51
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń710
  • Odpowiedzi44
  • Ocen na +0
51 ppt ?

Jak ratować moje zniszczone i suche włosy?? (45)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jak ratować moje zniszczone i suche włosy??

Napisał(a): Gość -

Ja mam włosy zniszczone farbowaniem, to przede wszystkim. Chociaż, w związku z tym, że są też pozbawione jakiejkolwiek puszystości, to do niedawna używałam lokosuszarki, co też dodatkowo niszczyło włosy. Teraz mam Volumizer z Rowentyhttps://www.y(...)xdyzB7o - tutaj w filmiku można zobaczyć o co chodzi i jak to działa. mi na początku sprawiło trochę trudności, ale teraz mam tak puszyste włosy, jak nigdy, a poza tym, dzięki tej nakładce (nie pamiętam, jak się nazywa:P) są lśniące i miłe w dotyku :)
INTERIA.PL

Napisał(a): gość -

Na wzmocnienie wlosow, rzes, brwi, a nawet poprawe wygladu blizn najlepszy jest olej rycynowy, o ktorym mozna przeczytac tutaj:http://wszystkookosmetykach1.blogspot.fi/2014/09/czesc-teraz-pora-na-recenzje-tego-oto.html

Reklama

Aspazja1 Warto nawet zwykłe maski trzymać dłużej na włosach. Ja zakładam na cała noc zamiast na kilkanaście minut. Robiłam tak juz kilka razy, widzę znaczną poprawę.
A jakich masek używasz? jaka firma?

Ja daję na włosy jedwab. Od czasu do czasu chodzę do fryzjera na regenerację włosów, ale nie widzę takich efektów jakich się spodziewałam. Musze spróbować kurację tym preparatem z bambusa, tez słyszałam, ze po nim włosy pięknieją.

Reklama

Reklama

u mnie na włosy szczerze mówiąc to kokosowy nie chciał działać za bardzo, ale wiem że to indywidualna kwestia, ale kupno tych olejków to sprawy groszowe na topdrogeria.pl są z pompkami po 20 zł więc można sobie pozwolić na eksperyment ;)

Moje włosy były suche, szorskie, wywijały się na wszytkie strony i chciałam je ściąć, ale fryzjerka poleciła mi zabieg keratynowego prostowania włosów. W salonie był bardzo drogi więc zdecydowałam się sama go wykonać ( to wcale nie jest takie trudne), zamówiłam Encant nahttp://beauty(...)55.html i szczerze
Sama nie mogę poznać moich włosów! Lśniące, gładkie jak tafla!

Napisał(a): edaeds -

Na początku olejek arganowy używałam głównie w naturalnej postaci. Olejowałam włosy. Potem jednak przerzuciłam sie na kosmetyki, które mają go w składzie Jestem zdania,że są o wiele skuteczniejsze oraz wygodniejsze. Nie obciążają również włosów tak jak sam olejek. Świetna jest nowa seria cece Experto. jeśli masz w swoim mieście Naturę albo Hebe możesz się wybrać oraz poszukać bo kosmetyki są bardzo fajne, wzmacniają włosy. Te są po nich o wiele mocniejsze oraz silniejsze. Jestem obecnie na ukońceniu pierszych opakowań ale ide po kolejne.

i-styl.pl/odzywki/228-loreal-mythic-oil-olejek-odzywczy-elixir-3474630380516.html
Zacznij go stosować. Tylko proszę Cię nie oczekuj efektów po 5 razach. Odbudowa zniszczonych włosów to mozolna i powiedzmy trudna praca, dlatego tu liczy się cierpliwośc przede wszystkim

Aspazja1 Czasami używam zwykłego oleju kokosowego, który nakładam na noc na włosy. Dobre są maski do włosów z Waxa czy Kallo sa.
Ja sobie zamówiełam maskę Kallosa na trena.pl i rzeczywiście godna polecenia jak za tą cenę.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak ratować moje zniszczone i suche włosy??