Odpowiadasz na:
jak przeprosić chłopaka

~Asta
Temat dodał(a):
~Asta -
Zawaliłam. Okłamałam mojego faceta w bardzo ważnej dla niego sprawie. A teraz się wydało. I boję się, że go stracę. Jak przeprosić chłopaka? Wiem, że go skrzywdziłam, ale chciałam dobrze. Jak przeprosic faceta, żeby zrozumiał, że nie miałam złych zamiarów? Jak przeprosic chlopaka zeby wybaczyl? Jeśli wiecie, jak mogę to zrobić, to dajcie znać. Chcę się dowiedzieć, jak przeprosić chłopaka, zanim całkiem zawalę to, co między nami.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: jak przeprosić chłopaka

Napisał(a): ~Giko -

Za nic nie przepraszaj. niech się nie przyzwyczaja, że to ty przepraszasz? To on ma cię przeprosić. Za co? Niech się domyśli.

Tak to się robi!

Napisał(a): ~Renia -

Jak?

Szczerze.

Ze skruchą.

Z serca.

Bez zbędnego kręcenia.

Reklama

Napisał(a): ~Lorens -

A co mu zrobiłaś? Zdradziłaś? Zataiłaś wstydliwą przeszłość? Bo wiesz, jest możliwość, że złamałaś w kardynalny sposób to, co jest jego kardynalną wartością. A wtedy niewielka szansa, byś mogła uzyskać przebaczenie. Chyba, że udowodnisz mu, że to przeszłość i już nigdy tak nie zrobisz. Ale do tego trzeba nie słów, a czynów.

Napisał(a): Erha -

W sprawach życiowo ważnych nie zawsze starczą przeprosiny . Następny raz pomyśl co zamierzasz zrobić i czy przypadkiem nie pogrążysz . Najpierw pomyśl dwa razy aniżeli raz skrzywdzisz .

Reklama