5
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń16
  • Odpowiedzi5
  • Ocen na +0
5 ppt ?

Jak radzić sobie z alergią? (6)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak radzić sobie z alergią?

Napisał(a): Gość -

Jestem alergiczką - w stosunkowo niewielkim stopniu, ale czasem to meczy. Ze swojej strony mogę polecić pewne preparaty medyczne atyalergiczne, ale też zwykła prewencja jest dobra. jako alergiczka na sierść psa i kota bezwzględnie przestrzegam mycia rąk po głaskaniu zwierzęcia. Pył i kurz - jeśli chodzi o wysypkę na rekach przede wszystkim kremy, ale także wietrzenie pokoju. Co Wy polecacie?
INTERIA.PL

Re: Jak radzić sobie z alergią?

Napisał(a): Gość -

wiesz co ja na szczęście należę do osób, których jeszcze żadna alergia nie dopadła, ale podobno za jakiś czas wszyscy będziemy alergikami. Tak się nam świat zmienia, a co do tego, co stosować to czytałam gdzieś, że immulina, która wzmacnia odporność także zmniejsza incydenty alergii. Więc może dla ciebie też byłaby odpowiednia, jeśli jesteś alergiczką??:)

Re: Jak radzić sobie z alergią?

Napisał(a): Gość -

Przy prawdziwej alergii-kichaniu,wycieku z nosa ,który trudno opanowwć, swędzeniu uszu, drapaniu gardła,pieczeniu oczu itd.samo mycie rąk i wietrzenie pomieszczeń nie wystarczy.Mam z tym problem od chyba 10 lat, ale po serii zastrzyków odczulających i systematycznym braniu leków da sie wytrzymać.Ponieważ największe kłopoty mam od marca, kiedy zaczynają pylić drzewa,codziennie na noc biorę alertec,aleric a ostatnio telfexo, poza tym do nosa krople, do oczu krople, a w ciężkich stanach dochodzą do tego jeszcze inhalatory- ale to już na receptę od alergologa.A leczyć się trzeba, bo jak nie to astma murowana w przyszłości

Reklama

Re: Jak radzić sobie z alergią?

Napisał(a): Gość -

Tak naprawdę życie alergika jest bardzo ciężkie- wiem coś o tym:) Najlepiej jest znaleźć dobrego alergologa, który przepisze maści lub tabletki. Niektóre z nich są bardzo skuteczne. Ja od czasu do czasu kiedy nie mam nic innego pod ręka to posiłkują się wapnem

Reklama

Re: Jak radzić sobie z alergią?

Napisał(a): Gość -

Ja jestem alergikiem i jestem dość silnie uczulony na wszelkie pyłki - traw, krzewów, drzew, kwiatów etc. Niestety już od wielu dni, jak tylko zaczęło się zielenić mam pewne problemu. U mnie objawia się to w taki sposób, że rano trudniej mi wstać, jestem bardziej senny, poza tym to straszliwe kichanie jak tylko wyjdę nagle na zewnętrz i kilka innych objawów... Ostatecznie pomaga mi bardzo lek - Zyrtec UCB. Biorę codziennie na noc jedną tabletkę i następnego dnia nie ma praktycznie problemów z alergią, ale niestety ,... lek nie jest tani i branie codziennie tabletki kosztuje ;/ Co prawda ostatnio znalazłem tanią aptekę Juventy w łódzkiej galerii manufaktura, gdzie można kupić takie leki taniej więc teraz nie jest to już aż taki problem. Mają tam też bardzo tanio Alertec, który również mogę polecić, całkiem skuteczny no i nie odstrasza ceną.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak radzić sobie z alergią?