10
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń222
  • Odpowiedzi8
  • Ocen na +0
10 ppt ?

Jak przyspieszyć spalanie tłuszczu? (9)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak przyspieszyć spalanie tłuszczu?

Napisał(a): Gość -

Postanowiłam zmienić swoje dotychczasowe życie. Zaczynam od lekkiej dawki ćwiczeń i innego sposobu żywienia. Co polecacie na szybkie spalanie tłuszczu? Tak żebym po dwóch miesiącach zobaczyła różnicę :)
INTERIA.PL

Reklama

Re: Jak przyspieszyć spalanie tłuszczu?

Napisał(a): ABCfitness -

Jednym z najskuteczniejszych sposobów na niechcianą tkankę tłuszczową są po prostu aeroby i jeśli tylko zachowasz regularność ćwiczeń, to przyniosą one najszybsze efekty :). Można je z powodzeniem wykonywać na wszelkich sprzętach fitness, które szczególnie zimą wydają się dobrym rozwiązaniem. Jeśli jesteś początkującą, możesz skorzystać z gotowych planów treningowych dostępnych w internecie (np.http://www.ab(...)wiczen/), dzięki temu unikniesz niepotrzebnych bólów mięśni (które mogą szybko zniechęcać) czy nawet kontuzji.

Reklama

Re: Jak przyspieszyć spalanie tłuszczu?

Napisał(a): Gość -

jeżeli naprawde chcesz spalic tłuszcz to poszukaj jakis suplik które Ci podniosa temperature ciala wtedy tluszcz sie wypala tak jak na patelni,oczywiscie dobry spalacz bedzie to robil powoli wiec potrzeba wiele ciepliwosci.masz tutaj liste http://szybki(...)ie.info.Powodzenia bo przeciez kazdy z nasz chce zmniejszyc ilosc tkanki tłuszczowej :)

Re: Jak przyspieszyć spalanie tłuszczu?

Napisał(a): Gość -

musisz wiedzieć że spalacze tłuszczu działają tylko i wyłącznie przy odpowiednich ćwiczeniach cardio które muszą trwać przynajmniej 45 min. Czy jesteś gotowa na taki wysiłek? Możesz też wybrać inne suplementy które hamują apetyty: http://piekno(...)dzanie/

Także wybór należy do Ciebie co sprawdzi się w Twoim przypadku lepiej?

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak przyspieszyć spalanie tłuszczu?