46
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi24
  • Ocen na +5
46 ppt ?

Jak przełamać obawy przed zrobieniem prawka? (25)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak przełamać obawy przed zrobieniem prawka?

Napisał(a): ~Anita -

Zrobiłam cały kurs, potem jeszcze 20 godzin dodatkowo i nie podeszłam jeszcze do egzaminu wewnętrznego. Miałam dwóch instruktorów, jeden ze ma jeździł ponad 40 godzin, aż sama zrezygnowałam, bo nie czułam efektów. Parkowanie itp.
W kolejnej szkole instruktor zrezygnował z jazdy ze mną, po pierwszej lekcji bo stwierdził ze on nie ma nerwów do jazd doszkalających, nic nie potrafię, jestem beznadziejna, tylko jeździć umiem, a poza tym mnie nie polubił.
Teraz mam kilka miesięcy przerwy, boje sie znowu zapisać ...
Ostatnio czytałam o policjantce, która jeździ bez prawo jazdy, bo nie potrafi zdać egzaminu, jestem załamana.
INTERIA.PL

Re: Jak przełamać obawy przed zrobieniem prawka?

Napisał(a): Gość -

"W kolejnej szkole instruktor zrezygnował z jazdy ze mną, po pierwszej lekcji bo stwierdził ze on nie ma nerwów do jazd doszkalających, nic nie potrafię, jestem beznadziejna, tylko jeździć umiem,"
To umiesz jeżdzić czy nie? Zdecyduj się.

Sisi1 "W kolejnej szkole instruktor zrezygnował z jazdy ze mną, po pierwszej lekcji bo stwierdził ze on nie ma nerwów do jazd doszkalających, nic nie potrafię, jestem beznadziejna, tylko jeździć umiem,"
To umiesz jeżdzić czy nie? Zdecyduj się.
Tak, jeździć umiem, ale wg niego to to potrafi każdy po kilku lekcjach z tatusiem, a na egzaminie trzeba jeździć wg wyznaczeń WORD-u.

Napisał(a): Gość -

~Anita

Tak, jeździć umiem, ale wg niego to to potrafi każdy po kilku lekcjach z tatusiem, a na egzaminie trzeba jeździć wg wyznaczeń WORD-u.
Znaczy się tatuś i ty nie przestrzegacie przepisów ruchu drogowego? To aż dziw, że oboje jeszcze zyjecie i jeżdzicie.

Sisi1
~Anita

Znaczy się tatuś i ty nie przestrzegacie przepisów ruchu drogowego? To aż dziw, że oboje jeszcze zyjecie i jeżdzicie.
Nie, to on mówił tak ogólnie o kursantach, ja miałam kurs z instruktorem.

Napisał(a): ~Też kierowca -

Po kroku i do celu, nie załamuj się! Moja w nocy przez sen łapała mnie za wajchę i biegi przerzucała, sprzęgło, jedynka dwójka luz i wsteczny. Myślałem że mi go wyrwie z korzeniami, jednak jej to na dobre wyszło! Za dziewiątym razem zdała! Co się jednak bólu nacierpiałem to moje :(

Napisał(a): ~gosc -

~Też kierowca Po kroku i do celu, nie załamuj się! Moja w nocy przez sen łapała mnie za wajchę i biegi przerzucała, sprzęgło, jedynka dwójka luz i wsteczny. Myślałem że mi go wyrwie z korzeniami, jednak jej to na dobre wyszło! Za dziewiątym razem zdała! Co się jednak bólu nacierpiałem to moje :(
podziekuj jej ze nie hamowała ostro, bo by ci jajca oczami wyszły

Napisał(a): Laila44 -

Odpocznij sobie po tym zdawaniu prawka, słyszę nieraz że teraz jest ciężko zrobić pr-jazdy.Tak naprawdę kierowca nauczy się jeżdzić po zdanym kursie swoim autem.Mój bliski krewny przed 7 latami dostał od nas kasę na prawo jazdy,wszystkie opłaty z tym związane, na lekcje jazdy dodatkowo i co teorię zdał za pierwszym razem a jazdy oblał.Miał instruktorkę kobietę która w biodrach miała prawie 140 cm.i w czasie jazdy kazała mu wjechać na parking przed market i wskazała mu nawet miejsce gdzie ma zaparkować.Zaparkował gdzie kazała a babol się wściekł bo nie mogła wyleżć z auta bo było mało miejsca i oblał.Jej wersja była taka że nie powinien był jej słuchać i parkować tam gdzie było więcej miejsca.Po 2 latach dopiero zdawał jazdy mając 21 lat i zdał za pierwszym razem. Cztery lata jeżdzi kombi Renault Megane to duży potwór i ileś tam koni, zwiedził Polskę prawie wszerz i wzdłuż bez kłopotu.Więc nie stresuj się,spokojnie podchodż do tego bo stres nie pomaga nikomu.POWODZENIA/ mam prawko od lat ale od 11 nie jeżdżę z powodu zdrowia /

Napisał(a): ~Tomek -

~Też kierowca Po kroku i do celu, nie załamuj się! Moja w nocy przez sen łapała mnie za wajchę i biegi przerzucała, sprzęgło, jedynka dwójka luz i wsteczny. Myślałem że mi go wyrwie z korzeniami, jednak jej to na dobre wyszło! Za dziewiątym razem zdała! Co się jednak bólu nacierpiałem to moje :(
Myślę że jakby sobie dała "po kroku" to szybciutko by zdała

Napisał(a): ~sqira -

- ....dobre.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak przełamać obawy przed zrobieniem prawka?