107
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń7 tys.
  • Odpowiedzi30
  • Ocen na +0
107 ppt ?

Jak radzić sobie z utratą ochoty na seks? (31)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jak radzić sobie z utratą ochoty na seks?

Napisał(a): gość -

Tu nie potrzebny sexuolog..niestety poprostu tak bywa...w niektórych zwiazkach ...jak np mój to jest przykre ale prawdziwe...ciogłe wachania nastroju partnera ,,przerywanie w szczytowych momentach ...i drzucanie partnerki tak sie kończy...ja niestety tak mam kiedy juz kłótnie miną i niby ma juz byc ten sex to niemam ochoty nie umiem udawac e jest mi dobrze bo gdy mysle by nieprzerwał..szybkim wytryskiem..albo niechecia..to poco tu sie podniecac jak człowiek zostanie odtracony..przykre ale prawdziwe...zwiazałam sie z człowiekiem który tylko chciałby brac a nic dawac..to jest najgorsze to co moze byc
INTERIA.PL

niestety nie ty jedna..., albo nastrój albo agresja po..., jeśli już to jest fajnie jak zawsze, ale po ...wracają demony a mój mąż zamiast miłości okazuje mi agresję, więc unikam i tak jest bezpieczniej , co nie znaczy że tęsknię za nim i za naszą bliskością... i w ten sposób zamyka się sprawa sexu

Reklama

Nie rozumiem. Jak można stracić ochotę na coś co jest przypisane ludzkiej naturze. Oczywiście może być tak jak z przejedzeniem, chwilowy brak apetytu, ale piszesz, że nie masz ochoty na seks wcale. Nie wiem jak to jest. Po 30 latach małżeństwa w wieku 54 lat nie doświadczyłem nigdy czegoś takiego. Zaznaczam, że seks uprawiam tylko z jedną partnerką. Nie jestem nim znudzony ani zniechęcony do niego i myślę, że jeszcze długo tak będzie.Pozdrawiam Plek

seksem można tez płacić -ja mam wyremontowane i pięknie urządzone mieszkanie praktycznie bez grosza wydatku.Nie był za cudowny a,raczej bylejaki ale jako fachowiec super .To tylko 2 miesiace mozna powiedzieć wyrzeczeń i mieszkanko jak z bajki i wszystko zrobił sam.Teraz już musiał sobie iść na inne budowy bo remont nie moze trwać wiecznie zwłaszcza ze w fugowaniu był miernotą ale co tam .W końcu to nie mydło i warto było bo bilans zyskó i strat wychodzi znacznie na plus a, ja juz powoli zapominam o tej prawie nieruchomości

Reklama

no tak.W dobrych czasach to taki jeden prezesik samochód mi nawet kupił a, dzisiaj to rzuci ci stówkę i myśli ze jest w porządku a,jeszcze potrafia się targować .Schodzi na psy ta robota .Na rynek weszło sporo małolat i one psują cenę i warunki.Ja tam mam swoich stałych do tego zawsze coś dochodzi tzw.jednorazówek i jakoś daję radę ale wiele dziewczyn pojechało za chlebem na zachód

Reklama

ie musisz jego uprawiac mnie tez nie ciagnie do seksu i nie wyplakuje sie poprostu jego nie uprawiam nie mam na niego ochoty juz od dluzszego czasu a wrecz przeciwnie jakas odraze czuje mysle i mysle i zastanawiam sie w czym tkwi roblem moge tobie powiedziec ze jestem mloda kobieta,ale to i tak nic nie zmienia ze nie mam ochoty na seks nawet nie pomysla bym,gdyby twoj artukul nie pojawil sie a ja jego czytam tak ze nie masz sie czym martwic bo nie ty jedna jestes na swiecie o podobnym problemie

Napisał(a): asdf1 -

[cytat kogo=gość]Jak zmienić sytuację? Może po prostu bardziej się starać. Poza tym "te sprawy" z ukochaną osobą nigdy się nie nudzą. Problem leży więc w psychice. Poza tym zdumiewa mnie łatwość, z jaką kobieta pisze, w formie MY, a nie JA (znudziliśmy się i nie potrzebujemy tego). Gdzieś pomieszały się Wam lub Tobie wartości, a może już jesteście ze sobą dla kasy i majątku rodzinnego.[/cytat
]
a co powiesz na wersje: jestesmy ze soba, bo mamy dzieci, lubimy ze soba rozmawiac, wychodzic razem, wyjezdzac, cenimy swoja madrosc i doswiadczenie... a wymiana plynow ustrojowych nie jest AZ TAK wazna???

chyba najwazniejsze, ze NAM jest w tej sytuacji dobrze.... obojetnie, z jekiej przyczyny jestesmy ze soby...milosc to nie seks...TO TEZ SEKS, ale nie tylko on ... jest 5000 rzeczy wazniejszych w dobrym malzenstwie niz wymiana plynow ustrojowych i krotkie spiecie w mozgu..... nie mowie, ze my nie "mamy seksu" .----- mamy, ale nie stanowi on o jakosci naszego malzenstwa.....
asdf1][cytat kogo=gość Jak zmienić sytuację? Może po prostu bardziej się starać. Poza tym "te sprawy" z ukochaną osobą nigdy się nie nudzą. Problem leży więc w psychice. Poza tym zdumiewa mnie łatwość, z jaką kobieta pisze, w formie MY, a nie JA (znudziliśmy się i nie potrzebujemy tego). Gdzieś pomieszały się Wam lub Tobie wartości, a może już jesteście ze sobą dla kasy i majątku rodzinnego.[/cytat
]
a co powiesz na wersje: jestesmy ze soba, bo mamy dzieci, lubimy ze soba rozmawiac, wychodzic razem, wyjezdzac, cenimy swoja madrosc i doswiadczenie... a wymiana plynow ustrojowych nie jest AZ TAK wazna???

lukrecyja w sumie jak człowiek jest zestresowany to raczej nie ma ochoty na seks, ale dobrze jest też sie odpowiednio rozgrzać przed seksem, może brakuje Ci dłuższej gry wstępnej, która zachęciłaby Cię do seksu, poczytaj sobie na przykład http://bb365.(...)-seksem
dlaczego MIALABYM MIEC OCHOTE NA SEKS???... jest milion innach rzeczy na ktore nie mam ochoty.... jako czlowiek chce MOC NIE MIEC OCHOTY NA SEKS:::proste? W ZYCIU MIALAM TYLE SEKSU; ZE MOGLABYM OBDZIELIC §= PISZACYCH TUTAJ:::TERAZ nie mam tej ochoty i jest dobrze
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak radzić sobie z utratą ochoty na seks?