188
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń15 tys.
  • Odpowiedzi31
  • Ocen na +21
188 ppt ?

jak rozpalic kobiete? (32)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

jak rozpalic kobiete?

Napisał(a): ~zarny -

Pytam powaznie - jak rozpalic kobiete i zaprowadzic ja na szczyt? jak podnieciec dziewczyne? nie lubi dlugiej gry wstepnej ani zadnych udziwnien. Wydaje mi sie, ze ona w ogole nie ma ochoty na seks.. I problem w tym, ze ja tez przestaje miec ochote na seks.. co zrobic ? co podnieca kobiete jezeli mam wrazenie, ze jej nic nie podnieca? potrzebuje pomocy, bo juz kompletnie nie wiem, co i jak. Z czego moze wynikac jej nieprzystepnosc?
INTERIA.PL

Reklama

Re: jak rozpalic kobiete?

Napisał(a): ~kaska -

hejtucie chlopaka, ale byc moze nastawienie kobiety zmienilo sie z jakeigos powodu? U kobiety ochota na seks wiaze sie z pyschika, jezeli cos ja blokuje, to nie bedzie miala ochoty, a nawet jezeli bedzie ja miala, to sie nie przelamie.. moze ma ciezki czas, jakies problemy? Moze zazywa tabletki antykoncpecyjne? A moze czuje, ze Ty bardzo chcesz i w jakis sposob naciskasz na nia? czy tak bylo zawsze a moze cos sie zmienilo? odpowiedz sobie na te pytania i sporbuj z nia porozmawiac..

Sprobuj zorganizowac romantyczny wieczor, ale bez parcia na seks.. kolacja, wino, niech sie rozluzni.

Reklama

Napisał(a): olianka -

taka zmiana u kobiety jeśli chodzi o chęć na seks może mieć wiele powodów. To, co najczęściej się dzieje to szalejąca gospodarka hormonalna, porozmawiaj z nią, podpytaj. Często też to skutek uboczny antykoncepcji, a może po po prostu stres i złe samopoczucie Twojej partnerki odbijają się też w sypialni? Dodaj dwa do dwóch, a znajdziesz rozwiązanie.

Reklama

Napisał(a): ~gość -

Zwróćcie uwagę, czytając tego typu tematy, że jak kobiecie się nie chce, to faceci i wyłącznie faceci od razu podpowiadają, że na pewno ma innego. Z czego to wynika, bo całe życie mają takie parcie na seks, że w tych ograniczony łbach nie mieści im się fakt, że można żyć bez seksu i w ogóle go nie potrzebować. Tylko nie piszcie mi w odpowiedzi bzdur, że człowiek musi chcieć, bo natura go tak stworzyła. Jest coraz więcej badań w tym kierunku, mówiących o tym, że sporo jest takich ludzi i nie trzeba ich leczyć, bo nie wynika to z żadnych zaburzeń jak do tej pory uważano. Ponoć ma to być uznane jako osobny rodzaj orientacji seksualnej obok hetero, bi, homo. Nie mylić z aseksualizmem, bo w tym przypadku poszukuje się przyczyn braku pożądania. Oglądałam nawet film na ten temat, ale nie pamiętam gdzie.

Napisał(a): ~tip -

~kaska hejtucie chlopaka, ale byc moze nastawienie kobiety zmienilo sie z jakeigos powodu? U kobiety ochota na seks wiaze sie z pyschika, jezeli cos ja blokuje, to nie bedzie miala ochoty, a nawet jezeli bedzie ja miala, to sie nie przelamie.. moze ma ciezki czas, jakies problemy? Moze zazywa tabletki antykoncpecyjne? A moze czuje, ze Ty bardzo chcesz i w jakis sposob naciskasz na nia? czy tak bylo zawsze a moze cos sie zmienilo? odpowiedz sobie na te pytania i sporbuj z nia porozmawiac..

Sprobuj zorganizowac romantyczny wieczor, ale bez parcia na seks.. kolacja, wino, niech sie rozluzni.
"za bardzo naciskasz na nią..." aha... to będzie raz na kwartał lub wcale..a jak wcle to szkoda się męczyć... zostału tu wymienione tyle "problemów", iz mozna sądzić e to włłasnie kobieta jest jednym wielkim problemem... cóż... możesz próbować wiele opcji.... jest jedna prostsza, ale cleży od twoich priorytetów.... zmień model. Zapewniam później nie bedzie lepiej... ojdzie tylko więcej tych "problemów" wymówek...
« Wróć do tematów
Do góry strony: jak rozpalic kobiete?