6
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń54
  • Odpowiedzi5
  • Ocen na +-8
6 ppt ?

Jak przytyć? Najlepsze sposoby (6)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak przytyć? Najlepsze sposoby

Napisał(a): ~chudy21 -

Hej, mam taki problem, w sumie od zawsze jestem mega chudy. Nie ważne ile jem i co jem, moja przemiana materii robi swoje. Dlatego też przy 184 cm wzrostu waże zaledwie 65 kg i wyglądam jak przecinek ;/
Z tego względu mam pytanie. Czy znacie jakieś dobre sposoby aby przytyć? Jakaś specjalna dieta, ćwiczenia, cokolwiek...?
Naprawdę bardzo mi zależy, żeby dowiedzieć się jak przytyć, bo powoli zaczynam mieć wrażenie, że jak tylko trochę mocniej wiatr zawieje to mnie przewróci :x
Z góry dzięki za pomoc ;)
INTERIA.PL

Re: Jak przytyć? Najlepsze sposoby

Napisał(a): Gość -

~chudy21 Hej, mam taki problem, w sumie od zawsze jestem mega chudy. Nie ważne ile jem i co jem, moja przemiana materii robi swoje. Dlatego też przy 184 cm wzrostu waże zaledwie 65 kg i wyglądam jak przecinek ;/
Z tego względu mam pytanie. Czy znacie jakieś dobre sposoby aby przytyć? Jakaś specjalna dieta, ćwiczenia, cokolwiek...?
Naprawdę bardzo mi zależy, żeby dowiedzieć się jak przytyć, bo powoli zaczynam mieć wrażenie, że jak tylko trochę mocniej wiatr zawieje to mnie przewróci :x
Za dużo nie masz. Ale z przytyciem może być trudno. Miałem podobnie. Jadłem ile się dało i co się dało.mówili, że jak się ożenię to przytyję. Żle mówili. Trzy razy próbowałem i nic. Po trzeciej dopiero coś przybyło.

Reklama

Napisał(a): Tris -

Przede wszystkim idź do dietetyka, on ustali Ci dietę, dzięki której przytyjesz, bo nie wiadomo teraz czego Ci brakuje, może być tak, że za mało spożywasz białka, przez co gorzej tłuszcz Ci się wchłania, wtedy trzeba by było zwiększyć podaż białka, ale może też być tak, że jesz za mało kaloryczne rzeczy, albo nie dostarczasz odpowiedniej ilości węglowodanów, nikt Ci na to tutaj nie odpowie, tylko dietetyk, on Cię zważy (są takie specjalne wagi medyczne, tylko dla lekarzy, one pokazują wszystko, nawet to ile masz wody w organizmie i jaka jest waga Twoich kości) i wtedy ustali Ci dietę, tak byś uzupełniła sobie to czego Ci brakuje, ponieważ dieta człowieka musi być zbilansowana, a na przytycie tym bardziej, musi być stosowna ilość do tej jaką potrzebuje Twój organizm, a nikt z nas tego nie wie, dlatego w celu ustalenia diety, do dietetyka marszem :)
Jedyne co od siebie mogę dodać, to to, że aby przytyć musisz jeść 5 posiłków dziennie, 3 pełne, 2 mniejsze i pomiędzy nimi jeszcze coś przegryzać np. Śniadanie (pełny posiłek), drugie śniadanie (mniejszy), wtedy jakaś przegryzka np. parę migdałów lub nasion słonecznika czy jakiś innych orzechów lub paluszki słone (są to rzeczy bardzo kaloryczne i podkreślam parę, bo nie masz się tym objadać, tylko przegryźć), potem obiad (pełen posiłek), podwieczorek (mniejszy posiłek), znów jakaś przegryzka i kolacja (pełen posiłek); po obiedzie, pójdź się najlepiej położyć na jakieś 45 minut, koniecznie na lewym boku, wtedy żołądek jest w najlepszej pozycji i nie jest uciskany, przez co lepiej wszystko się trawi, a potem wchłania, jak położysz się na prawym, to będziesz go uciskać, więc unikaj tej pozycji po jedzeniu; kolejna rzecz to picie, trzeba wypijać co najmniej 2/3 litry płynów dziennie, jakichkolwiek, to może być woda, herbata, soki, kawa, po prostu wszystko na co masz ochotę; staraj się też na drugie śniadanie jeść np. jakiś owoc, albo sałatkę owocową, owoce dobrze działają na trawienie i zwiększają apetyt, dlatego przed obiadem, na drugie śniadanie są idealne ;) ; co do ćwiczeń, powinieneś ćwiczyć, ponieważ ciało kobiety w 20% składa się z tłuszczu, za to faceta z mięśni, dlatego coś ćwiczyć musisz, niestety ja na ćwiczeniach się nie znam :D
Powodzenia :)

Napisał(a): gość -

~chudy21 Hej, mam taki problem, w sumie od zawsze jestem mega chudy. Nie ważne ile jem i co jem, moja przemiana materii robi swoje. Dlatego też przy 184 cm wzrostu waże zaledwie 65 kg i wyglądam jak przecinek ;/
TEŻ MAM TENDENCJĘ DO CHUDNIĘCIA ... jAKAŚ CIĘŻSZA PRACA , STRESY ZMARTWIENIA LECĘZ WAGI W MGNIENIU OKA ....nIC TAK NIE TUCZY JAK MAŁY RUCH.. OGRANICZAJ SPACERY, JAZDY ROWEREM , CIEZKĄ PRACĘ.. JEDZ DUZO FASTFODÓW.. HAMBURGERY, GYROSY, I SER ŻÓŁTY W KAZDEJ POSTACI, NAJLEPIEJ TUCZĄ TOSTY, ZAPIEKANKI ITP...MAKARONY Z SOSEM .SŁODYCZE.. POTRAWY MACZNE PIEROGI KOPYTKA .. KLUCHY .. JOGURTY OWOCOWE PEŁNOTŁUSTE, ZAWSZE SWIERZE PIECZYWO.. JAKIEŚ PIWO NA APETYT .. PÓŁ ROKU ZASTOSUJ SIĘ DO MOICH WSKAZÓWEK I SZYKUJ KASĘ NA WYMIANĘODZIEŻY NA ROZMIAR ANAWET DWA WIEKSZE .. POWODZENIA :))

Reklama

Napisał(a): gość -

To banał, ale pojadaj słodycze, dobrej jakości, czyli z dobra czekoladą. Jak nie lubisz mdłych smaków, to np. kawowe cukierki Coffe Amo są naprawdę spoko. No i najlepiej jeść słodkie jako deser, po innym, pełnowartościowym posiłku, a nie zamiast śniadania, czy obiadu.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak przytyć? Najlepsze sposoby