555
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń50 tys.
  • Odpowiedzi54
  • Ocen na +0
555 ppt ?

Jak rozpoznać sztuczne piersi? (55)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak rozpoznać sztuczne piersi?

Napisał(a): Gość -

Nie wszystko złoto, co się świeci. Tak samo nie wszystkie duże piersi są prawdziwe...
Myślicie czy łatwo jest odróżnić sztuczne piersi od prawdziwych? a jak tak to jak?!:D
Poradźcie coś jak tu żyć w tym świecie sztuczności?
Załączniki:
INTERIA.PL

Reklama

Re: Jak rozpoznać sztuczne piersi?

Napisał(a): gość -

drogi autorze, mam nadzieje że ten temat to nie żadne nabijanie w butelkę czy ściema, jesli nie to coś ci powiem. Czy ty jako facet chcesz mieć kobietę z naturalnymi piersiami które wiadomo że z czasem będą opadać, wiotczeć (najbardziej mozliwe to po porodzie, i tu decyduj czy zalezy ci na wykarmionym potomku i jego matce, czy na tzw bimbałach) , będą mniej jędrne i bez rozstępów, czy chcesz mieć zadbaną przez operacje plastyczne lalę która będzie miała sterczące i elastyczne piersi jak przy zgniataniu elastycznej piłki z tworzywa? weź się zastanów, niewiele jest kobiet, ba nawet juz młodych dziewczyn przed 20 rokiem zycia które będą miały takie "balony" jak "panie" na powyższych zdjęciach. Jak kobieta będzie widziała że interesujesz się zbytnio tematem jej biustu, tu czy jest silikon czy naturalne do pomiętolenia żeby sprawdzić do powinna ci dac kopa w dupę. Ja mam 23 lata, miskę biustonosza C, i tak jak większosc moich kolezanek ktore mają nawet mniejsze ode mnie to zaręczam ci ze nie mamy az tak jędrnych, nadętych gruczołów mlecznych jak panie powyzej. Czy dla ciebie będzie ważne w łóżku i przytulaniu non stop wykręcanie i miętolenie jej piersi, które chciałbyś aby były jak te powyzej ale nie z silikonu? Ileż to pań chciałoby aby ich partner miał jędrny, podciągnięty worek mosznowy, żeby męsko się prezentował a nie jak staruszek z worem do kolan, aby "jaja" nie dyndały. To działa w dwie strony, tylko wy faceci macie luksus że waszych "dzyndzli" nie widać bezpośrednio, tylko dobpiero potem wychodzi ze wasze "wory są niejędrne", malo która dziewczyna czy żona powie swojemu "panu" że zamiast jędrnego ciala, i estetyczne wyglądającego worka mosznowego ma obwisły "wór z obijającymi się kamieniami." Albo wybierasz kobiete taka jaka jest potem "widziały gały co brały", albo od razu sprawdzonego plastika wybierasz. Zapewniam cie ze normalnie wyglądająca dziewczyna, bez przesadnego plastiku, tapety na mordzie i zachowania blachary na 100% ma naturalne i ciesz sie!

Reklama

Re: Jak rozpoznać sztuczne piersi?

Napisał(a): gość -

Jedno pytanie, które obali ten Twój przydługawy monolog. Dotykałaś kiedyś sztucznej piersi ??

gość drogi autorze, mam nadzieje że ten temat to nie żadne nabijanie w butelkę czy ściema, jesli nie to coś ci powiem. Czy ty jako facet chcesz mieć kobietę z naturalnymi piersiami które wiadomo że z czasem będą opadać, wiotczeć (najbardziej mozliwe to po porodzie, i tu decyduj czy zalezy ci na wykarmionym potomku i jego matce, czy na tzw bimbałach) , będą mniej jędrne i bez rozstępów, czy chcesz mieć zadbaną przez operacje plastyczne lalę która będzie miała sterczące i elastyczne piersi jak przy zgniataniu elastycznej piłki z tworzywa? weź się zastanów, niewiele jest kobiet, ba nawet juz młodych dziewczyn przed 20 rokiem zycia które będą miały takie "balony" jak "panie" na powyższych zdjęciach. Jak kobieta będzie widziała że interesujesz się zbytnio tematem jej biustu, tu czy jest silikon czy naturalne do pomiętolenia żeby sprawdzić do powinna ci dac kopa w dupę. Ja mam 23 lata, miskę biustonosza C, i tak jak większosc moich kolezanek ktore mają nawet mniejsze ode mnie to zaręczam ci ze nie mamy az tak jędrnych, nadętych gruczołów mlecznych jak panie powyzej. Czy dla ciebie będzie ważne w łóżku i przytulaniu non stop wykręcanie i miętolenie jej piersi, które chciałbyś aby były jak te powyzej ale nie z silikonu? Ileż to pań chciałoby aby ich partner miał jędrny, podciągnięty worek mosznowy, żeby męsko się prezentował a nie jak staruszek z worem do kolan, aby "jaja" nie dyndały. To działa w dwie strony, tylko wy faceci macie luksus że waszych "dzyndzli" nie widać bezpośrednio, tylko dobpiero potem wychodzi ze wasze "wory są niejędrne", malo która dziewczyna czy żona powie swojemu "panu" że zamiast jędrnego ciala, i estetyczne wyglądającego worka mosznowego ma obwisły "wór z obijającymi się kamieniami." Albo wybierasz kobiete taka jaka jest potem "widziały gały co brały", albo od razu sprawdzonego plastika wybierasz. Zapewniam cie ze normalnie wyglądająca dziewczyna, bez przesadnego plastiku, tapety na mordzie i zachowania blachary na 100% ma naturalne i ciesz sie!

Re: Jak rozpoznać sztuczne piersi?

Napisał(a): gość -

Pierwszy raz napisze, bo kobieta wyżej ma strasznie małą wiedzą. Po pierwsze faceci nie mają jaj tylko jądra i znajdują się one w mosznie i to czy zwisają czy nie, zależy od temperatury, a nie wieku, temperatura w mosznie jest niższa niż temperatura ciała człowieka, jest to specjalne przystosowanie natury do przechowywania plemników, które w wyższej temperaturze umierają, u tego samego faceta w zależności od temperatury otoczenia jądra zwisają gdy w pomieszczeniu jest wysoka temperatura i podnoszą się do góry gdy jest chłodniej. Jeżeli Pani chce by ludzie byli bezpłodni niech sobie podnoszą operacyjnie jadra(jak coś takiego istnieje) by były ładne dla Pani i powinna Pani być z takim facetem do końca życia, bo wtedy dwóch idiotów mniej by było i nie krzywdziło więcej własnego potomstwa. Natura(lub Bóg w zależności od przekonań) ukształtowała nasze cechy zewnętrzne ze względów praktycznych, a nie wyglądu.

Wracając do tematu jak autorze znajdziesz sobie dziewczynę z małym biustem nie będziesz mieć problem: czy biust jest sztuczny, czy naturalny; a po ciąży kobiecie biust się powiększy chyba że nie przytyje.:) Dziewczyny z małym biustem zwykle wyglądają też dużo młodziej i wolniej się starzeją optycznie. Ja jestem przeciwnikiem wszystkiego co sztuczne, przez tysiące lat ludzie żyli bez operacji plastycznych, zakochiwali się, zakładali rodziny i żyli moim zdaniem szczęśliwiej niż obecnie, a na pewno nie wszyscy byli piękni i idealni, jak dzisiejsze gwiazdy z TV i Gazet, to wszystko tak naprawdę nie jest nam potrzebne, bo osobę, którą się kocha, akceptuję się w pełni jaką jest, a nie modeluje jak plastelinę według własnego wzorca piękna. Teraz wszystkie kobiety malują się już od najmłodszych lat i farbują włosy, nie myśląc, że w przyszłości będzie to ich wysoko kosztować, cera u 30 latki będzie jak u 50 latki dawniej, a włosy zamienią się w siano lub będą wypadać, bo kosmetyki wcale nie są 100% bezpieczne i nie groźne dla zdrowia. Na marginesie dodam, że dla mnie niektóre dziewczyny bez makijażu są tak piękne, że inne nawet z 10 mm warstwą tapety nigdy im nie dorównają, a co do operacji plastycznych co mi po ładnie zrobionej kobiecie skoro geny odzwierciedlające jej wygląd nie uległy zmianie i dzieci wcale nie będą miały jej wyglądu? Natury nie da się oszukać dla tego mojej uwagi nawet nie zwracają wytapetowane plastiki, które za parę lat posypią się niczym kapitalizm w ostatnich latach, moją uwagę zwracają tzw. szare myszki, które dla mnie wcale nie są szarymi myszkami, to dla mnie jak porównanie PRL-owego Bloku odnowionego w super jaskrawych kolorkach z XIX wieczną kamienicą, która mimo wyblakłych kolorów bije na głowę XXI tandetę. Dlatego apeluję do pań nie dajcie się zwariować i wyciągnijcie wnioski z tego co pisze. Wszystko co naturalne jest piękne!

Zaraz zostanę zjechany przez Panię bo odpowiem na często zadawane przez Panie pytanie czy farbowana kobieta nie jest wartościowa, dla mnie nie, ponieważ nie akceptuje siebie jaką jest, a dopóki nie zaakceptuje się siebie i nie upora z problemami z sobą nie można kochać innych.

Reklama

Re: Jak rozpoznać sztuczne piersi?

Napisał(a): gość -

Dotykałeś kiedyś 'zrobionej' piersi ?? Przestańcie pisać filozofię do tego, że kobieta pofarbowała sobie włosy, zrobiła piersi, albo wargi. Skoro zdecydowała się na taki krok, to znaczy że był to dla niej problem (przecież operacje to nie tylko powiększanie, rzadko bo rzadko, ale czasami pierwsi się zmniejsza lub przeprowadza 'zmiany kosmetyczne' po karmienieu. Oczywista oczywistość, że nie mówimy tu o botoxowych potworach, albo innych tego typu odchyłach. Jak czytam czasem to forum, to mam wrażenie, że w Polsce panują STRASZNE stereotypy, i nie mam na myśli tematu 'zrobionych' piersi.

gość Pierwszy raz napisze, bo kobieta wyżej ma strasznie małą wiedzą. Po pierwsze faceci nie mają jaj tylko jądra i znajdują się one w mosznie i to czy zwisają czy nie, zależy od temperatury, a nie wieku, temperatura w mosznie jest niższa niż temperatura ciała człowieka, jest to specjalne przystosowanie natury do przechowywania plemników, które w wyższej temperaturze umierają, u tego samego faceta w zależności od temperatury otoczenia jądra zwisają gdy w pomieszczeniu jest wysoka temperatura i podnoszą się do góry gdy jest chłodniej. Jeżeli Pani chce by ludzie byli bezpłodni niech sobie podnoszą operacyjnie jadra(jak coś takiego istnieje) by były ładne dla Pani i powinna Pani być z takim facetem do końca życia, bo wtedy dwóch idiotów mniej by było i nie krzywdziło więcej własnego potomstwa. Natura(lub Bóg w zależności od przekonań) ukształtowała nasze cechy zewnętrzne ze względów praktycznych, a nie wyglądu.

Wracając do tematu jak autorze znajdziesz sobie dziewczynę z małym biustem nie będziesz mieć problem: czy biust jest sztuczny, czy naturalny; a po ciąży kobiecie biust się powiększy chyba że nie przytyje.:) Dziewczyny z małym biustem zwykle wyglądają też dużo młodziej i wolniej się starzeją optycznie. Ja jestem przeciwnikiem wszystkiego co sztuczne, przez tysiące lat ludzie żyli bez operacji plastycznych, zakochiwali się, zakładali rodziny i żyli moim zdaniem szczęśliwiej niż obecnie, a na pewno nie wszyscy byli piękni i idealni, jak dzisiejsze gwiazdy z TV i Gazet, to wszystko tak naprawdę nie jest nam potrzebne, bo osobę, którą się kocha, akceptuję się w pełni jaką jest, a nie modeluje jak plastelinę według własnego wzorca piękna. Teraz wszystkie kobiety malują się już od najmłodszych lat i farbują włosy, nie myśląc, że w przyszłości będzie to ich wysoko kosztować, cera u 30 latki będzie jak u 50 latki dawniej, a włosy zamienią się w siano lub będą wypadać, bo kosmetyki wcale nie są 100% bezpieczne i nie groźne dla zdrowia. Na marginesie dodam, że dla mnie niektóre dziewczyny bez makijażu są tak piękne, że inne nawet z 10 mm warstwą tapety nigdy im nie dorównają, a co do operacji plastycznych co mi po ładnie zrobionej kobiecie skoro geny odzwierciedlające jej wygląd nie uległy zmianie i dzieci wcale nie będą miały jej wyglądu? Natury nie da się oszukać dla tego mojej uwagi nawet nie zwracają wytapetowane plastiki, które za parę lat posypią się niczym kapitalizm w ostatnich latach, moją uwagę zwracają tzw. szare myszki, które dla mnie wcale nie są szarymi myszkami, to dla mnie jak porównanie PRL-owego Bloku odnowionego w super jaskrawych kolorkach z XIX wieczną kamienicą, która mimo wyblakłych kolorów bije na głowę XXI tandetę. Dlatego apeluję do pań nie dajcie się zwariować i wyciągnijcie wnioski z tego co pisze. Wszystko co naturalne jest piękne!

Zaraz zostanę zjechany przez Panię bo odpowiem na często zadawane przez Panie pytanie czy farbowana kobieta nie jest wartościowa, dla mnie nie, ponieważ nie akceptuje siebie jaką jest, a dopóki nie zaakceptuje się siebie i nie upora z problemami z sobą nie można kochać innych.

Re: Jak rozpoznać sztuczne piersi?

Napisał(a): gość -

Jeśli chodzi o pierwsze to tylko naturalne dotykałem.
Słuchaj wygląd człowieka zmienia się całe życie, bo człowiek się starzeję, a są większe problemy niż mały biust, mały członek, zmarszczki itd itp. A porównaj sobie to do problemów ludzi, którzy stracili kończyny, ogłuchli, oślepli, pal licho jak było to od urodzenia, ale jest chyba różnica jak straciłeś coś, co miałeś, a jeśli męczysz się z czymś od urodzenia to można się przyzwyczaisz, po pierwsze jeśli chodzi o małego członka, to jego długość nie ma znaczenia bo 99% mężczyzn ma długość członka większą niż długość pochwy kobiety, więc praktycznie każdy może zaspokoić każdą, a że nie wygląda jak w porno to cóż, jak chcesz, możesz się obrzezać i wydłużyć członka przez wycięcie wędzidełka i przedłużenie go za pomocą sylikonu tylko po co, sprawi to, że będziesz bardziej wartościowym człowiekiem? Nie, tak samo jest z piersiami, ale przecież biznes musi się kręcić i telewizja tak jak tvn,Polsat,axn itd będzie wciskać Polkom, że ich największym problemem są problemy z partnerem w łóżku, że ma za małego, gdy 90 % ludzi nie może zgodnie z piramidą Maslowa zaspokoić podstawowych potrzeb jak głód za 1800 zł na miesiąc.

Operację plastyczne pierwotnie stworzono aby odtworzyć wygląd chorych z przed wypadków, a nie by ktoś podbudował sobie swoje ego, widać nie ma nic do zaoferowania oprócz wyglądu.

PS. Ja nie mam takich problemów, w 100% akceptuję siebie mimo kilku wad nigdy nie zdecydowałbym się na operację plastyczną, w innym stylu niż przywrócenie dawnego wyglądu w przypadku ewentualnych wypadków

Re: Jak rozpoznać sztuczne piersi?

Napisał(a): gość -

Wszystkie na prezentowanych zdjęciach są sztuczne. Naturalny biust kobiecy, niezależnie od rozmiaru, nigdy nie wygląda jak napompowane idealnie okrągłe piłki. Poza bardzo młodymi małymi biustami naturalne kobiece piersi zawsze lekko opadają, czasem trafiają się sterczące ale mają wtedy taki bardziej "spiczasty" kształt. Co mnie martwi - niedługo może być tak, że mężczyźni zupełnie zapomną jak wygląda prawdziwy, naturalny kobiecy biust :(

Re: Jak rozpoznać sztuczne piersi?

Napisał(a): gość -

Wszystkie na tych zdjęciach są sztuczne. Niedługo już faceci zapomną jak wygląda normalny kobiecy biust. A taki zawsze, niezależnie od rozmiaru ma lekko opadającą, miękką linię. Nigdy zaś nie wygląda jak idealnie okrągłe napięte piłki. A to dlatego, że gruczoł piersiowy znajduje się na mięśniu piersiowym bezpośrednio pod skórą, która rozciąga się pod ciężarem piersi zaś implanty najczęściej umieszcza się pod mięśniem piersiowym albo w nim.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • sztuczna piersi
  • duże biusty
  • duże piersi
  • jak rozpoznać sztuczne piersi
  • cycki dziewczyn
Do góry strony: Jak rozpoznać sztuczne piersi?