107
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń7 tys.
  • Odpowiedzi30
  • Ocen na +0
107 ppt ?

Jak radzić sobie z utratą ochoty na seks? (31)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak radzić sobie z utratą ochoty na seks?

Napisał(a): Gość -

Obecnie traktujemy seks jako przerywnik w wirze codziennych obowiązków, jak szybki sposób na odstresowanie się, przez co staje się on dla nas powodem do frustracji. Nie czerpiemy z niego żadnej satysfakcji, coraz częściej nie mamy po prostu na niego ochoty. Skąd ją czerpać? Czy jeżeli mamy w tej kwestii kryzys to szukać czegoś co będzie dla nas zastępstwem satysfakcji seksualnej?
INTERIA.PL

Reklama

Re: Jak radzić sobie z utratą ochoty na seks?

Napisał(a): Tris -

Popieram dwie wypowiedzi wcześniej, po drugie niby czym chciałbyś zastąpić....., masz już 90 lat, by musieć zastąpić seks....., jeżeli to Ty masz z tym problem to tak jak było wyżej idź do seksuologa, jeżeli razem macie problem to również do seksuologa, więc....., w czym problem... :D

Reklama

Reklama

Napisał(a): gość -

gość
zofia16 bez seksu morzna zyc.
Więcej, seksem można obrażać.
Można myśleć, że coś się załatwi. Fachowcy mówią wtedy o instrumentalnym używaniu seksu. Intencje, którejś strony mogą być dobre ale to nie znaczy, że chciane przez stronę. Jakby dalej poszukać to takie miękkie upokarzanie z podtekstem dobrych intencji. Spadaj.

Napisał(a): gość -

Jak zmienić sytuację? Może po prostu bardziej się starać. Poza tym "te sprawy" z ukochaną osobą nigdy się nie nudzą. Problem leży więc w psychice. Poza tym zdumiewa mnie łatwość, z jaką kobieta pisze, w formie MY, a nie JA (znudziliśmy się i nie potrzebujemy tego). Gdzieś pomieszały się Wam lub Tobie wartości, a może już jesteście ze sobą dla kasy i majątku rodzinnego.

Napisał(a): yvonnede -

Ochota utraty ochoty na sex moze miec wiele przyczyn,najlepiej udac sie do lekarza.....stres,oslabienie pracy hormonow u kobiet,mezczyzni w podeszlym wieku i na koniec zanik atrakcyjnosci partnera.partnerki...wiele jest przyczyn niestety...mozna wymianiac bez konca...Sex to przyjemnosc i jesli cos sie dzieje z naszym organizmen trzeba szukac pomocy.Pozdrawiam wszystkich z problemami i zycze powodzenia powrotu do checi delekotowania sie tymi cudnymi momentami.Y.
Załączniki:

Napisał(a): Alchemik -

Proste co za kursywa k.mam o lepiej.widze ze mam wiecej znakow niz przedtem to znaczy bonus kobiety.A ladna jestes jak sie tak zloscisz na mnie ze nie mozesz zatrzymac mysli w biegu ogien tez a jest zywiołem Krolowa wprawdzie wymyslila jakis piaty bo filoxofi nie czta ale to na pewno jej doradcy z drugiej strony mocy ,niestety mimo staran nie oddzywa sie do mnie chyba chba mnie testuje a ja pisałem w meilu ze namekach niech mnie testuje,Pan /druga strona/ tu panie Pogorzekski co jest muminku litery z emocji przestaeiasz zaraz koncze wytrzymaj bo zywiol filozofow cie spali i nic nie bedzie z 5th zywiolu i klapa.Rada na ten sex czy zywiol juz sam nie wiem.ale 5 nie ma to iluzja zreszta przyjemnajuz.MUMINKI TO JEST WAS DWIE TERAZ ROZUMIEM ZE NIE MOZECIE DOCZEKAC SIE KONCZ JA JESTEM Z LODZI PODWODNEJ Z MOSKITIERAMI CKTORY JUZ ZY COS TAKIEGO WIEC WIEM ZE KONCZYC TRZEBA JAJ LESZEK WIECIE KTORY A ZRESZTA CO ZA ROZNICA MUMINKI /KI NIE ZACZYNAJ JESZCZE RAZ JAK NIE SKONCZYŁEM DOBRZE ZE ZMIENIŁYSCIE CZCIONKE ZMIANA JEST PRZYJEMNA NADAL MAM 3999 ZNAKOW SS TAL TAK ZNOWU NAPASC MAM ZACISNAC KLESZCZE JAK RAK.AD REM.CZYTAM TEKST JESZCE RAZ DLAKONTROLI I CIAGLE ZMIANY CO Z DIABLEM SIE SPRZELISCI NIE MAM JESZCZ 3999 ZNAKOW CHBA ZE TO WASZODWROVONY ZNAK, TOSIE SPIESZE SKONCZYC DOBRZE A WIEC aTENCZYCY SPRAWA MA SIE TAK JAK MOWIL PLATON TEN OLBRZYM CHYBA Z4 WIEKU PRZED NASZA ERA.POWTARZAM NIE Z4 TYLKO Z CZWARTEGO WIEKU PRZED NASZA ERA SPALI WAS TEN ZYWIOL ITRZEBA BEDZIE POLEWAC INNYM ZYWIOLEM H2O MOZE ZNACIE ALE TO NIE O7 ZGŁOS SIE..jAK SIE ZMIESZA ZYWIOL Z C2H5OH W PROPORCJI AZEOTROPU CZYLI 5 ZYWIOŁU 95 NIE ZYWIOLU I GULNIE NIEZLA LUFE ALE PRZED BO PO TO JUZ NIE IWYTRZYMA NP KWADRANS TO SEX MUROWANY.mIST znowu muminki mi mieszacie juz kincze tak sie tego konca nie mozecie doczekac nie warjujcie bo zywiol ktorego w czlowieku jest z 80% nie 95 nie pomoze.Juz sie ruszam i bede konczyl.Mistrz Malgorzacie nalewal spirytus bo nie osmielł by sie np.Szampana/Aja nie ajajaj tyko ja Podał bym Krolowej szamoana tylko niech nie ochladza sie w wannie prawdziwym zywiołrm w tych 20m2.Nie uchodazi/.Parze a widze ze twuj nasttruj bo nie mij jakis taki homo nie wiadimo a ja mam dobry.Nie nas truj aciebie otruje czdem jakim dajesz co.nie czdem a czadem inie czda a tech. nie mieszaj.Otruc cie moze takze krolowa ktorej pronko doradza "wiecej czadu" ale po co ona Krolowa miala by truc jest sama czadem taka dialektykaChyba wyjde z siebie iposkarzem sie w sieci rybackiej ze zamieniasz szampan na szampon ten od lupiezu jak mozesz robic ton \krolowej a robisz rdza takie fe2o3 cie zzera kub ci slono placa a moze za malo man jakis element pisowni od naszych przyjaciol od szkalanki i tanca ale nie z gwiazdami /pardon gwizdami /Nadal mam 3666 znakow bo trojki sie nie da odwrocic jak to robil moj kokega z radia zak w uc same bledy ale dziabaj robi takie same.Do cholery nie wygrasz BATMAN rusz sie w koncu pomoz przeciez nie bede prosił krola nie karola Gustawa bynajmniej.\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\Znalazl sie wkoncu ten krol czy nie o7 zglos sie pocdrwian KUKIZA no nie nazwisk nie mozna przekrecac Ten o d cyckow czy pierwsi to na pewno sa taka wspolna czesc koniumkcja czy cos takiego .\czytam tekst dla kon Troli czy nie figluja.A jednak zmiany Batman do cholery pilnuj te rozpalone lodem panoenki dialektyka trudne slowo ale jak nie zmienisz tekstu to moze ci sie utrwali a warto. a moze ty jestes ten co nie rzuca cienia .to dzwonie do lucka i polakow juz oni ci zrobia porzadek w elektrycznych kotlach na rope naftowa nie gaz.A zreszta moze na antygrawitacje. nzdal mam trojke z markiem nie Aureliuszem bron bron.Mowie ze nie nazad tylko do finalu oj poskarze sie gzie trzeba za te chochliki czy trole dalej trzy 666 nie da sie zmienic chyba ze odwrociszKoncze bo dawno po finale wszystko opadlo nawet zywioly ale polocja alkomatem wykryje te 2 moze 1,5 orimila.Nie orimila tylko C2h5oh cos nie lubie piatek a dzis sobota.Holera przez szmo h nie komuncja tylko koniunkcja
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak radzić sobie z utratą ochoty na seks?