw się w gierki typu wzbudzanie zazdrości. Nie zawsze to zadziała a jak się dowie będzie źle.

Reklama

Nie przejmuj się - u facetów mózg rozwija sie tylko do 3 roku życia! Ty szanuj siebie i nie pozwól aby Cię poniżano, dbaj o swoją godność i wymagaj szacunku! Apollo się znalazł, albo ma juz coś na oku albo kryzys wieku sredniego a jesli już masz zamiar coś zmienić dla siebie to na 1 miejscu męża bo to własnie on stał się w tym momencie najmniej atrakcyjny aby nie powiedzieć ciul! powodzenia! napisz co u ciebie!

Zaloze sie ze wszystkie kobiety jak 1(jeden) maz beda namawiac do rozwodu to genetyczna przypadlosc kobiet, madrych rad nie wiele pan tu powie bo madrosc kobiet to ewenement spotykany bardzo sporadycznie wrecz unikatowo. Ale jak to kobieca logika podpowiada to i tak jest wina facetow ........................... i tu beda padac niecenzuralne slowa oraz obrazliwe epitety w kierunku plci meskiej.

Reklama

swatjaki Mąż mówi mi ciągle, że czas na zmiany ale ja zupełnie nie wiem jak do tego się zabrać..
od czego zacząć jestem wysoką brązowooką brunetką z dłgimi włosami. Mam moze kilka kilogramów nadwagi..ale nie za dużo jak sie zmienić i od czego zacząć zeby znowu podobać się mężowi?
Jetesmy razem 8 lat.
8 lat i wystarczy. Powiedz mężowi, że ma rację : czas na zmiany! i go zmień, na nowy model.

Moj maz od 2 lat ( 3 lata razem) tez mi ostatnio marudzi, ze najlepiej abym wlosy sciela na zapalke ( jak ma koleznka moja) , nog abym nie golila, abym przytyla i jeszcze zebym nie nosial spodnic przed kolano bo mi wszystkie potnie - typowy zaborczy, zazdrosny samiec ale mam juz jego zachowania dosc Ja wygladam dobrze, faceci sie za mna ogladaja i nawet zagaduja a maz jest zazdrosny chorobliwie i ciagle mi dokucza , mam juz dosc jego zachowania ale nic na to nei poradze Ja swojego wygladu nei zmienie i nie zamienei sie w poczwarke aby on nie musial byc zazdrosny Caly czas sie mnie pyta, czemu sie za tym ogladasz? Idz na spacer tylko sie z nikim nie ru..aj , nie da sie z nim wytrzymac

Co racja to racja masz męża troszke że tak napisze szmaciarza bo ciekawa jestem jak on wygląda ale moge się domyślać że łajza z brzuchem,ale z drugiej strony jak już tak Ci zwraca uwage to może to i dobrze wez sie za siebie bo niema nic gorszego jak otyłość nawet dla zdrowia samego zadbaj o siebie,ja proponuje fitness i dobre odżywianie,nie obżeraj sie na noc i mało co słodyczy a do tego pij zielona i czerwoną herbate,jak sie przyłożysz to efekty murowane aha i wcieraj ujędrniające balsamy dla poprawienie skóry,potem idz do fryzjera,zrób może jakieś jaśniejsze pasemka a zobaczysz jak mu gul śmignie jak będziesz coraz piękniejsza a faceci będa na Ciebie zwracać uwage a jego szlag trafi hehe.Ja dużo ćwicze,jeżdze na rowerku nie objadam sie bo niema takiej potrzeby a figure mam boską,nie jestem małolatką ale jak je mijam na ulicy to z zazdrości gule im śmigaja ze jestem szczupła i ich faceci zwracaja na mnie uwage.powodzenia :):)

swatjaki Mąż mówi mi ciągle, że czas na zmiany ale ja zupełnie nie wiem jak do tego się zabrać..
od czego zacząć jestem wysoką brązowooką brunetką z dłgimi włosami. Mam moze kilka kilogramów nadwagi..ale nie za dużo jak sie zmienić i od czego zacząć zeby znowu podobać się mężowi?
Jetesmy razem 8 lat.
A On to rozumiem adonis o świetnej sylwetce bez skazy?? Wolne kpiny. Zaproponuj mu, żebyście RAZEM zaczęli biegać, chodzić na siłownię, basen czy na długie spacery albo przeszli na lekkostrawną dietę.

Jesteście RAZEM - jak sugeruje Ci zmiany to zasugeruj je i mu :)

[cytat kogo=gość]Zmień męża bo to głupek. Jakby Cię kochał i szanował to nigdy by Ci nie powiedział coś tak prostackiego. Swoją drogą ciekawa jestem jak sam wygląda. Będziesz się wciąż musiała zmieniać dla jego kaprysu - pytanie jak długo to wytrzymasz ? - Teresa[/cytat
Zgadzam się z P. Teresą ,nic dodać nic ująć.

Napisał(a): OBYWATELKA -

Zmień się dla ..siebie.Kobieta powinna o siebie dbać- nie koniecznie zaraz pełna metamorfoza- nie każdemu to jest potrzebne.Nalezy znalezć swój własny styl i pod ten styl podporzadkować owe "zmiany".Zacznij od fryzury- spróbuj pozwolić sobie doradzić specjalistom,może zmiana koloru włosów dobrze wpłynie na poprawę wizerunku?Nie wiem,jakie życie perowadzisz- czy uczeszczasz na jakieś zajecia sportowe , zgodnie ze swoimi zainteresowaniami- tu np.aerobik lub pływanie, czy może nording walking- zacznij uprawiać jakąś dziedzinę sportu, choćby raz w tygodniu-dla zdrowia, sylwetki i miłego nastroju i samopoczucia.Codzienny klasyczny makijaż to podstawa eleganckiej kobiety- szminka w zalezności od kolorystyki ubrania , tusz na rzesy i kreseczki na powiekach, nie zapomnij o dobrych kremach i podkładzie w zalezności od karnacji cery no i TONIK, który odblokuje pory i odswiezy skórę twarzy.Kup sobie ładną bieliznę w koronkach , pare nowych ciuchów -podpatruj najnowsze katalogi odziezowe- bedziesz wiedziała co jest aktualnie modne..I zaszalej- zorganizuj wypad do disco z mężem- ubierz sexi ciuchy, zrób super makijaż, świezy fryz od fryzjerki, dobre perfumy i ..koniecznie szpilki.Oczaruj starego- zaszalej, niech wieczór bedzie twój...
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • metamorfozy jak sie zmienic forum
  • jak przejść metamorfoze
Do góry strony: jak przejść metamorfozę?