49
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń701
  • Odpowiedzi42
  • Ocen na +0
49 ppt ?

Jak ratować moje zniszczone i suche włosy?? (43)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak ratować moje zniszczone i suche włosy??

Napisał(a): kokardkowa -

To co mam teraz na głowie, to dosłownie siano! Moje włosy są zniszczone, suche i z każdym dotknięciem się łamią. Zniszczyłam je moim blondem, bo prawie za każdym razem fryzjerka robiła mi kolor rozjaśniaczem. Teraz już chce mieć naturalny kolor, ale też chce z tej suchości odratować moje włosy. Co robić? Odżywki na zniszczone włosy, wzmacniające nie działają. Jakim innym sposobem mogę je trochę odżywić? Może macie jakieś domowe sposoby?
INTERIA.PL

Re: Jak ratować moje zniszczone i suche włosy??

Napisał(a): Tris -

kokardkowa fryzjerka robiła mi kolor rozjaśniaczem.
A tak szczerze to było Twoje żądanie czy fryzjerki.....?!??? :P Bo aż wierzyć mi się nie chce, by fryzjerka takie coś robiła....., sama jestem fryzjerką, więc coś na ten temat wiem :P , no i mam jeszcze jedno pytanie: wiesz jaką wodą utleniającą Ci to robiła (chodzi mi o procenty :P )????
No i jeszcze ostatnie pytanie :D : Czy prócz tego rozjaśniania, prostujesz coś włosy, używasz lokówki czy coś innego.....???

Napisał(a): gość -

kokardkowa To co mam teraz na głowie, to dosłownie siano! Moje włosy są zniszczone, suche i z każdym dotknięciem się łamią. Zniszczyłam je moim blondem, bo prawie za każdym razem fryzjerka robiła mi kolor rozjaśniaczem. Teraz już chce mieć naturalny kolor, ale też chce z tej suchości odratować moje włosy. Co robić? Odżywki na zniszczone włosy, wzmacniające nie działają. Jakim innym sposobem mogę je trochę odżywić? Może macie jakieś domowe sposoby?
Moje włosy były w takim samym stanie jak Twoje ,tylko ja nie czekałam na porady z forum ,osobiście pokazałam się na drugi dzień kierowniczce salonu fryzjerskiego.
Nie zwróciła mi pieniędzy ,ale za to mam przez 10 dni maseczki z witaminami na włosy , muszę powiedzieć że włosy moje są na prawdę zdrowe.
Już nie mam końcówek połamanych.

kokardkowa To co mam teraz na głowie, to dosłownie siano! Moje włosy są zniszczone, suche i z każdym dotknięciem się łamią. Zniszczyłam je moim blondem, bo prawie za każdym razem fryzjerka robiła mi kolor rozjaśniaczem. Teraz już chce mieć naturalny kolor, ale też chce z tej suchości odratować moje włosy. Co robić? Odżywki na zniszczone włosy, wzmacniające nie działają. Jakim innym sposobem mogę je trochę odżywić? Może macie jakieś domowe sposoby?
Aquaoleum stosuje od lat. Nic lepszego nie znalazlam, po prostu cudotworca. Vita cement byl troche za ciezki dla moich wlosow, cienkich, delikatnych, typowoslowianskich.
Po umyciu najlepiej kapiela vita cement, nalozyc, splukac i efekt przechodzi marzenie. Dodatkowo piekny zapach´i niespodzianka przy nastepnych 2-3 myciach, wlosy nie placza sie, czasem nie trzeba odzywki. Polecam!

Napisał(a): marzenie1980 -

bodzik1
marzenie1980 Nie chce mi się już klepać po raz kolejny tego samego.
Wygoogluj sobie olejowanie włosów.
Ja polecam olej kokosowy i Darbur Sesa.
pzdr
pomaga......???
Robię tak mniej więcej 2 razy w tygodniu. Zostawiam na noc.
Efekty widać po jakimś miesiącu. Ja polecam. Spróbować możesz, bo oba olejki są w miarę tanie. (ok. 20-30 zł a starczają na długo).
Spróbuj i daj znać czy pomogło:}

Napisał(a): bodzik1 -

marzenie1980
bodzik1
marzenie1980 Nie chce mi się już klepać po raz kolejny tego samego.
Wygoogluj sobie olejowanie włosów.
Ja polecam olej kokosowy i Darbur Sesa.
pzdr
pomaga......???
Robię tak mniej więcej 2 razy w tygodniu. Zostawiam na noc.
Efekty widać po jakimś miesiącu. Ja polecam. Spróbować możesz, bo oba olejki są w miarę tanie. (ok. 20-30 zł a starczają na długo).
Spróbuj i daj znać czy pomogło:}
No...akurat ja nie mam problemu....:)
Noszę krótkie fryzurki i mimo farbowania i suszarki jakoś jest ok...:)
ale Córa ma masakrycznie zniszczone włosy....Ale to pewnie zasługa prostownicy.....:)))

Mam dlugie wlosy. Od jakiegos czasu zaczely sie lamac i wygladaly fatalnie. Zapytalam w Black Pearl w Krakowie, co powinnam zrobic w takiej sytuacji, bo odzywki nie pomagaly. Zaproponowano mi zabieg keratynowego prostowania wlosow i wlosy sa teraz o wiele zdrowsze i juz sie nie lamia :)

Napisał(a): -

Wcieraj we włosy olejek, np. arganowy, na kilka godzin przed myciem. Polecam również maseczkę z awokado. Składniki: Awokado, 1 łyżka miodu, 2 łyżeczki oliwy z oliwek. Obrane awokado utrzyj do konsystencji papki. Dodaj miód i oliwę z oliwek, a następnie dokładnie wymieszaj. Tak przygotowaną maseczkę nałóż na włosy i trzymaj 20 minut.

Ja wcierałam w swoje włosy wszelkie dostępne maski i oliwki, ale dopiero kuracja od wewnątrz dała rezultaty na jakie od dawna czekałam.Najbardziej cieszy mnie fakt, że przestały mi w końcu wypadać, ale jeszcze przede mną miesiąc kuracji vitapilem to myślę, że i blasku nabiorą
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak ratować moje zniszczone i suche włosy??